• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
lord-setup

آموزش به يه كسي كه تازه كار هست

33 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام خدمت تمامي دوستان عزيز.من تازه امروز وردپرس رو كشف كردم و اومدم توي بخش.نياز به يه نفر

دارم كه مراحل ثبت نام و اينجورچيزا رو يادم بده.

نرم افزارهاي FileZilla_Server-0_9_41 // vcredist_x86 // wampserver2.2d-x32 // wordpress رو هم نصب

كردم.فقط نياز به يه آموزش واسه ثبت نام دارم و يه راهنمايي مختصر كه از چه سايتي و از كجا بايد شروع كنم.من 3 تا وبلاگ دارم، ازشون

خسته شدم و تكراري شدن.ميخوام يه محيطي جديد و نو داشته باشم.ممنون ميشم كمكم كنيد

دوستان.اين ايميل منه: m.valipour1989@yahoo.com

اين هم يكي از وبلاگ هامه: www.lord-setup.lxb.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ثبت نام در کجا؟

وردپرس در دو حالت wordpress.org (Self hosting) و wordpress.com ارائه میشه - که دومی مانند مثلاً بلاگفا نیاز به ثبت نام داره البته با امکانات باورنکردنی و رایگان

اما اولی نیاز به ثبت نام نداره فقط کافیه که هاست خریداری کنید و وردپرس رو نصب کنید

شما کدوم یکی رو مدنظرتونه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من يه فايل آموزش wordpress رو دانلود كردم كه با تمامي جزييات آموزش ميده مرحله به مرحله.خيلي خوب و كارآمده.

اما من در صفحه ي 31 اين

فايل pdf به مشكل برخوردم و نتونستم به جلو تر برم.لينك دانلودش رو براتون ميذارم تا دانلودش كنيد حجمش 4.5 مگابايت هست.

لينك دانلود: دانلود

من توي صفحه 31 كه گفته:: براي ساخت دیتابیس در cPanel ابتدا از طریق آدرس yourdomain.com/cpanel وارد کنترل پنل شوید.

من هرچي اون آدرس رو ميزنم انتقال داده ميشه به يه سايت ديگه.گيج شدم.توي اين مرحله از آموزش گير افتادم.لطفا راهنماييم كنيد.با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من توي سايت wordpress.com عضو شدم.من توي كامپيوترم 100 تا قالب آماده wordpress دارم.از كدوم منو ميتونم اين قالب ها رو براي خودم اونجا قرار بدم تا با قالبهاي پيشفرضشون كار نكنم؟؟؟؟؟

ميخوام اين قالبهايي كه دارم رو جايگزين قالبه wordpress كنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل قالب رو در پوشه ی themes کپی کنید و از داشبورد=>نمایش=> قالبتونو فعال کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در پوشه ي themes گزينه اي واسه آپلود theme نداره كه.همش theme هاي آماده ست.از كجا theme ام رو داخلش كپي كنم؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من يه فايل آموزش wordpress رو دانلود كردم كه با تمامي جزييات آموزش ميده مرحله به مرحله.خيلي خوب و كارآمده.

اما من در صفحه ي 31 اين

فايل pdf به مشكل برخوردم و نتونستم به جلو تر برم.لينك دانلودش رو براتون ميذارم تا دانلودش كنيد حجمش 4.5 مگابايت هست.

لينك دانلود: دانلود

من توي صفحه 31 كه گفته:: براي ساخت دیتابیس در cPanel ابتدا از طریق آدرس yourdomain.com/cpanel وارد کنترل پنل شوید.

من هرچي اون آدرس رو ميزنم انتقال داده ميشه به يه سايت ديگه.گيج شدم.توي اين مرحله از آموزش گير افتادم.لطفا راهنماييم كنيد.با تشكر

دوست عزیز اینی که اینجا شما میگین مثال زده.

yourdomain.com/cpanel یک مثال هستش.

yourdomain.com منظور دامنه ی سایت خودتون هستش.

که طبق گفته های شما دامنه یا هاستی ندارین.

پس نمیتونین وارد cpanel سایت بشین و دیتابیس بسازین.

البته با لوکال میشه بدون خرید هاست و دامنه فعلا با وردپرس کار کرد اما نمیشه سایتی برای نمایش عمومی راه اندازی کرد.

