رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید .

من میخوام به سایتم یک صفحه جدید اضافه کنم اما نمیخوام زا طریق برگه ها اینکار رو کنم . این آدرس سایت منه : http://psdfinder.ir صفحه اصلی اون مثل یک موتور جستجو ست . حالا میخوام یک صفحه جدید اضافه کنم که تمام ارسال ها رو توش نشون بده . یه صفحه مثل index یا از این قبیل .

من از طریق برگه ها اینکار رو کردم و قالب پیشفرضشم عوض کردم به قالب جدید که طراحی کردم اما خوب مشکل اینجاست که ارسال ها رو نشون نمیده و فقط برگه ها رو نشون میده . اینم میدونم از طریق موضوعات میشه مثلا یه موضوع بسازی به اسم همه و ...

لینک به ارسال

اگر می خواهید صفحه ساخته شده مطالب سایت را نشان دهید و صفحه هوم پیجتون صفحه ای دیگر باشد صفحه home را هم بسازید و برید به

پیشخوان > تنظیمات > خواندن صفحه ها را با گزینه های آن تنظیم کنید

اگر می خواهید با کد بسازید

بجای

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

بگذارید

<?php
$custom_query = new WP_Query(array(
'post_status' =>'publish',
'post_type' =>'post',
'order' =>'descending',
'orderby' =>'ID',
'posts_per_page' =>'-1',

'paged' => (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') : 1
));
?>
<?php if($custom_query->have_posts()) :
while($custom_query->have_posts()) : $custom_query->the_post();?>

و در انتهای کدها بعد از endwhile و endif بگذارید

<?php wp_reset_query(); ?>

این کد تمام مطالب قالب را در یک صفحه می چینه اگر می خواهید تعدادش را مدیریت کنید بجای -1 در

'posts_per_page' =>'-1',

عدد دلخواه را بگذارید

لینک به ارسال

استاد من الان صفحه و ساختم مثلا به نام allpost خوب وقتی بعد از آدرس سایت www.psdfinder/allpost.php وارد میکنم ارورر میده و نمایش نمیده . صفحه هوم رو که ساختم کاری باهاش ندارم مشکل من همین صفحه ست

لینک به ارسال

صفحه را چه جوری می سازید؟

یک کپی از صفحه page.php قالب در کنار خودش تهیه می کنید اسمش را مثلا می گذارید allpost.php و در ابتدای اون وارد می کنید

<?php
/**
*
Template Name: All Post

*/
?>

بعد تغییراتی که گفته شد را با دقت انجام می دید بعد از ذخیره صفحه

از طریق پیشخوئان برگه ها یک برگه تازه می سازید با قالب برگه ی All Post

لینک به ارسال

دوست من همینکار رو کردم اما خوب برگه ها رو نشون میده اما من مشکلمو برطرف کردم یعنی به همین قالب که شما گفتید موضوع اضافه کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...