رفتن به مطلب

نظرتون در مورد این قالب و دامنه چیه؟!

shima

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان

به نظرتون این قالب برا سایت تفریحی مناسبه؟ یه قالب رایگان بود که خودم ویرایشش کردم.

ستون اول از راست تبلیغات و اطلاعات قرار میگره و ستون بعد مطالب پربازدید و تصادفی و ستون آخر هم که مطالبن.

و هر نظری که در مورد زیباتر شدنش داشتین بهم بگین

happysmiley.gif

نظرتون در مورد دامنه چیه؟ خوبه؟

و یه مشکل با ایندکس شدن مطالبم داشتم و گفتم همینجا بپرسم : من این سایتو حدودا 2 روزه راه انداختمو مطالبش تقریبا ایندکس شدن ! یعنی فقط متن موضوعها ایندکس شده و عنوان هر پست ایندکس نشده. مشکل چیه؟mellowsmiley.gif

مجله بیست

لینک به ارسال

سلام

معمولا در مورد سایت ها خیلی بی پرده صحبت میکنم

من سایتتون که لود شد سریع بستم!

رنگبندی خیلی مهم هست که اصلا خوب اجرا نشده. میشه گفت کاربر رو فرار میدید.

بهتره ملایم تر کنید.

لینک به ارسال

سلام

بهتره ملایم تر کنید.

منم همین کارو کردم

واقعا کاربرا رو فراری میده ;)

لینک به ارسال

بَـه بَــه چه سلیقه ای :دی

هرکسی اینو طراحی کرده اصلا توی بحر رنگ ها نبوده و همینجوری کد میذاشته !

دامینش خوبه بدک نیست ؛ در مورد ایندکس هم ادامه بدین برطرف میشه عجله نداشته باشید ...

لینک به ارسال

به جر رنگ بندی که دوستان گفتن خیلی شلوغ به نظر هم می رسه و باعث گیج شدن کاربر میشه . البته پس زمینه راه راه هم خیلی موثر هستش

لینک به ارسال

خیلی رنگ‌بندی زننده‌ای داره ، همینطور عناصر خیلی تو هم و شلوغ ..

منوهای بالا راست به چپ نشدند .. همچنین برای تصاویر شاخص پست‌ها یک سایز ثابت تعریف بشه که هماهنگ باشند با هم ..

دامنه بد نیست ، کوتاه و مناسب فقط Mag نفهمیدم مخفف چی هست ..

در مورد سئو هم انقد عجله نکنید ، بیشتر از اینا باید تحمل کنید و کار کنید ..

لینک به ارسال

ولی خدایش نمیخوام روحیتو خراب کنم ، حتما رنگبندی رو عوض کن ، بزن تو کار رنگهای بی روح ... چون نه چشمو خسته میکنه نه تقریبا دیگه کسی فراری میشه از سایتت :) .. خیلی هم شلوغ شده ، میتونی یه نظم بهتر به قالبیت بدی .... یه هدر شیکتری هم باید براش طراحی کنی ...

به نظرم بلوکها رو دو طرف قرار بدی خیلی قالبت منظمتر میشه ... اینا نظر شخصیه منه ، ولی اگه عملیشون کنی قالبت خوب میشه ...

روز خوش ;)

لینک به ارسال

یه ذره بی نظمم هست . رنگبندی رو که بگذریم انقدر خوبه که قابل توصیف نیست ! :blink: البته سرعت لودش خیلی بالاست و زود بالا میاد . برای ایندکس مطالب هم عجله نکنید ، اینقدر زود سایت های جدید ایندکس نمیشن . موتور جست و جو باید به شما اعتماد کنه که یک وقت دامینتون بسته نشه . اونوقته که لینکتون میکنه .

لینک به ارسال

بچه ها واقعا تشکر.... خیلی کمک کردین

سلام

بهتره ملایم تر کنید.

آقا ملایمش کردم... الان به نظرتون خوب شده؟! http://20mag.ir/

خوشحال میشم اگه نظر دیگه ای داشته باشید بشنوم. ممنون

منم همین کارو کردم

واقعا کاربرا رو فراری میده ;)

بَـه بَــه چه سلیقه ای :دی

هرکسی اینو طراحی کرده اصلا توی بحر رنگ ها نبوده و همینجوری کد میذاشته !

دامینش خوبه بدک نیست ؛ در مورد ایندکس هم ادامه بدین برطرف میشه عجله نداشته باشید ...

