رفتن به مطلب

مشکل در درج مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه تازه کار وردپرس هستم . زیاد از وردپرس سر در نمیارم الان برای شروع کار یه مشکل پیدا کردم ممنون میشم کمکم کنید

اگه یه قالب جدید داخل وردپرس نصب کنم (مثلا یه قالب خبری) و بخوام در یه قسمت خاص قالب مطلب درج کنم باید چیکار کنم؟

من موقعی که میخوام مطلب ایجاد کنم هیچ قسمتی وجود نداره که بشه مکان قالب را مشخص کنم

لینک به ارسال

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

اگه شما قالب خبری نصب کردید منظورتون از یه قسمت خاص مطلب درج کنم حتما اینه که توی کادرهای مختلف قالب ؛ عنوان مطلب رو نشون بدید .. برای اینکار باید فایل های قالب (index.php و .. )رو ویرایش کنید و نشانی دسته های خاص رو مطابق با دسته ی خودتون ویرایش کنید به این صورت :

<?php $recent = new WP_Query("category_name=mobile&showposts=1"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>

بجای mobile موجود ؛ نامک دسته ی خودتون رو بذارید ..

اگه متوجه نشدید کدهای فایل index.php قالبتون رو بذارید اینجا ...

لینک به ارسال

شاید هم منظورشون این باشه که کجا مطالب رو درج کنند - مهم نیست که قالبتون چیه - طبق معمول باید مطالبتون رو از طریق افزودن نوشته منتشر کنید و دسته ی مورد نظر رو بهش اختصاص بدید (مثلاً دسته خبرهای ورزشی)

بعد در تنظیمات قالب می تونید تعیین کنید که دسته ورزشی و یا دسته سیاسی و یا ... هر کدام در کجای قالب قرار بگیرند

لینک به ارسال

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

اگه شما قالب خبری نصب کردید منظورتون از یه قسمت خاص مطلب درج کنم حتما اینه که توی کادرهای مختلف قالب ؛ عنوان مطلب رو نشون بدید .. برای اینکار باید فایل های قالب (index.php و .. )رو ویرایش کنید و نشانی دسته های خاص رو مطابق با دسته ی خودتون ویرایش کنید به این صورت :

<?php $recent = new WP_Query("category_name=mobile&showposts=1"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>

بجای mobile موجود ؛ نامک دسته ی خودتون رو بذارید ..

اگه متوجه نشدید کدهای فایل index.php قالبتون رو بذارید اینجا ...

ممنون از راهنماییتون.من منظورم اینه که اصلا وقتی میخوام مطلب را بنویسم نمیتونم تعیین کنم که کجا نوشته بشه.همه مطالب داخل یک کادر نوشته میشه

من میخوام مثل سایت های خبری دسته های مختلف داشته باشم (مثلا گروه ورزشی ، گروه سیاسی و ...) و هر مطلب را تو گروه خودش بنویسم.

این کدهایی که شما نوشتید هم نتونستم تو قالب پیدا کنم.قالب را گذاشتم اینجا میشه یه نگاه بندازید و کمکم کنید.ممنون

http://www.rahpuyan.com/dl/wordpress-templates/vahshi.zip

ویرایش شده توسط leila113
لینک به ارسال

شاید هم منظورشون این باشه که کجا مطالب رو درج کنند - مهم نیست که قالبتون چیه - طبق معمول باید مطالبتون رو از طریق افزودن نوشته منتشر کنید و دسته ی مورد نظر رو بهش اختصاص بدید (مثلاً دسته خبرهای ورزشی)

بعد در تنظیمات قالب می تونید تعیین کنید که دسته ورزشی و یا دسته سیاسی و یا ... هر کدام در کجای قالب قرار بگیرند

ممنون.من با افزودن مطلب مشکلی ندارم مشکل من اینجاست که ننمیدونم دسته مورد نظرم را چطوری بهش اختصاص بدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...