2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان بنده توی وب‌سایتم، قسمتی دارم که روزانه لینک‌ها، مطالب و دیگر چیز‌های مربوط رو به صورت لینک‌های روزانه و از طریق گزینه‌ی«افزدون پیوند‌ها» که به شکل پیش‌فرض در وردپرس هستش استفاده می‌کنم.

حالا می‌خوام که به یک طریقی یک لینک آر‌اس‌اسی وجود داشته باشه که بازدیدکننده با مشترک شدن در اون، این لینک‌های روزانه رو در ایمیلش یا فید‌خوانش دریافت کنه.(ترجیح می‌دم که یکی یکی ارسال نشه چون تعداد زیاده و می‌خوام که مثلا به شکل روزانه در یک یا دو نوبت، تمام لینک‌های اون روز به ایمیلش ارسال بشه)

آیا این کار از طریق فید‌بارنر ممکنه؟

باید چه کنم؟

تشکر فراوان

آدرس سایت:

www.cketab.com

ویرایش شده در توسط medil0ne
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه را تست کنید

http://wordpress.org/plugins/link-library/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behi76
      با سلام و خسته نباشید به اعضای سایت
      من یه مدتیه که افزونه چند زبانه کردن سایت wpml رو نصب کردم ولی مشکلاتی برای وردپرس من ایجاد کرده!
      مشکلات: بخش کتابخانه ، ادیتور خود وردپرس ، افزونه ویژوال کامپوزر و yoast seo      مشکل پیدا کردن و کار نمیکنن؟؟
      هروقت حذف میکنم افزونه رو درست میشن ولی واقعا لازمش دارم . میشه راهنمایی کنید چطور میشه این ناسازگاریا رو درست کرد؟؟
    • توسط bia2mas
       سلام خسته نباشید
      میخوام داخل فید سایتم تگ <image> رو قرار بدم که عکس اون پستو با اندازه کوجیک نشون بده 
      مثل سایت دیجیاتو:
      https://digiato.com/feed/
      <image>
      <url>https://digiato.com/wp-content/uploads/2016/09/android-nougat-nexus-6p-635x357-w600-600x337.jpg
      </url>
      </image>

هرجایی گشتم بود گزاشتم ولی نتیجه ای که میخواستمو ازش نگرفتم، حتی تو انجمنا خارحپجی گشتم و هیچکدوم عمل نکرد،چون دقیقا میخوام مثل سایت دیجیاتو نمایش بده (بدون استفاده از افزونه)
      ادرس سایتم: Asemoona.com
      اگه هم با هزینه میتونید برام درست کنید بهم بگید هزینش هر چقدر شد میدمتون
      ایدی تلگرامم: @saeedm1997
    • توسط amzzm75
      باسلام
      من با افزونه وردپرس پارسی به مشکل برخوردم من اومدم ساعت سرورم رو به وقت UTC تنظیم کردم حالا باید وردپرس ساعت جهانیو مطابق ساعت سرور و نه به وقت ایران نشون بده ولی به وقت ایران نشون میده وقتی افزونه رو غیرفعال میکنم به وقت سرور نشون داده میشه حالا مشکل من با افزونه آماره وقتی شهرو توی وردپرس میزارم روی تهران ساعت وردپرس 3 ساعت جلو میوفته و آمار سایت حدود ساعت 8 شب صفر میشه وقتی میام بجای شهر میزارم رویUTC یا UTC+0 ساعت آمار درست میشه ولی ساعت انتشار مطالبم مشکل پیدا میکنه و 3 ساعت زودتر میخوره مثلا مطلبی که ساعت 6 گزاشتم میخوره ساعت 3 لطفا راهنمایی کنین این مشکلو رفع کنم 
      (من از ورژن 2.2 این افزونه استفاده میکنم)
      باتشکر
    • توسط ghorbanih91
      سلام دوستان
      یه نفر لطفا مشکل منو حل کنه خیلی مهمه...دعاتون میکنم (;
      محتوای برگه ها برای من نشون داده نمیشه یه مدتیه.تداخل افزونه ها رو بررسی کردم نبود. page.php هم مشکلی نداشت.

• توسط shayan
      سلام دوستان
      نمیدونم یه همچین چیزی که میخوام اصلا وجود داره یا خیر
      میخوام یه حلقه یا هرچیز دیگه ای که بشه ازش مثل حلقه های وردپرسی یه سری مشخصات مثل تایتل و کانتنت و .. گرفت و چاپ کرد
      من یه ابزارک تو قالبم طراحی کردم
      میخوام با یه لوپ بهش بگم که بره تو فلان سایت و یا سایت ها و تایتلش و کانتنت رو بگیره و برام چاپ کنه
      نمیخوام از پلاگین یا ربات استفاده کنم چون یکم تو  ui کار به مشکل بر میخورم
      سپاس فراوان