سعید شعبانی

اسکریپت لینکدونی پی سی دانلود چیست؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام. می خواستم بدونم اسکریپتی که پی سی دانلود برای بخش لینکدونیش استفاده می کنه چیه؟ و از کجا میشه دریافتش کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم اسکریپ خاصی باشه

با وردپرس یا همون MT میشه همین رو ایجاد کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم اسکریپ خاصی باشه

با وردپرس یا همون MT میشه همین رو ایجاد کرد

چجوری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورتون از لینکدونی کدام بخش هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اسکریپتش پرشین لینک باکسه :

http://forum.persianscript.ir/f115/%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D9%82%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%D8%AF%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-6161/

از روی سایت حذف شده چون قدیمی بود و به روز نشده بود

پشت سیستم نشستم میگردم اگه پیدا کردم برات آپلود میکنم

البته لینک باکس های دیگه مثل سیستم مهرداد دیزاین هم مثل همینه که میتونی استفاده کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو سیستم پیداش کردم

Persian-Link-CMS-ver1.zip

اطلاعات دیتابیس رو تو فایل کانفیگ وارد کن تو پوشه ی inc و بعد install رو اجرا کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو سیستم پیداش کردم

Persian-Link-CMS-ver1.zip

اطلاعات دیتابیس رو تو فایل کانفیگ وارد کن تو پوشه ی inc و بعد install رو اجرا کن

من اسکریپت لینکدونی رو بر روی ساب دومین نصب کردم .

این اسکریپت علاوه بر اضافه کردن لینک ها بصورت دستی ، این قابلیت رو هم داره که با دادن لینک rss بصورت اتوماتیک و توسط رباتش لینک ها رو اضافه کنه .

مشکلش اینه که رباتش کار نمیکنه و نمیتونه لینک هارو بصورت اتوماتیک از rss بخونه و اضافه کنه .

اگه ممکنه یه نگاهی به این اسکریپت بندازین و مشکلش رو حل کنین ،

میشه این قابلیت رو هم بهش اضافه کرد که فقط تا 50 تا لینک آخر رو نگه داره و بقیه خود بخود حذف بشن ؟اگه میشه بگین کجاش رو باید ویرایش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط niak
      سلام 
      کسی میدونه چطوری 2 تا اسکریپتو به نحو صحیح  باهم میشه ادغام کرد؟ 

این 2 تا اسکریپتو میخوام لا هم ادغام کنم که هر 2 تاشون درست اجرا بشن :

<script type="text/javascript"> $('.owl-carousel').owlCarousel({ loop:true, margin:10, nav:true, responsive:{ 0:{ items:1 }, 600:{ items:3 }, 1000:{ items:5 } } }) </script>  
      و 

<script > var owl = $('.owl-carousel'); owl.owlCarousel({ items:4, loop:true, margin:10, autoplay:true, autoplayTimeout:1000, autoplayHoverPause:true }); </script>  

• توسط logomaster
      سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)
      قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم
      ممنون

• توسط pooyacsx
      سلام دوستان
      من یک قالب طراحی کردم با کلی فایل اسکریپت و پوسته حالا مشکلم اینه وقتی افزونه ایی نصب می کنم روی وردپرس افزونه درست بالا نمیاد .اینطور هم که جستجو کردم باید مشکل از کانفیلیکت (conflict) اسکریپت های افزونه با اسکریپت های تم باشه!
      راستش خیلی هم سرچ کردم و دستورالعمل های این سایت هم انجام دادم :
      سایت
      ولی به نتیجه ایی نرسیدم(درست نفهمیدم!!) .
      این کد قسمت لود فایل هام داخل هدر پوستست:
      <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/bootstrap.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/default.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/style.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/responsive.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/camera.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/superfish.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/superfish-navbar.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/superfish-vertical.css" type="text/css"/> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.mobile.customized.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.easing.1.3.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/bootstrap.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.isotope.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.magnific-popup.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/scripts.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery-noconflict.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/bootstrap.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/camera.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/superfish.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.mobilemenu.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.hoverIntent.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/supersubs.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/sftouchscreen.js" type="text/javascript"></script> می دونم خیلی کیلویی ریختم ولی خب روش درست لودش رو بلد نبودم .
      ممنون میشم دوستان حرفه ایی وقت بزارند و روش درست لود فایل ها که هم سایت سبکتر بیاد بالا هم مشکل با افزونه ها نداشته باشه را با مثال یادم بدهند.
      ممنون
    • توسط 1Cloner
      دانلود
      سلام این فایل یه اسکریپت جامعه مجازی هست ک من میحام رو وردپرس نصبش کنم ولی بلد نیستم میشه کمکم کنید مررررسی با تصویر یا فیلم باشه که عالی تر میشه سرور محلی میخام باشه ومپ ترجیحا 

• توسط Silence
      یک سری سوال کلی داشتم که تقریبا مرتبط با وردپرس هست اما چون مطالبی خارج از بحث وردپرس هم در سوالات هست اینجا مطرح می کنم...
      یک سایت قراره راه اندازی بشه که شامل یک مجله، فروشگاه و انجمن  باشه...
      بیس سایت که مجله هست قراره با وردپرس راه اندازی بشه...
      1- برای قسمت انجمن از چه اسکریپتی استفاده بشه بهتره؟...
      2- آیا امکان وجود داره که بشه وردپرس رو به اسگریپت ها انجمن ساز متصل کرد که کاربر داخل وردپرس ثبت نام کنه، و با همون یوزر و اکانت وردپرس بتونه داخل انجمن لاگین کنه و فعالیت داشته باشه؟...به عبارت بهتر ساخت یوزر از طریق وردپرس انجام بشه...
      3- در قسمت فروشگاه قرار هست هم محصولات فیزیکی به فروش برسه و هم محصولات دیجیتال (ویدیو، pdf و...)...از چه کدام پلاگین برای این کار استفاده بشه بهتر هست؟...

سوالات بعدی رو هم در ادامه می پرسم...