• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
سعید شعبانی

مشکل عدم اعمال تنظیمات افزونه Yoast WordPress SEO به سربرگ

6 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان من از افزونه Yoast WordPress SEO استفاده می کنم و در هدر هم برای تگ توضیحات از کد زیر استفاده می کنم

<meta name="description" content="<?php bloginfo('description'); ?>" />

وقتی داخل افزونه بخش که مربوط به توضیحات هست را تنظیم می کنم(مثلا برای دسته بندی ها کد %%category_description%% را می گذارم ) هیچ تغییری در description هدر ایجاد نمیشه یعنی در تمام قسمت های سایت فقط توضیحات صفحه اول رو نشون میده. مشکل از کجاست؟

post-412-0-65693700-1373109627_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان من از افزونه Yoast WordPress SEO استفاده می کنم و در هدر هم برای تگ توضیحات از کد زیر استفاده می کنم

<meta name="description" content="<?php bloginfo('description'); ?>" />

وقتی داخل افزونه بخش که مربوط به توضیحات هست را تنظیم می کنم(مثلا برای دسته بندی ها کد %%category_description%% را می گذارم ) هیچ تغییری در description هدر ایجاد نمیشه یعنی در تمام قسمت های سایت فقط توضیحات صفحه اول رو نشون میده. مشکل از کجاست؟

post-412-0-65693700-1373109627_thumb.png

این تاپیک را خوندم و کد زیر را پیدا کردم به نظر کد خوبی میاد.

<meta name="description" content="<?php bloginfo('description'); ?><?php echo category_description(); ?><?php tag_description(); ?>" />

ولی هنوز یک چیزی مونده افزونه WordPress SEO چه کدی را در هدر می شناسه که کد هایی که ما داخل افزونه بهش میدیم را جایگزینش کنه. یعنی الان اگر من از کد بالا استفاده کنم افزونه میاد و جای این سه تا مورد یک مورد رو نشون میده؟ یا باید فقط یکی را بگذارم یا اصلا نباید توی هدر هیچ متایی بگذارم و خود افزونه این متا ها را اضافه می کنه؟

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع wp_header بعد از این تگ هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع wp_header بعد از این تگ هست؟

این تابع نه ولی تابع <?php wp_head(); ?> هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تگ رو بردارید ببینید متاتگ قرار میگیرد یا نه

در تنظیمات متاتگ رو فعال کردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا منم همین مشکل رو دارم . موارد بالا رو هم تست کردم اما چیزی نشون نمیده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط arya252
      سلام ، از افزونه Yoast به همراه سایت مپ خود پلاگین استفاده میکنم.
      متاسفانه ایندکس سایت و ورودی گوگلم کم شده ، ثبت در وب مستر و غیره را قبلا انجام داده بودم و خطای خاصی هم نیست ، همچنین رعایت اکثر مطالب با چراغ سبز می باشند.
      حال سئوال من اینه که سایتی از دوستام که با افزونه All in seo کار میکنه و مشابه سایت من هستش ورودی خوبی داره ... آیا مهاجرت به افزونه سئوی وردپرس All in seo کار مناسب یا درستی هست یا خیر ؟ ممنون از اساتید.
    • توسط aminer
      با سلام 
      کسی از دوستان میدونه مشکل کار نکردن تجریه تحلیل افزونه yoast چیه.بخش عنوان هم کدک ها رو میندازه مثل شکل زیر, سطح بهیه سایت رو هم مشخص نمی کنه.بعد از بروز رسانی این مشکل پیش اومد, بروز رسانی ۱۰ اسفند. فیلد کلمه کلیدی به کل ناپدید شده مشکل از افزونه های دیگه نبود همشونو غیر فعال کردم بازم همون وضعیت بود.ممنون میشم کمکم کنین.

• توسط honar
      با سلام و احترام
      بنده در افزونه یوست به یک مشکلی برخورده ام ، وقتی آن را نصب کرده ام در انتهای پیشخوان پیغامی به شرح زیر می دهد که سر در نیاوردم به چه خاطر هست درضمن همه افزونه ها را هم غیر فعال کردم و دوباره یوست نصب کردم اما مسئله همچنان باقی هست
      در صفحه نوشته
      اطلاعات رفع ایراد
      گزینۀ موجود: wpseo
      array(22) { ["blocking_files"]=> array(0) { } ["ms_defaults_set"]=> bool(false) ["version"]=> string(5) "4.0.2" ["company_logo"]=> string(0) "" ["company_name"]=> string(0) "" ["company_or_person"]=> string(6) "person" ["disableadvanced_meta"]=> bool(true) ["onpage_indexability"]=> bool(false) ["googleverify"]=> string(0) "" ["msverify"]=> string(0) "" ["person_name"]=> string(13) "vahid sadeghi" ["website_name"]=>
    • توسط Fara-MarZ
      درود

دوستان ما با تکنیک گذاشتن نقطه در قسمت دسته بندیه پیوندهای یکتا ، دسته بندی رو از آدرس سایت حذف کردیم به عنوان مثال
      mysite.com/category/fa
      شد
      mysite.com/fa

خب الان مشکل اینجاست که نقشه ایجاد شده توسط yoast به شکل زیره
      mysite.com/./fa
      اگر گوگل به این صورت ایندکس کنه آیا خطا میگیره و بر سئو تاثیر میذاره؟

اینم لینک
      https://newhyips.info/category-sitemap.xml

پیشاپیش ممنون
    • توسط mehdia20
      با سلام
      من یه مشکل جدی دارم لطفا کمکم کنید.
      من وقتی وارد صفحه اصلی وب سایت میشم صفحات pagination دارای لینک هایی به صورت example.com/?paged=2 هست اما بعد از کلیک روی مثلا صفحه 2 وارد لینک example.com/2/ میشه و اررور 404 نشون میده.
      جدیدا بعد از یکم ور رفتن با yoast این مشکل برام پیش اومده.
      لطفا زود کمکم کنید ممنون