رفتن به مطلب

آمدن صفحه فیلتر!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

امروز متوجه شدم با بارگزاری صفحات بعضی وقت ها صفحه ی فیلترینگ میاد !

بنظرتون دارم فیلتر میشم ؟ :|

لینک به ارسال

سلام ،

راه کار‌های جدید هستش که سعی بر این داره که کل سایت رو با هم مسدود نکنه و تنها صفحاتی که مورد دارند رو مسدود کنه ، اگر در ساماندهی ثبت باشید حتما قبلش بهتون هشدار داده میشه در مورد صفحاتی که مشکل دارند و میتونید مورد رو حل کنید ..

مسئله‌ای نیست

لینک به ارسال

سلام. آقا سایت منو امروز بدون هشدار قبلی به صورت کامل فیلتر کردن بعد میرم توی سایت فیلترینگ "رفع فیلتر" رو میزنم یه صفحه سفید باز میشه!!!! پس چجوری باید درخواست رفع فیلتر بدم :(

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

سلام. آقا سایت منو امروز بدون هشدار قبلی به صورت کامل فیلتر کردن بعد میرم توی سایت فیلترینگ "رفع فیلتر" رو میزنم یه صفحه سفید باز میشه!!!! پس چجوری باید درخواست رفع فیلتر بدم :(

به ایمیلی که همیشه برای فیلترینگ بهتون ایمیل می داد اطلاع بدید البته اگر موردی را سه بار هشدار داده باشند حق دارند فقط با اخذ تعهد حضوری رفع فیلترش کنند

لینک به ارسال

http://rafefilter.internet.ir/

لینک به ارسال

اقا من

من آدرس سایتمو زدم بعد یه صفحه اومد که نوشته :

تارنمای مورد نظر شما فیلتر نمی باشد ممکن است مدیر تارنما فعالیت سایت خود را متوقف و یا از ارائه خدمات خود به شما امتناء نموده باشد

در صورتی که صفحه فیلترینگ را مشاهده می کنید جهت بررسی بیشتر به کارشناسان فنی ارجاع خواهد شد

یعنی چی؟ الان سایت منو ببینید فیلتره!!! www.morahem.com

لینک به ارسال

اقا من

من آدرس سایتمو زدم بعد یه صفحه اومد که نوشته :

تارنمای مورد نظر شما فیلتر نمی باشد ممکن است مدیر تارنما فعالیت سایت خود را متوقف و یا از ارائه خدمات خود به شما امتناء نموده باشد

در صورتی که صفحه فیلترینگ را مشاهده می کنید جهت بررسی بیشتر به کارشناسان فنی ارجاع خواهد شد

یعنی چی؟ الان سایت منو ببینید فیلتره!!! www.morahem.com

خیــر فیلتر نیست ! همون ساعت ۱۸:۵۵ که اینجا نوشتید که فیلتر شدید باز کردم فیلتر نبود !

لینک به ارسال

فکر کنم توی بعضی از isp ها هنوز اعمال نشده!! اینجور چیزی ممکنه؟ الان واسه من و دوستامم که چک کردن فیلتره!!!

لینک به ارسال

فکر کنم توی بعضی از isp ها هنوز اعمال نشده!! اینجور چیزی ممکنه؟ الان واسه من و دوستامم که چک کردن فیلتره!!!

تو بحرش نرید تا فردا همین موقع معلوم میشه :D

لینک به ارسال

اگر از ساماندهی فیلتر بشید 24 ساعت از جاهای دیگه الله و اعلم

(هنوز مابقی متولیان مشخص نیستند)

لینک به ارسال

بله ممکنه ، البته امیدوارم که اختلال باشه و مسدود نشده باشید ..

معمولا چندوقت طول میکشه رفع فیلتر بشه؟

از یک هفته تا 1 ماه حتی بیشتر ..

لینک به ارسال

من یه بار وبلاگم فیلتر شده و رفع فیلترش کردم

پیرم دراومد ولی خوب بود :D

آشنا شدم با این بروکراسی سرگیجه آور

لینک به ارسال

من یه بار وبلاگم فیلتر شده و رفع فیلترش کردم

پیرم دراومد ولی خوب بود :D

آشنا شدم با این بروکراسی سرگیجه آور

ولی من سه چهار باری آدرس های مختلف سایتهایی که بهم مربوطن فیلتر شدند از زمان ایمیل زدنم تا باز شدنشون نیم ساعت یا فوقش یک ساعت طول کشید

یک بار ازم عذر خواهی هم شد چون یک سایت راه سازی که فقط کدهای تایپوگرافی بود را (احتمالا چون نفهمیده بودن اینهمه عدد به چه دردی می خوره) فیلتر کرده بودن ولی وقتی ایمیل دادم ده دقیقه نشده ایمیل عذرخواهیشون اومد و خیلی سریع هم سایت باز شد

لینک به ارسال

سایت شما برای من هم فیلتره . من از مخابرات سرویس دارم . سایتتون رو مگه در ستاد سازماندهی ثبت نکرده بودید ؟ حتماً این کارو انجام بدید تا قبلش به شما هشدارهای لازم رو بدن .

لینک به ارسال

من ثبتش کردم برامم پیامک اومد که ایملتون رو فورا چک کنید! ولی چک کردم هیچ ایمیلی نیومده بود!! بعد غروبش سایت فیلتر شد بعد شب ایمیل ها رسیده بودن!!!

حالام توی قسمت رفع فیلتر رفتم و قسمت کاربری وارد شدم درخواستم میدم جواب نمیدم زنگم که میزنم میگن از طریق پنل کاربری باید اقدام کنید!!

لینک به ارسال

مال من یه وبلاگ بود رو بلاگفا

6 سالی میشه به روز نشده، فقط چون دوستش داشتم پیگیرش شدم

درخواست که دادم بعد چند روز بهم گفتن که باید یه سری موارد رو رفع کنم.

