رفتن به مطلب

عدم وجود بخش فهرست بي بي پرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من بي بي پرس رو تحت بادي پرس نصب كردم . براي ايجاد تاپيك ابتدا بايد فروم ساخته بشه تا كاربران بتونن تاپيك ايجاد كنن .

براي ايجاد تاپيك هم بايد ابتدا از مسيري كه براش تعيين شده ايجاد تاپيك كرد . ( مثل عكس زير )

bbPress-BuddyPress-Forums-WordPress.jpg

من هم ميخوام ايجاد تاپيك كنم ، اما متاسفانه گزينه هاي مربوط به بخش بي بي پرس ظاهر نميشه !!!

137318955317391.jpg

و فقط تنظيمات در قسمت تنظيمات و ابزارها يه بخشهايي موجود هست . لطفا بنده رو راهنمايي كنيد .

لینک به ارسال

برای ایجاد تاپیک باید از بخش کاربری برید نه از بخش مدیریت

لینک به ارسال

شما گفتی تاپیک ایجاد بشه

براي ايجاد تاپيك هم بايد ابتدا از مسيري كه براش تعيين شده ايجاد تاپيك كرد . ( مثل عكس زير )

برای شما انجمن نداره؟

لینک به ارسال

لطفا كسي از دوستان اگه ميتونه بنده رو راهنمايي كنه ، كارم خيلي ضروريه !!!

درود ...

خودتون جواب خودتون رو دادید , شما میگید که میخواید بی بی پرس تحت بادی پرس نصب کنید. با توجه به تصاویر بالا احتمالا افزونه بادی پرستون غیر فعاله, اول اون رو فعال کنید بعد یه گروه بسازید و بعد وارد سایتتون بشید و از قسمت تنظیمات یا همون مدیریت گروه ها روی ایجاد انجمن برای این گروه کلیک کنید و انجمن خاص اون گروه رو بسازید .

نکته : برای هماهنگ سازی بادی پرس با بی بی پرس دوتا راه وجود داره. یکی اینکه شما فقط بادی پرس رو نصب کنید و وارد تنظیماتش بشید و از قسمت افزودنی ها ( یا یه همچین چیزی) بی بی پرس همراه با خود بادی پرس رو فعال کنید ( البته بی بی پرسی که خود بادی پرس با خودش داره امکاناتش خیلی کم تره و فقط واسه ساخت تک انجمن واسه گروه ها کاربرد داره . راه دیگه اینه که شما دو افزونه بادی پرس و بی بی پرس رو نصب کنید و تنظیمات دوتایی رو با همدیگه ست کنید.

ضمنا دقت داشته باشید که از هر افزونه ای که میخواید استفاده کنید از آخرین نسخه اون استفاده کنید .

:)

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

یه مدت بود که بی بی پرس بدون مشکل کار میکرد . بعد از آپدیت چند تا پلاگین از جمله خود بی بی پرس ، الان همون قسمت های فروم و تاپیک واقع در پیشخوان ظاهر نمیشه !! اما انجمنم با توجه به گروه بندی هایی که قبلا انجام داده بودم ، هنوز پا برجاست . اما هر بار که میخوام تاپیک بزنم با این پیام مواجه میشم .

خطا: شما اجازه ساخت موضوع جدید را ندارید.

لینک به ارسال

یه مدت بود که بی بی پرس بدون مشکل کار میکرد . بعد از آپدیت چند تا پلاگین از جمله خود بی بی پرس ، الان همون قسمت های فروم و تاپیک واقع در پیشخوان ظاهر نمیشه !! اما انجمنم با توجه به گروه بندی هایی که قبلا انجام داده بودم ، هنوز پا برجاست . اما هر بار که میخوام تاپیک بزنم با این پیام مواجه میشم .

خطا: شما اجازه ساخت موضوع جدید را ندارید.

درود ...

از وقتی که بی بی پرس رو به نسخه جدید آپدیت کردید این مشکل واستون ایجاد شده ؟

ضمن اینکه مشکل قبلیتون چجوری حل شد ؟ همچنین نسخه بی بی پرستون رو هم ذکر کنید.

لینک به ارسال

خیر ، فکر کنم از زمانی اینطور شد که بادی پرس رو اپدیت کردم !!!

نسخه بی بی پرسمم 2.4 هست .

این رو هم بگم که ، پلاگینهای بی بی پرس و بادی پرس رو هم غیر فعال کردم و بعدش دوباره بی بی پرس رو فعال کردم ، اما بازم نمیاد !!!

لینک به ارسال

خیر ، فکر کنم از زمانی اینطور شد که بادی پرس رو اپدیت کردم !!!

نسخه بی بی پرسمم 2.4 هست .

این رو هم بگم که ، پلاگینهای بی بی پرس و بادی پرس رو هم غیر فعال کردم و بعدش دوباره بی بی پرس رو فعال کردم ، اما بازم نمیاد !!!