ویرایش شده در توسط اشکان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای دسترسی به cpanel مطالعه بفرمائید

http://kb.siteground.com/how_to_access_cpanel/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يعني اين نرم افزارهايي كه نصب كردمو اين قالبهايي كه دانلود كردمو اينا همشون كشك؟؟؟؟

اين كه انگليسيه سايته :huh:

http://kb.siteground..._access_cpanel/

ویرایش شده در توسط lord-setup

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين آدرس وب من توي wordpress هست: iebusines.wordpress.com . تم هاي خوبي نداره.جايي واسه آپلود تم نداره؟؟؟ تا تم ي كه خودم دارمو آپلود كنم؟؟؟

توي cpanel دامين رايگان ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :huh:

http://www.siteground.com/cpanel-hosting.htm

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز در پست دوم عرض کردم که وردپرس بر دو نوع است - یکی دات ارگ و دیگری دات کام

شما در دات کام ثبت نام نمودید و اصولاً سلف هاستینگ نیست و ربطی به هاستینگ نداره

احتمالاً اهل دقت نیستید

اینجا انجمن پشتیبانی وردپرس دات ارگ هست (سلف هاستینگ) و هر دامنه به طور مستقل در مالکیت صاحب دامنه است و دسترسی به هاست موجود است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر شما كدوم بهتره؟؟؟؟ wordpress.org يا wordpress.com

توي كدوم خدمات بيشتره ؟؟؟

چجوري ميتونم تم آپلود كنم؟؟؟

ميشه يه چندتا آدرس وب هاتون رو كه ساختيد اينجا بذاريد تا به محيطشون نگاه بندازم و ببينم جريان چيه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر شما كدوم بهتره؟؟؟؟ wordpress.org يا wordpress.com

توي كدوم خدمات بيشتره ؟؟؟

چجوري ميتونم تم آپلود كنم؟؟؟

ميشه يه چندتا آدرس وب هاتون رو كه ساختيد اينجا بذاريد تا به محيطشون نگاه بندازم و ببينم جريان چيه؟؟

دوست عزیز نگاه کنید همونطور هم که دوستان گفتند دو نوع وردپرس داریم یکی سلف هاست (wordpress.org) یکی هم سرویس وبلاگدهی وردپرس (wordpress.com) در مورد سیستم وبلاگ دهی محدودیتی از نظر ترافیک ندارید ولی نمیشه به طور کامل همه چی رو مدیریت کرد ولی اگر خودتون یک هاست بخرید و وردپرس سلف هاست را روی اون نصب کنید دیگه محدودیتی از نظر امکانات وردپرس ندارید می تونید از همه امکانات وردپرس استفاده کنید. البته تا جایی که سرویس دهنده هاست شما اجازه بده

ميشه لطفا كامل تر توضيح بديد؟؟؟؟؟ پوشه ي تم كجاست؟؟؟؟

پوشه تم در مسیر زیر قرار داره.

site.com\wp-content\themes

البته این فقط برای وردپرس سلف هاست هست چون وبلاگ دهی وردپرس به شما اجازه نمی ده که به ftp دسترسی داشته باشید

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما در انجمن پشتتیبانی سیستم مدیریت محتوای wordpress هستید این سیستم مربوط می شه به wordpress.org و wordpress.com یک سرویس وبلاگ دهی است که با این سیستم تهیه شده امکانات و تجهیزات اون سایت ربطی به اینجا نداره و هیچکدوم از مقالات این سایت کمکی به شما نمی کنه چون اصولا شما در wordpress.com دسترسی به سورس کدها ندارید

cpanel هم یک سیستم مدیریت هاسته و باز ربطی به دامین رایگان نداره

چیزی که شما می خواهید از طریق سایتهایی مثل http://gigaservices.ir/ و http://xzn.ir/ مقدوره وارد یکی از اونها بشید و کاربری ایجاد کنید هر دو سایت امکان راه اندازی وردپرس را به شکل خودکار دارند سیستم وردپرس را نصثب کنید و اگر مشکلی بود در تایپیک جدا مطرح کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

يعني من توي wordpress.com نميتونم قالبي كه خودم ميخوام داشته باشم رو آپلود كنم؟؟؟ :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر سئوال یک جواب بیشتر نداره حتی اگر ده بار بپرسیدش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا قوانین را بخوانید

فونت بدون تغییر خواناتر هست :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این دوستمون بنده خدا فرق وردپرس وبلاگدهی رو با وردپرس نرم افزار تحت وب رو نمیدونه توضیحات دوستان رو هم متوجه نمیشه.

wordpress.com یه سایتی شبیه بلاگفا و میهن بلاگه که میتونی وبلاگ بسازی.

wordpress.org یه نرم افزار تحت وب در اختیارت میزاره که روی هاستی که میخری نصب میکنی و میتونی تم هایی که دانلود کردی رو اونجا به روشی که دوستان توضیح دادن نصب کنی و یک وبسایت اختصاصی داشته باشی.

