رفتن به مطلب

مشکل کاربران برای لاگین

پست های پیشنهاد شده

با سلام

مدیته که هاستینگ تذکر میده که باید برای شاخه wp-admin پسورد بزارم بخاطر حملات بروت فورس !

مشکلی نیست اما در صورت قرار دادن این رمز روی دایرکتوری

تمامی کاربران هم در لاگین به سایت دچار مشکل میشن و باید این رمز رو وارد کنند.

خواستم ببینم راه حلی نیست ؟

لینک به ارسال

کاربران شما چه کارهایی در سایت شما انجام می دهند ؟

می تونید براشون در قالب صفحه کاربری و برگه ارسال مطلب بسازید

راحت ترین راه ساختن برگه ارسال مطلب هم کپی کردن صفحه press-this.php از پوشه ادمین به قالبه

البته محافظت از سایت جزو وظایف سروره و قانونا سرور باید با خرید یک فایروال اورجینال جلوی اینطور حمله ها واسته ولی ظاهرا شرایط داره به نفع سرورها تغییر می کنه و فکر کنم به زودی از هرکی سایتش هک بشه خسارت هم طلب کنند

لینک به ارسال

کاربران شما چه کارهایی در سایت شما انجام می دهند ؟

می تونید براشون در قالب صفحه کاربری و برگه ارسال مطلب بسازید

راحت ترین راه ساختن برگه ارسال مطلب هم کپی کردن صفحه press-this.php از پوشه ادمین به قالبه

البته محافظت از سایت جزو وظایف سروره و قانونا سرور باید با خرید یک فایروال اورجینال جلوی اینطور حمله ها واسته ولی ظاهرا شرایط داره به نفع سرورها تغییر می کنه و فکر کنم به زودی از هرکی سایتش هک بشه خسارت هم طلب کنند

کاربران تقریباً کارهای یک شبکه اجتماعی کامل رو میتونند انجام بدن.

حالا کار دیگه ای نمیشه کرد ؟

لینک به ارسال

چه کاری مثلا

همه جور کاری می شه کرد شما در وردپرس دستتون کاملا بازه

ولی اگر قرار باشه یک بخش ادمین کامل برای کاربراتون بسازید دوباره اون رو هم باید رمز دارش کنید و باز همین آش و همین کاسه است

موضوع اینه که سایت شما به دسترسی عمومی ادمین احتیاج داره

تا به حال من به اینکه سرور بجای به روز کردن فایروالش از کاربر بخواد (اخطار بده) که ادمینش رو رمز دار کنه نشنیده بودم

لینک به ارسال

اگر کاربران نیاز به ورود به wp-admin ندارند، مشکلی در این کار نیست

لینک به ارسال

اگر کاربران نیاز به ورود به wp-admin ندارند، مشکلی در این کار نیست

کاربران برای لاگین شدن در بادی پرس مشکل دارن پس فکر کنم به wp-admin وارد میشن با سطح کاربر معمولی

هاست گفته که فایل wp-login.php رو تغییر نام بدم

با اینکار مشکلی پیش نمیاد ؟ منظورم اینه که اگه اینو تغییر بدم پارامتر خاصی در بادی پرس هست که برای لاگین کاربران باید تغییر کنه ؟

و اینکه مشکلی در لاگین خودم پیش نمیاد ؟ در حال حاضر به هاست دسترسی ندارم که خودم تست کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...