رفتن به مطلب

مشکل در سرعت لودشدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چند وقتی میشه که سرعت لود سایت به شدت اومده پایین من فکر کردم از کد گوگل که گذاشتم توی هدر باشه چون مدتی هست که دوستان بالا لطف کردن و به دلیل دستکاری زیاد کلا پورت های گوگل منحل کردن منم فکر کردم شاید از اون باشه اون هم برداشتم باز هم هیچ تغییری نکرد البته کمی بهتر شد ولی باز هم انقدر خوب نشد بعدش افزونه Gzipنصب کردم اما باز هم هیچ تغییری نکرد عکس های سایت رو هم همه رو کم حجم کردم و حجم قالب سایت کلا 500کیلوبایت شده با عکس پشت زمینه و عکسهای درون سایت فکر کنم چیزی حدود 1مگ بشه که خیلی هم زیاد نیست ولی مشکل حل نشده واسه همون گفتم تاپیک بزنم تا شاید کسی بتونه کمک کنه با مرورگرم هم که تست کرد میگه 3تا اخطار داره سایت یکیش اینه که Defult.Cssلود نمیشه که این یعنی چی اصلا چون من همچین چیزی اصلا ندارم اگه لطف کنید برید یک بررسی جزئی بکنید و شما هم راه کاری جلوی روی بنده قرار بدید خیلی خیلی ممنون میشم

لینک به ارسال

آمار سایت شما در gtmetrix.com:

Page load time: 13.92s

Total page size: 5.08MB

Total number of requests: 148

در ضمن شما حدود 20 پست توی صفحه اصلی گذاشتین حداکثر 10 پست پیشنهاد میشه که بهترین حالت 7 پست هستش.

تصاویر اسلایدر شما هم خیلی بزرگ هستش توی حجم سایت تاثیر میذاره کلا زیاد از تصویر در سایتتون استفاده میکنید یه نگاهی به سایدبار هم بندازین بازم متوجه حرف بنده میشین.

من توی تصاویر پست هاتون یه تصویر 320kb پیدا کردم خوب شما میتونید با استفاده از فوتوشاپ خیلی راحت حجم تصاویر رو پایین بیارین.

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

خیلی ممنون من پست ها رو به کردم 10تا و تصاویر سنگین رو هم همونطوری که گفتید کم حجم تر کردم که البته با عث شده کیفیت هم افت کنه که به دلیل سرعت کم مجبورم چاره ای ندارم الان امار شد این ولی باز هم انقدر فرقی نکرده فکر نمیکنید شاید از کد نویسی باشه و کد نوسی مشکلی داشته باشه

لینک به ارسال

الان بهتر شده و تقریبا نصف بار قبل اما بازم تصاویرتون مشکل دارن.

Page load time: 10.01s

Total page size: 2.71MB

Total number of requests: 131

ببینید سایت بنده گالری عکس هستش اما آمارش

Page load time: 6.07s

Total page size: 378KB

Total number of requests: 40

فقط و فقط به خاطر اینه که قبل از ارسال تصاویر اونا رو با فوتوشاپ و save for web ذخیره میکنم که خیلی تاپیر توی حجم داره زیاد هم روی کیفیت تاثیر نمیزاره.

در ضمن تا جایی که تصویر کیفیت پایینش زیاد تو ذوق نمیزنه اشکالی نداره کیفیت هم بزارین بیاد پایین.

آخه خیلی ها که اینترنت adsl ندارن تازه همین adsl هم سرعت پایینی داره و نمیتونن سایت رو کامل ببینن.

و در اصل این عکسهایی که میزارید در اصل نمیتونن ببینن و در نتیجه با کیفیت پایین ببینن بهتر از اینه که اصلا نبینن.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیر مشکل حل شد مشکل اصلی و اساسی از یکی از افزونه های سایت بود و وقتی که غیر فعالش کردم مشکل کاملا حل شد و حالا سایت به سرعت لود میشه از راهنمای شما هم به شدت سپاسگذارم

لینک به ارسال

برای کم کردن حجم تصاویر سایتتون بدون افت کیفیت میتونید از افزونه‌ی wp-smushit استفاده کنید که خیلی تاثیر خوبی داره که سایتتون بهتر بشه ، چون تصاویر زیادی داره ..

موفق باشی ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...