رفتن به مطلب

اسکریپت لینکدونی پی سی دانلود چیست؟

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام. می خواستم بدونم اسکریپتی که پی سی دانلود برای بخش لینکدونیش استفاده می کنه چیه؟ و از کجا میشه دریافتش کرد؟

لینک به ارسال

فکر نمیکنم اسکریپ خاصی باشه

با وردپرس یا همون MT میشه همین رو ایجاد کرد

لینک به ارسال

فکر نمیکنم اسکریپ خاصی باشه

با وردپرس یا همون MT میشه همین رو ایجاد کرد

چجوری؟

لینک به ارسال

منظورم این قسمت هست که داخل صفحه اصلی و نوشته ها هم در سایدبار وجود داره

لینک به ارسال

سلام

اسکریپتش پرشین لینک باکسه :

http://forum.persianscript.ir/f115/%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D9%82%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%D8%AF%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-6161/

از روی سایت حذف شده چون قدیمی بود و به روز نشده بود

پشت سیستم نشستم میگردم اگه پیدا کردم برات آپلود میکنم

البته لینک باکس های دیگه مثل سیستم مهرداد دیزاین هم مثل همینه که میتونی استفاده کنی

لینک به ارسال

تو سیستم پیداش کردم

Persian-Link-CMS-ver1.zip

اطلاعات دیتابیس رو تو فایل کانفیگ وارد کن تو پوشه ی inc و بعد install رو اجرا کن

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

تو سیستم پیداش کردم

Persian-Link-CMS-ver1.zip

اطلاعات دیتابیس رو تو فایل کانفیگ وارد کن تو پوشه ی inc و بعد install رو اجرا کن

من اسکریپت لینکدونی رو بر روی ساب دومین نصب کردم .

این اسکریپت علاوه بر اضافه کردن لینک ها بصورت دستی ، این قابلیت رو هم داره که با دادن لینک rss بصورت اتوماتیک و توسط رباتش لینک ها رو اضافه کنه .

مشکلش اینه که رباتش کار نمیکنه و نمیتونه لینک هارو بصورت اتوماتیک از rss بخونه و اضافه کنه .

اگه ممکنه یه نگاهی به این اسکریپت بندازین و مشکلش رو حل کنین ،

میشه این قابلیت رو هم بهش اضافه کرد که فقط تا 50 تا لینک آخر رو نگه داره و بقیه خود بخود حذف بشن ؟اگه میشه بگین کجاش رو باید ویرایش کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...