2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان بنده توی وب‌سایتم، قسمتی دارم که روزانه لینک‌ها، مطالب و دیگر چیز‌های مربوط رو به صورت لینک‌های روزانه و از طریق گزینه‌ی«افزدون پیوند‌ها» که به شکل پیش‌فرض در وردپرس هستش استفاده می‌کنم.

حالا می‌خوام که به یک طریقی یک لینک آر‌اس‌اسی وجود داشته باشه که بازدیدکننده با مشترک شدن در اون، این لینک‌های روزانه رو در ایمیلش یا فید‌خوانش دریافت کنه.(ترجیح می‌دم که یکی یکی ارسال نشه چون تعداد زیاده و می‌خوام که مثلا به شکل روزانه در یک یا دو نوبت، تمام لینک‌های اون روز به ایمیلش ارسال بشه)

آیا این کار از طریق فید‌بارنر ممکنه؟

باید چه کنم؟

تشکر فراوان

آدرس سایت:

www.cketab.com

ویرایش شده در توسط medil0ne
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه را تست کنید

http://wordpress.org/plugins/link-library/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kimidoonekekie
      سلام. 
      این سایت www.bama.ir آیا قابل اجرا با وردپرس هست؟
      لطفا دقیق بررسی کنید.
      امکاناتش بسیار وسیع هست. خصوصا وقتی ثبت نام کنید و جستجو کنید متوجه میشید.
      لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام وقت بخیر 
      دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم 
      من میخوام تو سایت وردپرسی خبری ، امکانی ایجاد کنم که کاربران تو پنل کاربری شون بتونن چند تا کلمات کلیدی بنویسند 
      و  لینک هر خبری که هر کدوم از اون کلمات کلیدی داخل متنش بود رو برای کاربر ارسال کنه 
      مثلا کاربر1 کلمه کلیدی علی دایی رو ثبت میکنه و هر پستی با کلمه علی دایی منتشر شد بهش اطلاع داده میشه 
      مثلا سریعا بعد از انتشار از طریق پیامک به کاربر اطلاع بده 
      آیا افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد و به این اهداف رسید ؟
      پیشنهاد شما چیه در این باره؟
    • توسط Saeed Fard
      سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی
      در جهت ادامه‌ی فعالیت‌های وردپرس‌پارسی و حمایت از ما لطف کنید در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر و فیس‌بوک ثبت‌نام و اکانت سایت وردپرس‌پارسی رو دنبال کنید و بپسندید .
      لینک اکانت‌ها
      پیشاپیش متشکریم

آپدیت:
      از طریق این لینک می‌تونید مشترک کانال ما در تلگرام بشید : https://telegram.me/wp_parsi
      همینطور یک گروه پرسش و پاسخ وابسته به وردپرس پارسی وجود داره که از طریق لینک : https://telegram.me/joinchat/A13hoTxtDQ2xRKdwuDeuVA
    • توسط Erfansa
      سلام من تازه کارم وچ‌هارروزی هست که سایتم رو ساختم، مشکل من اینه که فید سایتم کارمیکنه ولی وقتی خواستم برای سایتم اپیکیشن بسازم قسمتRSS میگه همچنین فید RSS وجودندارد
    • توسط بهنام مرادی
      با سلام و خسته نباشید به اعضای سایت
      من یه مدتیه که افزونه چند زبانه کردن سایت wpml رو نصب کردم ولی مشکلاتی برای وردپرس من ایجاد کرده!
      مشکلات: بخش کتابخانه ، ادیتور خود وردپرس ، افزونه ویژوال کامپوزر و yoast seo      مشکل پیدا کردن و کار نمیکنن؟؟
      هروقت حذف میکنم افزونه رو درست میشن ولی واقعا لازمش دارم . میشه راهنمایی کنید چطور میشه این ناسازگاریا رو درست کرد؟؟