رفتن به مطلب

مشکل نمایش ندادن تصویر شاخص در صفحه اول

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه قالب وردپرس روی هست نصب کردم. قالب از تصویر شاخص هم پشتیبانی میکنه.

وقتی که توی بخش ویرایش پست ها تصویر شاخص استفاده میکنم توی صفحه اول و آرشیو و ... که پست ها زیر هم قرار میگیرند تصویر شاخص رو نشون نمیده و هیچ عکسی نیست.

در ضمن توی یک انجمن یکی از دوستان که همین مشکل رو داشت میگفتش که احتمالا مشکل از gd اکستنشن هست (خودم نمیدونم چیه!)

ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط kavirdarkavir
لینک به ارسال

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه..

قبلا این مشکل رو با قالب نداشتم. چن روزی سرور سایت در حال تعمیر بود بعدش این مشکل پیش اومد آیا ممکنه مشکل از سرور باشه؟

آپدیت شد: روی لوکال هاست هم قالب رو تست کردم (بدون اینکه افزونه ای نصب کنم) مشکل همچنان وجود داره!

ویرایش شده توسط kavirdarkavir
لینک به ارسال

تصویر شاخص قبلا درست بوده و الان مشکل دار شده است؟

از تابع the_post_thumbnail یا the_thumbnail در فایلها استفاده شده؟

لینک به ارسال

پارسای عزیز ممنون از پیگیریتون.

خدا رو شکر مشکل حل شد :)

یک فایل .htaccess توی فولدر wp-content وجود داشت که دسترسی به محتویات این فولدر رو محدود به jpg,png,css میکرد، توی فولدر تم یک فایل cache وجود داشت که تصاویر شاخص با فرمتی غیر فرمت های بالا ذخیره میشد و این باعث میشد که تصاویر شاخص نمایش داده نشن.

(اضافه کردن فایل .htaccess به فولدر wp-content رو یکی از دوستان پیشنهاد داده بودن..)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...