• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

      بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
Choas

عدم نمایش ترجمه های PO قالب های Elegantthemes

6 پست در این موضوع قرار دارد

در قالب های ElegantThemes برای زبان های مختلف (خصوصا de و fr ) هم فایل MO موجود است هم PO.

من Mo و Po فایل en_US را copy گرفتم و به fa_IR تغییر دادم و با برنامه PoEdit ترجمه می کنم اما به هیچ وجه و در هیچ یک از قالب های Elegant ای که دارم فــــــــارسی نمایش داده نمی شود و نوشته ها همان انگلیسی باقی می مانند!

خاطرم هست قدیم با این روش قالب ترجمه می شد اما ظاهرا تغییراتی در وردپرس جدید ایجاد شده که ترجمه ها را از PO و MO نمیخواند یا من چیزی را فراموش کردم.

لطفا راهنمایی بفرمایید

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

درود ;

به انجمن خوش اومدید ..

ببینید فایل زبان در پوسته فراخوانی شده ؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام دوست گرامی

ببینید فایل زبان در پوسته فراخوانی شده ؟

چطور چک کنم؟

قالبهای ElegantThemes همشون این مشکل رو دارن

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام.

یکبار خودتون از طریق بخش "پوشه جدید" فایل زبان رو بسازید و از کلید واژه های به کار رفته استفاده کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

در فانکشن قرار بدید و نام پوستتون رو بنویسید


load_theme_textdomain(‘theme-name’);

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

پوسته های ElegantThemes تجاری هستند

و این انجمن پشتیبانی در مقابل پوسته های تجاری دیگر شرکتها ندارد

بایگانی شد

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.