نسـتـــرن

افزونه ای برای کم کردن حجم کل سایت

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام مجدد خدمت دوستان عزیز

در سایت http://gtmetrix.com نوشته:

Total page size: 1.33MB

فکر کنم خیلی زیاده.چون 14 ثانیه لود سایت طول میکشه.

چه افزونه یا هکی وجود داره برای کاهش این یک مگابایت

ممننو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد خدمت دوستان عزیز

در سایت http://gtmetrix.com نوشته:

Total page size: 1.33MB

فکر کنم خیلی زیاده.چون 14 ثانیه لود سایت طول میکشه.

چه افزونه یا هکی وجود داره برای کاهش این یک مگابایت

ممننو

افزونه کش

یا کد هایی که خوده سایت minify کرده رو جایگزین کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته کم کردن حجم صفحه از 1.3 MB‌ به مثلاً 200K هیچ راهی نداره جز کم کردن محتوای صفحه

و این رو هم در نظر بگیرید که در اون سایت، شما نشانی صفحه نخست را وارد می کنید و فقط اون صفحه آنالیز میشه

و در کنار این ها این نکته مهم هست که در سایت های بازنشر، صفحه ی اصلی معمولاً جزو بی کار ترین صفحات هستند پس سعی کنید به جای اینکه مطالب و تصاویر رو با تیراژ و حجم زیاد درونش قرار بدید، منو های کاربری رو بیشتر لحاظ کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Hassan Hesampour
      سلام دوستان
      یه مشکلی واسم پیش اومده که پشتیبانی هاستم یه چیزایی گفت که جز اینجا ؛ جای دیگه ای واسه پیدا کردن راه حل پیدا نکردم
      راستش سرعت سایتم پایین بود با پشتیبانی هاستم صحبت کردم گفت باید هاستت رو عوض کنی ، قالب سایتت روی هاست ما جواب نمیده ، واسه همین سرعت سایتت
      پایینه ، بالاخره یه هاست پیدا کردم و با پشتیبانیش صحبت کردم که اگر سایتم بیاد روی هاست شما مشکلی واسش پیش نمیاد ؟ افت سرعت نخواهم داشت ؟ و ...
      گفتند نه مشکلی نداره و خلاصه یه هاست ازشون خریدم ، یخورده سرعتش بهتر شده اما خیلی فرقی نکرده ، باهاشون که صحبت کردم بهم گفتن :
      ===================================================
      تست سایت
      bavanat.ir
      در
      gtmetrix
      نشان میدهد که یکی از مشکلات کندی نسبی لود کامل سایت مربوط به بززگ بودن سایز کلی صفحات(حدود یک مگابایت) و نیز کندی تولید تصاویر بند انگشتی سایت می باشد. شما میتوانید با بهینه سازی اسکریپت تولید تصاویر بند انگشتی و همچنین استفاده از تکنیکهای کشینگ تصاویر تولید شده سرعت لود سایت را افزایش دهید. همچنین استفاده صحیح از افزونه های کش مانند
      supercache
      نیز میتواند به شما در جهت افزایش سرعت لود صفحات سایت و همچنین کاهش مصرف منابع یاری رساند.
      ===================================================
      هر راهی که رفتم بازم فایده ای نداشت ، الان به نظر شما دوستان باید چیکار کنم ؟