رفتن به مطلب

کد ابزارک ها؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان اول اینکه نمیدونم سوالم رو دارم جای خوبی می پرسم یا نه که اگر نه عذر میخوام و از مدیران خواهش میکنم منتقلش کنن

دوم اینکه من خیلی از بلوک های مثل بایگانی و یا موضوعات و .... از طریق ابزارک توی سایدبار ایجاد میشن یعنی کد خودشون توی ساید بار وجود نداره حالا من از کجا میتونم کد اون ابزارک رو پبدا کنم؟؟؟ یعنی ببینم وقتی موضوعات رو به وسیله ابزارک نشون میدم چه کدی تولید میشه واسه نشون دادن اون موضوع

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

ميتونيد از اون قسمت از بلاك سايتتون ،( مثلا از بلاك موضوعات ) توي مرورگر Soure بگيريد و div ها و كلاس‌هايي كه براش تعريف شده رو ببينيد و فقط به جاي عنوان موضوعات كه توي سورس هست ، تابع دسته‌بندي وردپرس رو تصور كنيد يا قرار بديد ، فايرباگ ميتونه كمكتون كنه ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

سلام

اگر از فایرفاکس استفاده میکنید روی اون المان ها برید و نوشته ها رو هایلایت کنید و گزینه inspect element یا view selection source رو بزنید.

میتونید از افزونه firebug در فایرفاکس هم استفاده کنید.

--------

به بخش مرتبط منتقل شد

لینک به ارسال

خوب یعنی خود کدش توی قالب مشخص نیست؟؟؟؟ یعنی توی هیچ کدوم از صفحات قالب کدش وجود نداره که من برم نگاه کنم؟؟

لینک به ارسال

چرا دوست عزيز ، كدش در فايل functions.php وجود داره ، ولي مختلط با PHP ، كه مثلا اگه ميخوايد دستي بلاكي اضافه كنيد آسونترش اينه كه از سورس خود سايت استفاده كنيد ..

لینک به ارسال

فرض کنيم کدهاي باکسهاي سايد بار اينه

<div class="sidebar">
<h2>عنوان</h2>

متن سايد بار

</div>

اسم ابزارک رو ميذاريم sidebar1

توي سايد بار به جاي اون کدها وارد کن

<?php if ( !function_exists('dynamic_sidebar')|| !dynamic_sidebar('sidebar1') ) : ?>
<?php endif; ?>

بعد توي فانکشن هم اينو بذاريد

if ( function_exists('register_sidebar') )
register_sidebar(array('name'=>'sidebar1',
'before_widget' => '<div class="sidebar">',
'after_widget' => '</div>',
'before_title' => '<h2>',
'after_title' => '</h2>',
));

البته به يقين کدهاي html شما فرق ميکنه

کافيه جايگزينش کنين ساده است

اگر چند ابزارک ميخواين

اسم ابزارکها رو عوض کنين مثلاً

sidebar 1 sidebar2 و ...

لینک به ارسال

دوستان خیلی خیلی متشکرم اما در واقع مشکل اصلی من این هست که مثلا توی بلوک های سمت راست واسه لینک ها یک عکس پس زمینه در نظر گرفتم (http://shouremahour.youhosting.ir/wordpress/)

حالا میخوام مثلا اگر یک آمارگیر نصب کردم یا یک افزونه دیگه که از طریق ابزارک فعال میشه مثلا لینک هاش اون پس زمینه رو توش نداشته باشه

واسه اون باید چه کار کنم؟؟؟

لینک به ارسال

کافیه در فانکشنز قالبتون ابزارکی جدید تعریف کنید و برای بکگراند اون کلاسی دیگه تعریف کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...