2بار هم زنگ زدن(نامردا شمارشون هم نمی افتاد :D )

شاید چون وبلاگ بوده اذیت کردن

لینک به ارسال

یه سری مراحل خاص داره که اگه پیگیر باشید و انجامشون بدید میتونید رفع فیلتر بشید .. دوستانی که تجربه داشتن میتونن کمکتون کنن ..

لینک به ارسال

والا من پری روز توی قسمت پنل کاربری درخواست دادم و فقط گفتن "با رفع فیلتر سایت شما مشروط بر حذف محتوای مجرمانه موافقت شده"

دیگه هرچی میگیم بابا این محتوای مجرمانه کدومن؟ یهم معرفیشون کنید تا حذف کنم ولی الان دو روزه جواب نمیدن!!! زنگم که میزنم میگن باید از طریق پنل کاربریتون پیگیری کنید!!! نمیدونم دیگه چیکار کنم!! دوستانی هم که تجربه فیلتر شدن دارن کامل راهنمایی نمیکنن!!! :(

لینک به ارسال

من که خدا رو شکر تا حالا کاری نکردم که فیلتر بشم ولی یک وبلاگی توی بلاگفا بود که چند سال پیش فیلتر بود بعد من اونو ثبت کردم و درخواست رفع فیلتر دادم و بعد از چند روز زنگ زدند (همونطور که بچه ها گفتند نامردا شمارشون هم نمیفته) و گفتند باید درخواست بازبینی مجدد بدم وقتی این کارو کردم بعد از یک یا چند روز رفع فیلتر شد.

لینک به ارسال

والا من پری روز توی قسمت پنل کاربری درخواست دادم و فقط گفتن "با رفع فیلتر سایت شما مشروط بر حذف محتوای مجرمانه موافقت شده"

دیگه هرچی میگیم بابا این محتوای مجرمانه کدومن؟ یهم معرفیشون کنید تا حذف کنم ولی الان دو روزه جواب نمیدن!!! زنگم که میزنم میگن باید از طریق پنل کاربریتون پیگیری کنید!!! نمیدونم دیگه چیکار کنم!! دوستانی هم که تجربه فیلتر شدن دارن کامل راهنمایی نمیکنن!!! :(

در میل باکستون جستجو کنید ایمیلی که به مطلب لینک داده را قطعا می یابید

لینک به ارسال

سلام. من يه بار وب تفريحيم فيلتر شد، هر دفعه كه پيگيرى ميكردم ١٠ ١٥ تا مطلب ميگفت بايد پاک بشه در صورتى كه مخالف قوانين هم نبود! منم دفعه چارم مطالب پاك شده رو رى استور كردم و يه بكاپ از اون سايتم گرفتم بعد وردپرس رو دوباره از نو روش نصب كردم. دوباره پيگيرى كردم (توى سامانه) با درخواستم موافقت شد و گفتن به زودى رفع فيلتر ميشي. ١٢ ساعت گذشت ولى... ساعت ١٣ تماس گرفتم گفتم... گفتن كه: اگه يه بار ديگه فيلتر بشى با مراجع قضايى اين حرفا... منم گفتم باشه... بعد از ١٠ دقيقه رفع فيلتر شد. منم بکاپ رو رى استور كردم!!! :D

از اون موقع تا حالا فيلتر نشدم! (٥ ماه)

اينم يه شگردى از من! ;)

لینک به ارسال

من فکر میکنم که اون سایت هایی که توی ساماندهی ثبت میشن زودتر احتمالا فیل میشن.

من تا حالا سایت هام رو سامان ثبت نکردم از اول تا حالا ولی یه بار یه مطلب بود بهش گیر دادن و از طریق شرکت هاستینگم پیگیر شدن.

هاستم رو غیر فعال کردن.اما دیگه خبری از فیل نبود

لینک به ارسال

من توی ساماندهی دو سه سالی هست سایتمو ثبت کردم و عضوم و همیشه ایمیل تذکر میومد منم پاک میکردم ولی ایندفه ایمیل هاشون دیر اومدند و من هم ندیدم و زدن فیلتر کردن. و حالا توی پنل کاربری هرچی تیکت میزنم اصلا انگار نه انگار!!! با انواع ادبیات های مختلف بهشون تیکت زدم ولی نه ایمیلی برام میاد نه پنل کاربری پاسخ مییدن!! زنگم که میزنم بهشون انگار با قاچاقچی دارن حرف میزنن و میگن فقط از طریق پنل کاربری باید پیگیر بشید!!! پنل هم که الان چهار روز میگذره ولی هیچ جوابی نمیدن!!!! دوستان من دامنه اصلیم فیلتر نشده و ساب دامینم که وردپرس رو نصب کردم فیلتر شده آیا روشی هست که بشه سایت رو به روت انتقال بدم و تمام آدرس های قبلی رو ریدایرکت کنم و صفحات ایندکس شدم هم تو گوگل از بین نره!؟؟ خواهشا اگه میخواید راهنمایی کنید با چند کلمه توضیح ندید من ممنون میشم *-

لینک به ارسال
آیا روشی هست که بشه سایت رو به روت انتقال بدم و تمام آدرس های قبلی رو ریدایرکت کنم و صفحات ایندکس شدم هم تو گوگل از بین نره!؟؟ خواهشا اگه میخواید راهنمایی کنید با چند کلمه توضیح ندید من ممنون میشم *-

روش کار همون انتقالی هست که قبلا در انجمن به دوستان گفتیم

اما در صورت انتقال ایندکس هاتون تغییر میکنن و باید صبر کنید تا دوباره ایندکس بشن چون آدرس تغییر میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...