رفتن به مطلب

افزونه نظرسنجی

پست های پیشنهاد شده

افزونه نظرسنجی wp-polls.2.62در وردپرس شبکه استفاده کردم در سایت خودم میتوانم از این افزونه استفاده کنم اما در پیشخوان وبلاگ های کاربران این افزونه نمایش داده نمیشه یا کار نمیکنه آیا راهی هست که بشه از این افزونه در وردپرس شبکه هم استفاده بشه یا افزونه نظرسنجی برای وردپرس شبکه هم وجود داره باتشکر

لینک به ارسال

بنده دارم استفاده میکنم و کاربرام هم همینطور شما برای همه وبلاگهای شبکت فعال نکن

بذارید هر کی خواست فعال کنه اینجوری برای سرورتون هم بهتره

لینک به ارسال

بنده دارم استفاده میکنم و کاربرام هم همینطور شما برای همه وبلاگهای شبکت فعال نکن

بذارید هر کی خواست فعال کنه اینجوری برای سرورتون هم بهتره

ولی من مشکلاتی که در بالا گفتم دارم یا افزونه در وبلاگ ها نشون داده نمیشه یا نمیتوانی نظرسنجی ایجاد بکنی خطا میده

لینک به ارسال

ولی من مشکلاتی که در بالا گفتم دارم یا افزونه در وبلاگ ها نشون داده نمیشه یا نمیتوانی نظرسنجی ایجاد بکنی خطا میده

وقتی مشکلی وجود داره که در بعضی وبلاگ ها هست و بعضی نیست علتش افزونه نیست علت رو باید در وبلاگ ها جستجو کنید و کدهای تداخل کننده را پیدا کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...