رفتن به مطلب

یادگیری پی اچ پی

Omidn1996

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من میخواستم بدونم کسی مثل من با دانش خیلی کمش در برنامه نویسی یعنی تقریبا همون هیچی (یه خورده از css و html میدونم و خیلی کم هم از c#) میتونه به صورت خود آموز زبان پی اچ پی رو یادبگیره یا حتما باید کلاس بره؟؟

اگر میتونه کسی یه نرم افزار یا کتاب آموزشی خوب سراغ داره؟ (نرم افزار باشه بهتره)

لینک به ارسال

سلام دوستان من میخواستم بدونم کسی مثل من با دانش خیلی کمش در برنامه نویسی یعنی تقریبا همون هیچی (یه خورده از css و html میدونم و خیلی کم هم از c#) میتونه به صورت خود آموز زبان پی اچ پی رو یادبگیره یا حتما باید کلاس بره؟؟

اگر میتونه کسی یه نرم افزار یا کتاب آموزشی خوب سراغ داره؟ (نرم افزار باشه بهتره)

انتشارات ناقوص آموزش php5 داره که جلد یکش برای شروع خیلی مفید و کامله . یک کتاب دیکه هم بود که یادم اومد بهت میگم .

ولی در کل اگر زبانت خوب باشه http://www.w3schools.com/ جای خوبیه .

ارادت

لینک به ارسال

ولله زبانم که خوب هست اما در حد یک دانش آموز دوم دبیرستان دیگه نه در حدی که بخوام کتاب انگلیسی بخوننم

از آقا اکبر هم خیللی متشکرم بابت این پی دی اف ها حتما مطالعه میکنم

فقط میخواستم بدونم کسی تا حالا از این محصول استفاده کرده؟ http://shop.daryasoft.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=349&category_id=29&option=com_virtuemart&Itemid=196

خوبه بگیرم یا نه؟؟

لینک به ارسال

مسلما آموزش تصویری کاررو سریعتر میکنه

اما مهمتر از آن تحلیل کدهای ساده برای شروع هست

لینک به ارسال

بهترین ابزاری که باید حتماً داشته باشید علاقه است .

کل سینتکس پی اچ پی رو توی یه هفته میتونید یاد بگیرید اما اینکه بهترین کد رو بنویسین و ریزه کاریهاشو بدونین خودش یه علاقه وافر میخواد .

راستی html , javascript, css رو باید نرمال به بالا بلد باشید ویلا نمیتونید علناً اون چه رو که از پی اچ پی میخواید به بهترین نحو ارائه بدید .

ساده بگم ، هر چقدر عروس خوشکل باشه اما لباس خوبی تنش نباشه به دل نمیچسبه ;)

لینک به ارسال

ای واییییییییییییییی من css و html رو تقریبا کامل میدونم

اما از جاوا اسکریپت یک کلمه هم بلد نیستم

یعنی اول برم سراغ جاوا اسکریپت بعد پی اچ پی؟؟

لینک به ارسال

جاوا اسکریپت طرف استفاده کننده هست یا همون کلاینت ولی برنامه نویسی طرف سرور هست حالا مونده به خودتون که طرف کدوم برید. نظر من اینکه پی اچ پی یاد بگیرید جاوا اسکریپت رو هم خود به خود میرید دنبالش :)

لینک به ارسال

خوب خیلی ممنونم پس همون نرم افزار آموزشی رو میخرم و شروع به یاد گیری میکنم

و تا چند وقت دیگه که یاد گرفتم میام اگر شما هم مشکلی تو پی اچ پی داشتید واستون رفع میکنم :D

لینک به ارسال
اگر شما هم مشکلی تو پی اچ پی داشتید واستون رفع میکنم

انشاالله .

خوب خیلی ممنونم پس همون نرم افزار آموزشی رو میخرم و شروع به یاد گیری میکنم

البته یه تجربه شخصی از خودم ، من نه تاحالا کلاس رفتم نه نرم افزار و کتاب خریدم.

توی یه انجمن پی اچ پی هم عضو بشو forum.iranphp.org

لینک به ارسال

اگر تا بحال هیچ زبان برنامه نویسی کار نکردید بهتره یک کتاب آموزشی که بصورت اصوالی یاد میده رو تهیه کنید.

اگه از اول دیوار کج ساخته بشه تا آخر کج بالا میره .... ;)

وقتی شما اصولی برنامه نویسی رو یاد بگیرید دیگه زبان خیلی مهم نیست و میتونید زبانهای دیگه رو سریع یاد بگیرید.

لینک به ارسال

ای واییییییییییییییی من css و html رو تقریبا کامل میدونم

اما از جاوا اسکریپت یک کلمه هم بلد نیستم

یعنی اول برم سراغ جاوا اسکریپت بعد پی اچ پی؟؟

برای یادگیری جاوا اسکریپت هم توصیه میکنم به این سایت مراجعه کنید.

http://neopersia.org

ویرایش شده توسط Akbar
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...