الان یعنی میخواید که فقط بی بی پرس داشته باشید ؟ ( اگر که اینطوره، کلا بادی پرس رو پاک کنید و بی بی پرس رو غیر فعال و فعال کنید. )

اگر هم از دوتا باهم میخواید استفاده کنید، هر دو افزونه رو فعال کنید بعد به تنظیمات بی بی پرس برید و گزینه ای که واسه همگام سازی با بادی پرس هستش رو هم اوکی کنید، حل میشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

والله تنظیمات بی بی پرس که میخوام ورود پیدا کنم با این جمله مواجه میشم .

شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.

و فقط یه بخش برای بی بی پرس قابل دسترسی هست که مربوط به تنظیمات تاریخ جلالی هست .

میشه یوزرو پسورد پیشخوان خدمتتون ارسال کنم ، تا تست کنید ؟

لینک به ارسال

این تداخلها به علت ناهماهنگی بین بادی پرس و بی بی پرس در آپدیتهای جدیدشون پیش میاد. بعضی وقتها هم با پلاگینهای دیگه تداخل می کنند . پلاگینها را به جز بی بی پرس و بادی پرس غیر فعال کنید. اگر درست شد معلوم می شود که پلاگین دیگه الان تداخل ایجاد می کنه. اگر درست نشد بادی پرس را غیر فعال کنید و دوباره چک کنید.

اگر درست نشد می بایستی ورژن قبلی را استفاده کنید. چون به علت آپدیت جدید اینها ممکن هست کدهاشون باهمدیگه ست نباشند. مخصوصا بادی پرس که به علت حجیم بودن عملیات آن مشکل ایجاد می کند.

لینک به ارسال

والله تنظیمات بی بی پرس که میخوام ورود پیدا کنم با این جمله مواجه میشم .

شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.

و فقط یه بخش برای بی بی پرس قابل دسترسی هست که مربوط به تنظیمات تاریخ جلالی هست .

میشه یوزرو پسورد پیشخوان خدمتتون ارسال کنم ، تا تست کنید ؟

درود ...

اگر پیغام عدم دسترسی میده؛ شاید دسترسی یوزر شما ( عنوان کاربری شما در انجمن ها ) تغییر کرده، یعنی از مدیر به مثلا کاربر تغییر کرده، وارد شناسنامه خودتون در وردپرس بشید و این مورد رو حتما چک کنید؛ در غیر اینصورت اطلاعات پیشخوان رو برام پیام خصوصی کنید تا یه بررسی بکنم؛

لینک به ارسال

درود ...

اگر پیغام عدم دسترسی میده؛ شاید دسترسی یوزر شما ( عنوان کاربری شما در انجمن ها ) تغییر کرده، یعنی از مدیر به مثلا کاربر تغییر کرده، وارد شناسنامه خودتون در وردپرس بشید و این مورد رو حتما چک کنید؛ در غیر اینصورت اطلاعات پیشخوان رو برام پیام خصوصی کنید تا یه بررسی بکنم؛

تاریکی جان. این دوست ما دسترسی به مدیریت پلاگینها و همه بخشهای سایت را دارد. به نظر می رسد فوق ادمین هستند یا ادمین . ادمین اصلی که دسترسی خودشو کمتر نمی تونه بکنه.

یعنی نمی تونه یه کاربر باشه. وقتی که بی بی پرس به صورت افزونه باشه از نقش های وردپرس پیروی می کنه. حتی اگر کاربر هم بود می بایستی توانایی ایجاد تاپیک داشت .

مشکل اینجاست که اصلا فهرستی در پیشخوان ندارند. اگر فوق ادمین نیستند می بایستی از فوق ادمین بخواهند که نقش ایشان را در انجمن چک کنند. در هر صورت اگر مشکل به دسترسی باشد شما حتی شما نیز وارد سایت شوید نمی توانید دسترسی خودتان را بیشتر کنید. این کار فوق ادمین ( ادمین اصلی سایت ) می باشد.

لینک به ارسال

تاریکی جان. این دوست ما دسترسی به مدیریت پلاگینها و همه بخشهای سایت را دارد. به نظر می رسد فوق ادمین هستند یا ادمین . ادمین اصلی که دسترسی خودشو کمتر نمی تونه بکنه.

یعنی نمی تونه یه کاربر باشه. وقتی که بی بی پرس به صورت افزونه باشه از نقش های وردپرس پیروی می کنه. حتی اگر کاربر هم بود می بایستی توانایی ایجاد تاپیک داشت .

مشکل اینجاست که اصلا فهرستی در پیشخوان ندارند. اگر فوق ادمین نیستند می بایستی از فوق ادمین بخواهند که نقش ایشان را در انجمن چک کنند. در هر صورت اگر مشکل به دسترسی باشد شما حتی شما نیز وارد سایت شوید نمی توانید دسترسی خودتان را بیشتر کنید. این کار فوق ادمین ( ادمین اصلی سایت ) می باشد.

درود ...

دسترسی های افرونه بی بی پرس با دسترسی های خود وردپرس فرق میکنه و کاملا مجزا از هم هستند؛!

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...