ویرایش شده در توسط نگار صادقی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ا

از توي سايت wordpress.org بايد هاست بخرم؟؟؟

صفحه ي ثبت نام http://wordpress.org كجاست!!؟؟؟

احتیاجی به ثبت نام نیست. اصلا اون سایت ها رو بیخیال شید. wp-persian.com مقاله های این سایت رو مطالعه کن متوجه میشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ا

احتیاجی به ثبت نام نیست. اصلا اون سایت ها رو بیخیال شید. wp-persian.com مقاله های این سایت رو مطالعه کن متوجه میشی

بگذارید یک جور دیگه براتون بگم( شاید از نظر اساتید درست نباشه ولی برای فهمدن موضوع خوبه) : فکر کنید شما یک کامپیوتر دارید بعد روی اون کامپیوتر دو تا ویندوز نصب می کنید یک مثلا ویندوز xp و یکی هم 7 بعد از ویندوز 7 برای کارهای خودتون استفاده می کنید. حالا هاست و وردپرس هم مثل کامپیوتر و ویندوز هستند. شما از یک سرویس دهنده هاست یک هاست می گیرید که تقریبا میشه اون رو مثل یک کامپیوتر شخصی در نظر گرفت که از همه جا با اینترنت میشه بهش دسترسی داشت بعد شما روی اون یک اسکریپت نصب می کنید که اسکریپت هم مثل ویندوز در کامپیوتر هست که اینجا شما می خواهید از اسکریپت وردپرس (سیستم مدیریت محتوای وردپرس) استفاده کنید. بعد از خرید هاست و نصب وردپرس اونوقت شما می تونید مطالبتون رو منتشر کنید و همه دنیا بتونند به اون دسترسی داشته باشند :D

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شماها چش ميگيد؟؟؟؟ اي خدا غلط كردم، چرا حاليم نميشه حرفهاي شماهااااااااا.انگار يك قرن از دنيا عقب ام.فقط مثل احمق ها 4 سال وبلاگ داشتم به جا اينكه پي ه اينجور چيزا باشم :( :(

:(

ویرایش شده در توسط lord-setup

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wordpress.org راباید دانلود کرد و بر روی هاست شخصی آپلود کرد اما دو تا آدرسی که قبلا دادم اینکارها را کردند و با عضویت در آنها می توانید سایت وردپرسی خود را رایگان بسازید

این سایت می تواند به قدرتمندی wordpress.com باشد و شما با همین سیستم (البته با خرید دامین و هاست) می توانید سیستم وبلاگ دهی شبیه به wordpress.com بزنید

قالبها و باقی آنچه دانلود کرده اید را می توانید در همان سرویس های رایگان به کار گیرید

یک مثال برای روشن تر شدن قضیه

فرض کنید نرم افزار ورد را از مجموعه ی office نصب کرده اید و با آن می توانید تمام فایلهای وردی خود را بخوانید یا فایل جدید بسازید و ذخیره کنید

wordpress.org حکم نرم افزار را دارد و سایت wordpress.com حکم یک فایل ذخیره شده

در این انجمن مشکلات مربوط به مورد اول رسیدگی می شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wordpress.org به بسته نرم افزار متن باز رو در اختيارت قرار ميده مث جوملا يا نيوك يا ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط xboby
      سلام،
      من سایتی با ورد پرس طراحی کردم و می خواهم با:
      یک برنامه تمام پستهای موجود در کانال تلگرامی که بنام آن سایت ایجاد کر ده ام را
      بتوانم از موبایلم دانلود کنم و بعد در آن سایت قرار دهم:
      آیا چنان برنامه ای وجود دارد؟ لطفا راهنمائی ام بفرمائید.
                                   متشکرم
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      من چندتا سایت دارم که همه رو وقتی خواستم به وردپرس 4.7 ارتقا بدم، همگی مشکل دار شدند.
      به این صورت که خود سایت باز میشه اما قسمت مدیریت سایت باز نمیشه و لینکهای بخش مدیریت به این صورت میاد: /wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2F

