رفتن به مطلب

وردپرس رو همین حالا نصب کردم ولی خرابه

پست های پیشنهاد شده

سلام من تازگیا یک سایت جدید راه اندازی کردم که اینبار خودم وردپرس رو روش نصب کردم ولی این وردپرس توی اجرای خیلی قالب ها مشکل داره یعنی توی اجرای 90 درصد قالب ها مشکل داره و فقط قالب های اصلی وردپرس رو اجرا میکنه

مثلاً الان سایت من دوتا مطلب داره ولی توی پوسته هایی که میذارم روش اصلاً مطالب رو نشون نمیده و بلوک های سمت راست هم نشون نمیده این درحالیه که من همین پوسته رو سایت اصلی خودم میذارم که بدون هیچ نقصی کار میکنه.البته باید بگم که این وردپرسی که رو ی سایت جدیدم نصب کردم قالب های پیشفرض وردپرس رو بدون نقص اجرا میکنه.وردپرسم 3.5.2 هست.

خودتون هم یه سر به سایتم بزنید تا بفهمید جریان چیه:

http://smsjoon.ir

میتونه مشکل از هاستینگ باشه؟

میتونه مشکل از دیتا بیس ها باشه؟ چون من اسم دیتابیسم و اسم یوزر دیتابیسم یکی نیست.

واقعاً مشکل از کجاست؟ من که پاک گیج شدم.

لینک به ارسال

وردپرس تون رو از کجا دانلود کردید؟الان که ی قالب غیر پیشفرض روش هست ظاهرا چیزی نشون نمیده

لینک به ارسال

اگر حتی یک قالب را درست اجرا کنه اشکال بر می گرده به کدنویسی قالبهای شما

کدهای قالبهایی که استفاده می کنید باید بررسی بشه

یک قالب معمولی رو از مخزن خود وردپرس برای امتحان دریافت و نصب کنید و تست بگیرید

در ضمن دسترسی پوشه های قالبهایی که می ریزید باید 725 یا بیشتر باشه و فایلهای php هم باید 666 یا بیشتر باشند

اگر برای آپلود از filezilla یا نرم افزارهای مشابه ftp استفاده می کنید باید تصاویر را با مد باینری آپ کنید و فایل های فقط متنی مثل htaccess را با مد ASCII یا مد آپلود را خودکار بگذارید که خودش جابجایی را انجام بده

لینک به ارسال

مشکل اینه که روی اون یکی سایتم همه ی این قالب هایی که توی این یکی اجرا نمیشه بدون هیچ نقصی اجرا میکنه !

توی هردوتاشون هم با فایل زیلا آپ میکنم.

آقای فخار به نمیشه قالب رو بذارم توی یک فایل زیپ و آپ کنم و بعد اونجا اکسترکت کنم؟

لینک به ارسال

نیازی نیست

در قالب چک کنید هرجا آدرس سایت بود به

<?php bloginfo('url'); ?>/

و هرجا آدرس قالب بود به

<?php bloginfo('template_url'); ?>/

تغییر بدید

اگر قالب را زیپ کنید می تونید از قسمت نصب قالب ها زیپ شده آپلود کنید خودش مابقی کارهاش رو انجام می ده حتی دسترسی ها رو هم تنظیم می کنه (اگر فایل htaccess وجود داشته باشه و دسترسیش 666 باشه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...