به جر رنگ بندی که دوستان گفتن خیلی شلوغ به نظر هم می رسه و باعث گیج شدن کاربر میشه . البته پس زمینه راه راه هم خیلی موثر هستش

مظورتون از شلوغ بودن چیه؟ چه چیزهایی رو بردارم یا چیکار کنم بهتر بشه به نظرتون؟!

خیلی رنگ‌بندی زننده‌ای داره ، همینطور عناصر خیلی تو هم و شلوغ ..

منوهای بالا راست به چپ نشدند .. همچنین برای تصاویر شاخص پست‌ها یک سایز ثابت تعریف بشه که هماهنگ باشند با هم ..

دامنه بد نیست ، کوتاه و مناسب فقط Mag نفهمیدم مخفف چی هست ..

در مورد سئو هم انقد عجله نکنید ، بیشتر از اینا باید تحمل کنید و کار کنید ..

آقا رنگبندی رو ملایمتر کردم... خوب شده؟ http://20mag.ir/

در مورد عناصر چه نظری دارین تا بهتر شه؟!

برای تصاویر شاخص یه سایز معین تعریف کردم... فقط مونده محبوبترینها که اونم دارم درست میکنم.

منوها رو چجوری راست به چپ کنم؟ سخته یا خودم میتونم این کارو انجام بدم؟!

mag هم مخفف magazine یعنی مجله هست.

ولی خدایش نمیخوام روحیتو خراب کنم ، حتما رنگبندی رو عوض کن ، بزن تو کار رنگهای بی روح ... چون نه چشمو خسته میکنه نه تقریبا دیگه کسی فراری میشه از سایتت :) .. خیلی هم شلوغ شده ، میتونی یه نظم بهتر به قالبیت بدی .... یه هدر شیکتری هم باید براش طراحی کنی ...

به نظرم بلوکها رو دو طرف قرار بدی خیلی قالبت منظمتر میشه ... اینا نظر شخصیه منه ، ولی اگه عملیشون کنی قالبت خوب میشه ...

روز خوش ;)

رنگها رو ملایمتر کردم و حاشیه ها رو گرد کردم و سایه دادم... روی هدر دارم کار میکنم... اینو فعلا گذاشتمش همینجوری :دی

در مورد نظم دادن به قالب به نظرتون چیکار کنم؟!

بلوکها رو در دو طرف قرار دادم... خوب شده به نظرتون؟!

یه ذره بی نظمم هست . رنگبندی رو که بگذریم انقدر خوبه که قابل توصیف نیست ! :blink: البته سرعت لودش خیلی بالاست و زود بالا میاد . برای ایندکس مطالب هم عجله نکنید ، اینقدر زود سایت های جدید ایندکس نمیشن . موتور جست و جو باید به شما اعتماد کنه که یک وقت دامینتون بسته نشه . اونوقته که لینکتون میکنه .

برای نظم بنده بهتر به نظرتون چیکار کنم؟

رنگبندی خوب شده؟!

:):(^_^B):rolleyes:

لینک به ارسال

دست شما درد نکنه - بهتر شد

- عرض کل کار رو رعایت نکردید

- منو ها راست چین بشه

- سایز فونت ها بیشتر بشه

- بین اسلایدر و باکس های بالایی فاصله داده بشه

- الان "پرینتر در خانه" و "انتقال شماره 8 استقلال به سپاهان" و ... در دو جا دو تا باکس داره که فکر می کنم زیاد مناسب نباشه (اگر واقعاً این بچه ننر از استقلال بره خوشحالمون میکنه)

- درون پست ها تصویر شاخص بصورت thumbnail نمایش داده میشه که بهتره حذف بشه

- فرم داخل برگه تماس !!!!! هم فرم تماس داره و هم فرم کامنت - از طرف دیگه این برگه یه جور بن بست به نظر میرسه

- رنگ ساب منو ها من رو یاد کت شلوارهای نامزدی دهه 60 انداخت (جوونی کجایی که یادت بخیر)

فعلاً این ها تا یواش یواش به بحث فنی برسیم

لینک به ارسال

دست شما درد نکنه - بهتر شد

- عرض کل کار رو رعایت نکردید

- منو ها راست چین بشه

- سایز فونت ها بیشتر بشه

- بین اسلایدر و باکس های بالایی فاصله داده بشه

- الان "پرینتر در خانه" و "انتقال شماره 8 استقلال به سپاهان" و ... در دو جا دو تا باکس داره که فکر می کنم زیاد مناسب نباشه (اگر واقعاً این بچه ننر از استقلال بره خوشحالمون میکنه)

- درون پست ها تصویر شاخص بصورت thumbnail نمایش داده میشه که بهتره حذف بشه

- فرم داخل برگه تماس !!!!! هم فرم تماس داره و هم فرم کامنت - از طرف دیگه این برگه یه جور بن بست به نظر میرسه

- رنگ ساب منو ها من رو یاد کت شلوارهای نامزدی دهه 60 انداخت (جوونی کجایی که یادت بخیر)

فعلاً این ها تا یواش یواش به بحث فنی برسیم

- عرض کل کار رو رعایت نکردید > عرض کل کار چقدر باید باشه؟!