توی صفحه هم که میاد اینطوری مینویسه: 

The www......ir page isn’t working
      www.......ir is currently unable to handle this request.
      HTTP ERROR 500
    • توسط hessam75
      سلام
      من یه سایت با غالب be theme طراحی کردم فقط یه مشکل داره اونم اینه که پس زمینه رو پارالاکس انتخاب کردم ولی تو مرورگر internet xplorer پارالاکس نمایش داده نمیشه!
      در ضمن قالبم هم پول دادم از سایت معتبری خریدم ازین دانلودی ها نیست.
      لطفا کمک کنید بتونم رفع اشکال کنم.
      آدرس سایت : senateb.com

• توسط mehdiilbeigi
      سلام به دوستان عزیز
      من توی سایتم یک دسته اخبار سایت دارم که نمی خوام توی نتایج جستجوی سایت نمایش داده بشه.
      ممنون میشم کمکم کنید چطوری این دسته رو توی نتایج سایتم نمایش نده...

• توسط Morteza
      قوانین کلی انجمن
      1- در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام کاربری استفاده نمایید. نام های کاربری حاوی کلمات نامناسب ، نام های کاربری که جنبه تبلیغاتی داشته و یا نام های کاربری که نام یک سایت می باشند ، سریعا حذف خواهند شد.
      2- به دیگران احترام بگزارید. با هرگونه بی احترامی برخورد جدی و حتی منجر به قطع دسترسی کاربر خاطی خواهد شد.
      3- در انتخاب آواتر و امضا دقت کنید و از تصاویر و کلمات موهون و نامناسب استفاده ننمایید. توجه کنید که امضا هایی که حاوی تصاویر و کلمات موهون و نامناسب باشند و یا جنبه تبلیغاتی داشته باشند سریعا حذف خواهند شد و در صورت تکرار با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
      4- برای مطالب خود از عنوان مناسب و گویا استفاده نمایید. در عنوان مطالب خود از عبارات و کلمه هایی مانند : کمک کنید ، درخواست فوری ، نیاز شدید ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم و جملاتی شبیه به این خودداری نمایید.
      5- حتما قبل از ایجاد یک موضوع در انجمن جستجو کنید و از ایجاد مطالب تکراری خودداری نمایید.
      6- از اسپم کردن موضوعات پرهیز کنید. جهت دریافت پاسخ صبر داشته باشید. برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید.
      7- فارسی بنویسید و از فینگلیش نوشتن خودداری کنید. در غیر اینصورت با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
      8- فعالیت های تجاری را فقط در بخش مشخص شده انجام دهید و از ایجاد موضوعاتی با جنبه تجاری در دیگر بخشها خودداری نمایید. از دادن پاسخهایی که جنبه تجاری و یا تبلیغی دارند خودداری نمایید. در صورت مشاهده چنین پست هایی با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
      9- گروه وردپرس پارسی هیچگونه مسئولیتی در مورد فعالیت های بخش تجاری ندارد و تمامی مسئولیت به عهده ایجاد کننده موضوع است.
      10-هرگونه بحث سیاسی - مذهبی در این انجمن ممنوع می باشد. هرگونه توهین و مجادله و مباحثه در مباحث دینی و سیاسی ممنوع بوده و تاپیک های اینچنینی حذف و کاربران خاطی محروم می شوند. در صورت تکرار فرد خاطی برای همیشه از انجمن اخراج می شود.
      11- ارائه شماره تماس و ایمیل جهت همکاری و یا خرید و فروش و یا هرگونه مورد دیگر بصورت عمومی در انجمن ممنوع است. جهت تبادل موارد ذکر شده از طریق پیام خصوصی اقدام کنید.
      12- هرگونه درخواست کامل سازی پوسته در انجمن ممنوع است. اگر نیاز به تکمیل کد بخش خاصی از پوسته را دارید باید درخواست خود را در یک تاپیک جدید مطرح کنید و از درخواست تکمیل کدنویسی و یا طراحی یک پوسته جدا خودداری کنید.
      13- هرگونه بحث در مورد تکمیل و اشکال زدایی پوسته های ریپ در انجمن ممنوع است. اگر نیاز به تکمیل کد بخش خاصی از پوسته را دارید باید درخواست خود را در یک تاپیک جدید مطرح کنید و از درخواست تکمیل کدنویسی و یا طراحی یک پوسته ریپ جدا خودداری کنید.
      14- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.
      بروزرسانی پنجم.