• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
Poorya.sh

مشکل در سرعت لودشدن سایت

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان چند وقتی میشه که سرعت لود سایت به شدت اومده پایین من فکر کردم از کد گوگل که گذاشتم توی هدر باشه چون مدتی هست که دوستان بالا لطف کردن و به دلیل دستکاری زیاد کلا پورت های گوگل منحل کردن منم فکر کردم شاید از اون باشه اون هم برداشتم باز هم هیچ تغییری نکرد البته کمی بهتر شد ولی باز هم انقدر خوب نشد بعدش افزونه Gzipنصب کردم اما باز هم هیچ تغییری نکرد عکس های سایت رو هم همه رو کم حجم کردم و حجم قالب سایت کلا 500کیلوبایت شده با عکس پشت زمینه و عکسهای درون سایت فکر کنم چیزی حدود 1مگ بشه که خیلی هم زیاد نیست ولی مشکل حل نشده واسه همون گفتم تاپیک بزنم تا شاید کسی بتونه کمک کنه با مرورگرم هم که تست کرد میگه 3تا اخطار داره سایت یکیش اینه که Defult.Cssلود نمیشه که این یعنی چی اصلا چون من همچین چیزی اصلا ندارم اگه لطف کنید برید یک بررسی جزئی بکنید و شما هم راه کاری جلوی روی بنده قرار بدید خیلی خیلی ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آمار سایت شما در gtmetrix.com:

Page load time: 13.92s

Total page size: 5.08MB

Total number of requests: 148

در ضمن شما حدود 20 پست توی صفحه اصلی گذاشتین حداکثر 10 پست پیشنهاد میشه که بهترین حالت 7 پست هستش.

تصاویر اسلایدر شما هم خیلی بزرگ هستش توی حجم سایت تاثیر میذاره کلا زیاد از تصویر در سایتتون استفاده میکنید یه نگاهی به سایدبار هم بندازین بازم متوجه حرف بنده میشین.

من توی تصاویر پست هاتون یه تصویر 320kb پیدا کردم خوب شما میتونید با استفاده از فوتوشاپ خیلی راحت حجم تصاویر رو پایین بیارین.

ویرایش شده در توسط اشکان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون من پست ها رو به کردم 10تا و تصاویر سنگین رو هم همونطوری که گفتید کم حجم تر کردم که البته با عث شده کیفیت هم افت کنه که به دلیل سرعت کم مجبورم چاره ای ندارم الان امار شد این ولی باز هم انقدر فرقی نکرده فکر نمیکنید شاید از کد نویسی باشه و کد نوسی مشکلی داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان بهتر شده و تقریبا نصف بار قبل اما بازم تصاویرتون مشکل دارن.

Page load time: 10.01s

Total page size: 2.71MB

Total number of requests: 131

ببینید سایت بنده گالری عکس هستش اما آمارش

Page load time: 6.07s

Total page size: 378KB

Total number of requests: 40

فقط و فقط به خاطر اینه که قبل از ارسال تصاویر اونا رو با فوتوشاپ و save for web ذخیره میکنم که خیلی تاپیر توی حجم داره زیاد هم روی کیفیت تاثیر نمیزاره.

در ضمن تا جایی که تصویر کیفیت پایینش زیاد تو ذوق نمیزنه اشکالی نداره کیفیت هم بزارین بیاد پایین.

آخه خیلی ها که اینترنت adsl ندارن تازه همین adsl هم سرعت پایینی داره و نمیتونن سایت رو کامل ببینن.

و در اصل این عکسهایی که میزارید در اصل نمیتونن ببینن و در نتیجه با کیفیت پایین ببینن بهتر از اینه که اصلا نبینن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوست عزیر مشکل حل شد مشکل اصلی و اساسی از یکی از افزونه های سایت بود و وقتی که غیر فعالش کردم مشکل کاملا حل شد و حالا سایت به سرعت لود میشه از راهنمای شما هم به شدت سپاسگذارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای کم کردن حجم تصاویر سایتتون بدون افت کیفیت میتونید از افزونه‌ی wp-smushit استفاده کنید که خیلی تاثیر خوبی داره که سایتتون بهتر بشه ، چون تصاویر زیادی داره ..

موفق باشی ../.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط davood12
      با سلام و احترام
      سایت asrbourse.ir  حدود 14 ثانیه طول می کشد تا بالا بیاید در حال حاضر تمامی افزونه های که فعلا باهاشون کار نداریم توسط طراح سایت غیر فعال شده است و زمانی که کش نصب کردیم سایت بالا نمی آمد. قالب سایت SAHIFA می باشد به نظر شما باید چیکاری انجام دهیم تا سایت زیر 5 ثانیه بالا بیاید. با تشکر
    • توسط davood12
      با سلام و احترام
      سایت asrbourse.ir دارای سرعت آپلود کم می باشد کسی می تواند این مشکل را حل نماید.
      با تشکر
    • توسط nima1998
      سلام دوستان و اساتید وردپرس پارسی 
      در ابتدا این سایت منه به ادرس coc98.com 
      تقاضا دارم سرعت لود اولیه رو برسی کنید
      به نظر خودم یکم طولانی هس و با نت من حدود 4 تا 5 ثانیه طول میکشه تا مرور گر اولین اطلاعات رو از سرور دریافت کنه وشروع به لود کنه که البته لود خوده سایت کمتر از 2 ثانیه است 
      کنترل پنل اینجانب سی پنل است و تمام امکانت و زیرساخت های حرفه ای رو دارم و با وجود پینگ 120 و وب سرور لایت اسپید متاسقانه با لود اولیه کندی مواجه هستم
      اگر کمک کنید در این رابطه برای تنظیمات سی پنل یا سایت و .. ممنون میشم
      خوده کنترل پنل لود اولیش حتی به 1 ثانیه هم نمیرسه خودم فکر میکنم تنظیمات حرفه ای تر سی پنل میتونه خیلی کمک کنه 
      با سپاس 
      (منظور از لود اولیه مدت زمانی هس که درخواست فرستاده میشه و پس از دریافت سایت شروع به لود میکنه زمان قبل این که در کروم به صورت لودینگ خاکستری هس)
    • توسط ali_reza
      سلام
      سرعت سایت را در http://www.webpagetest.org 
      تست کردم
      متاسفانه First Byte  حدود 6 ثانیه طول میشکه ، و کمتر نمیشه !
      به نظر شما چه کاری باید انجام بدم
      ؟
      ممنون از راهنمایی شما .
    • توسط ahmad25532
      سلام. من یه سایت دات آی آر دارم از یه شرکت هاستینگ (میهن وبهاست)، یه سایت دات کام هم دارم که تماما همون محتواست ولی از شرکت هاستینگ دیگه ای (نت افراز) . حالا میخوام تست کنم که سرورهای هاست کدوم یکی از این سایت هام قوی تره تا اون رو نگه دارم. سوالم اینه که چجوری شرکت هاستینگ رو میشه تست کرد؟ gtmetrix این دو تا سایت رو میگیرم با هم اختلاف دارند. چقدر سرورهای این شرکت های هاستینگ تو سرعت سایت موثر هستند. ممنون
      (سایت های من : irsnt.ir و irsnt.com )