رفتن به مطلب

درخواست کد یا افزونه نمایش بلوک اخرین محصولات فروشگاه.

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

درخواست کد یا افزونه محصولات فروشگاه.

بنده این کد رو میخواهم

عکس هارو ضمیمه کردم

ممنون میشم کمک کنید

post-2074-0-19169000-1373054353_thumb.pn

post-2074-0-75955100-1373054356_thumb.pn

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

منم دنبال همینم، میشه بگین اینا افزونه هستند یا باید از کدهای جی کوئری برای درست کردن شون استفاده کرد؟

لینک به ارسال

منم دنبال همینم، میشه بگین اینا افزونه هستند یا باید از کدهای جی کوئری برای درست کردن شون استفاده کرد؟

شما توی ادمین منوی خاصی برای آپلود محصولات دارید یا از همون طریق نوشته ها محصولات رو قرار میدید ؟؟

اگر منو اختصاصی دارید از قالب آماده استفاده میکنید ؟ اگر قالب آماده نیست کدهای فایل function رو قرار بدید .

این لینک رو هم ببینید شاید کمکتون کنه .

ویرایش شده توسط Mekaeil Andisheh
لینک به ارسال

من واسه فروشگاه نمی خوام، در اصل یه Jcarousel می خوام واسه نمایش چندتا از تصاویری که خودم می خوام و این که بتونم لینک تصاویر رودستی خودم وارد کنم.

ممنونم دوست عزیز از کمکی که کردین. :)

لینک به ارسال

من واسه فروشگاه نمی خوام، در اصل یه Jcarousel می خوام واسه نمایش چندتا از تصاویری که خودم می خوام و این که بتونم لینک تصاویر رودستی خودم وارد کنم.

ممنونم دوست عزیز از کمکی که کردین. :)

خواهش میکنم . خب اگر قصد دارید توی ادمین لینک تصاویر رو خودتون وارد کنید به اضافه .... میتونیداز پلاگین زیر استفاده کنید. اگر نحوه استفاده از اون رو هم ندونستید به زودی یک آموزش توی ماندگار وب قرار میدیم / موفق باشید

ACF

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...