- منو ها راست چین بشه > چطوری باید اینکارو کنم؟! سخته یا خودم میتونم؟!

- سایز فونت ها بیشتر بشه > منظورت کدوم فونتهاست؟! چقدر شه؟!

- بین اسلایدر و باکس های بالایی فاصله داده بشه > چند پیکسل بین هر کدوم فاصله بدم؟!

- الان "پرینتر در خانه" و "انتقال شماره 8 استقلال به سپاهان" و ... در دو جا دو تا باکس داره که فکر می کنم زیاد مناسب نباشه > منظورت چیه؟! (اگر واقعاً این بچه ننر از استقلال بره خوشحالمون میکنه) :P

- درون پست ها تصویر شاخص بصورت thumbnail نمایش داده میشه که بهتره حذف بشه توی خیلی از سایتهای تفریحی تصویر شاخص دارن... چرا حذفشون کنم؟! برای حجم صفحه اول خوب نیست؟!

- فرم داخل برگه تماس !!!!! هم فرم تماس داره و هم فرم کامنت - از طرف دیگه این برگه یه جور بن بست به نظر میرسه > آره راست میگی ! الان درستش میکنم!

- رنگ ساب منو ها من رو یاد کت شلوارهای نامزدی دهه 60 انداخت (جوونی کجایی که یادت بخیر) :lol::D:P

لینک به ارسال

حتما طرح های چدید و بروز رو بررسی کنید

کمی از رنگبندی سایتهای معروف و مطرح استفاده کنید

لینک به ارسال

ببینید نباید از تمامی رنگ‌هایی که هست ( حتی اگر خوب و قشنگ باشند ) در صفحات وب استفاده کرد ، رنگ بندی شما شامل خیلی از رنگ‌ها میشه و این اذیت کننده هستش ..

باید از یه ست رنگی مناسب و محدود بهر ببرید .. این سایت میتونه کمکتون کنه برای انتخاب

http://www.colorcombos.com/

رنگ منو و زیر منوها خیلی زننده هستش ، همچنین مشکل هم داره ..

لینک به ارسال

باید از یه ست رنگی مناسب و محدود بهر ببرید .. این سایت میتونه کمکتون کنه برای انتخاب

http://www.colorcombos.com/

رنگ منو و زیر منوها خیلی زننده هستش ، همچنین مشکل هم داره ..

رنگ های اصلی و منو هاتون خیلی بهتر از قبل شده ولی هنوز در گوشه و کنار و عناوین از رنگ های شارپ زننده استفاده میکنید . اصلا نیازی نیست سایت رنگارنگ باشه . به قول آقا سعید باید یه ست رنگی داشته باشین . سایتی رو که ایشون مطرح کردن رو حتما بهتون پیشنهاد میکنم . سعی کنید از چند طیف رنگی محدود استفاده کنید نه همه رنگ ها .

ویرایش شده توسط baladchi
لینک به ارسال

آخه چندتا از سایتهای مجله ای رو دیدم تقریبا همینجوری بودن! مثل بیتوته و فان پی سی ... الان باز دوباره اصلاح میکنم...

دستتون درد نکنه...

در کل به غیر از رنگها سبکش قشنگه؟!

لینک به ارسال

براي رنگ بندي از اين سايت استفاده كن http://colrd.com/palette/ و سايت بالايي

سبكش بد نيست

ولي روي css قالب خيلي وقت بزار

بدترين سايت و مي توني با سي اس اس زيباترين سايت كني

اين همه باكس تبليغ هم نياز نيست حداقل تا دو سال

اسلايدر و هدرو عوض كن

بازم تاكيد مي كنم ي سي اس اس نويسي خوب مي خواد

البته اين نظر من هست جسارت نشه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

اين تاپيك رو برجسته كنيد، هر كسي بياد نظرات اساتيد رو در مورد طراحي سايتش بپرسه، به نظر چيز ساده اي مياد، اما كلي درس مي شه گرفت از همين گفت و گو ها!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...