• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
Choas

عدم نمایش ترجمه های PO قالب های Elegantthemes

6 پست در این موضوع قرار دارد

در قالب های ElegantThemes برای زبان های مختلف (خصوصا de و fr ) هم فایل MO موجود است هم PO.

من Mo و Po فایل en_US را copy گرفتم و به fa_IR تغییر دادم و با برنامه PoEdit ترجمه می کنم اما به هیچ وجه و در هیچ یک از قالب های Elegant ای که دارم فــــــــارسی نمایش داده نمی شود و نوشته ها همان انگلیسی باقی می مانند!

خاطرم هست قدیم با این روش قالب ترجمه می شد اما ظاهرا تغییراتی در وردپرس جدید ایجاد شده که ترجمه ها را از PO و MO نمیخواند یا من چیزی را فراموش کردم.

لطفا راهنمایی بفرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

درود ;

به انجمن خوش اومدید ..

ببینید فایل زبان در پوسته فراخوانی شده ؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام دوست گرامی

ببینید فایل زبان در پوسته فراخوانی شده ؟

چطور چک کنم؟

قالبهای ElegantThemes همشون این مشکل رو دارن

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام.

یکبار خودتون از طریق بخش "پوشه جدید" فایل زبان رو بسازید و از کلید واژه های به کار رفته استفاده کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

در فانکشن قرار بدید و نام پوستتون رو بنویسید


load_theme_textdomain(‘theme-name’);

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

پوسته های ElegantThemes تجاری هستند

و این انجمن پشتیبانی در مقابل پوسته های تجاری دیگر شرکتها ندارد

بایگانی شد

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.