رفتن به مطلب

عدم ویرایش مطالب و درج نوشته تازه

پست های پیشنهاد شده

لطفا دوستان سریع کمک کنند

تو سایت من از یه ساعت پیش در قسمت ویرایش مطالب و یا نوشته تازه، ادیتور پیدا نیست، و حتی متنی که قبلا نوشته شده هم همینطوره، پایینش تعداد کلمات رو نوشته اما چیزی پیدا نیست و نمیشه نوشت یا ویرایش کرد.

137327575010451.jpg

لینک به ارسال

1-یا اینکه افزونه ای این تاثیر رو گذاشته.

2-کامل لود نمیشه(وقتی توی این حالت هست مرورگر در حال لود هست یا نه تمام صفحه رو لود میکنه؟چون خودمم با این لود خیلی وقته مشکل پیدا کردم.)

لینک به ارسال

1-یا اینکه افزونه ای این تاثیر رو گذاشته.

2-کامل لود نمیشه(وقتی توی این حالت هست مرورگر در حال لود هست یا نه تمام صفحه رو لود میکنه؟چون خودمم با این لود خیلی وقته مشکل پیدا کردم.)

1/ افزونه که نیست چون از یه ساعت پیش اینجوری شده، که من هیچ کاری با افزونه ها نداشتم. فقط افزونه Shortlink از سایت wpu.ir که یک ماه پیش نصب کرده بودم ازش برا اولین بار استفاده کردم.

2/ صفحه کامل لود میشه حتی بعد از لود 4-5 دقیقه هم وقت بهش دادم.

لینک به ارسال

با مرورگر دیگه تست کنید

و با صبر کردن نمی شه متوجه لود کامل صفحه شد باید چک کنید منوهای کشویی فعال شده اند یاخیر یعنی وقتای با موس روشون می روید زیر منو مشخص می شود یا خیر اگر نشد صفحه در لود مشکل داره

در کل تغییرات دو گونه اند یا بر روی هاست شما اتفاق می افتند که به طور خودکار امکان تغییری نیست و حتما باید افزونه ای یا اسکریپتی جدید نصب کرده باشید یا کدی را جابجا کرده باشید

یا بر روی سیستم شما مورد دوم با استفاده از نرم افزار ccleaner قابل اصلاحه

لینک دریافت نرم افزار

http://www.piriform.com/ccleaner

لینک به ارسال

متشکر از همه مشکل حل شد

نمیدونم بخاطر این کارا بود یانه، اما باراهنمایی دوستان اول: با برنامه Your Unin-staller! که شبیه به ccleaner هست فایلهای اضافی روی کامپیوتر و کوکی ها رو پاک کردم. و دوم: یه افزونه که مشکوک بودم بهش رو پاک کردم.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

باز هم همون مشکل پیش اومد و این دفعه صددرصد مطمئن شدم که از افزونه All In One SEO Pack هست و با غیر فعال کردنش مشکل حل شد.

گفتم شاید بدرد دوستان بخوره

لینک به ارسال

حتما با افزونه‌ی دیگری تداخل داره ، برای جایگزینی میتونید از yoast استفاده کنید

http://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...