رفتن به مطلب

یک مشکل عجیب در پوسته های ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. وقت بخیر.

یه مشکل توی تمام پوسته های ووکامرس خارجی هست و خیلی هم عجیبه و متاسفانه موفق به رفعش نشدم.

لطفا برای ملاحظه این مشکل به این آدرس مراجعه کنید.

این محصول رو به سبد خرید اضافه کنید، و به مرحله پرداخت برید. جایی که مشخصات خریدار گرفته میشه.

توی این صفحه ، لیست کشور ها هم هست که در واقع مشکل از همین لیست کشویی ایجاد میشه.

اگه دقت کنید الان صفحه بسیار عریض شده. اسکرول کنید به سمت چپ و متوجه میشید که در واقع الان لیست کشورها چسبیده به سمت چپ و صفحه رو خیلی عریض کرده. این در حالتی هست که لیست کشویی بسته باشه. وقتی لیست کشویی کشورها رو باز کنید عرض صفحه درست میشه و مشکل از بین میره. هر چی که هست از همین لیسته که نمیدونم چرا کشیده میشه سمت چپ صفحه.

احتمالا از دایرکشن صفحه هست.

یه نکته : این پوسته رو به صورت اوریجینال و قانونی از الگانت تمز خریداری کردم و اتفاقا مدت ها در مورد این مشکل با پشتیبانیشون صحبت کردم و حتی فیلم چیزی که میبینم هم براشون فرستادم. اما اونا میگفتن توی مرورگرشون اصلا چنین اتفاقی نمیفته و نتونستن کمک کنند. ناچارا مجبورم از بچه های وردپرس پارسی کمک بگیرم.

لینک به ارسال

بله مشکل داره وقتی که لیست کشویی کشور ها بسته میشه استایل زیر به لیست اضافه می شه تا از دید کاربر خارج بشه

element.style {
left: -9000px;
top: 29px;
width: 338px;
}

اگر شما left: -9000px; را بردارید درست می شه ولی لیست دیگه همیشه نشون داده میشه. ولی اگر بخواهید برای همیشه درستش کنید فکر کنم باید داخل فایل های جاوااسکریپت مربوط به این قسمت تغییراتی انجام بدید تا از display: none; برای پنهان کردن لیست استفاده کنه

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

با دستور display: none; دیگه لیست کلا باز نمیشه !

این دستور را باید با جاوا اسکریپت به لیست بدید تا زمانی که لیست نباید نشان داده شود دستور display: none; به لیست اضافه شود

لینک به ارسال

بله. فایل جاوا اسکریپت مربوطه رو ادیت کردم در واقع.

فایل ها رو پیوست کردم. کلاس مروبطه اش chzn-drop هست .

اگه امکانش هست شما یه نگاه بندازید.

chosen.jquery.js.zip

chosen.jquery.min.js.zip

لینک به ارسال

داداش من از جاوا اسکریپت زیاد نمی دنوم. صبر کنید تا دوستانی که جاوا اسکریپت می دونند بهتون کمک کنند.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...