• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
miladgradient

درخواست افزونه عکس

16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان میخواستم ببینم افزونه ای هست که بشه به وسیله ی اون یک عکس png کوچیک رو روی عکس اصلی فرستاد؟

مثلا ببینید من من یه سایت دانلود دارم

http://adnroidha.in

خب برای هر مطلبم که یک فایل برای دانلود دارم، یک عکس هم موجوده، میخواستم ببینم، میشه با افزونه وردپرس کاری کرد که مثلا من یک عکس کوچیک درست کنم و توی اون بنویسم " آندرویدها : androidha.in " و این افزونه خودش به طور خودکار این عکس رو به یک قسمت از عکس اصلی که مال مطلب مورد نظر هستش متصل کنه

فکر میکنم از این تکنیک توی سایت دانلودها استفاده شده باشه

ممنون میشم اگه سوالمو جواب بدید

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ميتونيد از افزونه‌هاي watermark استفاده كنيد ، 2 نمونه‌ي خوب :

http://wordpress.org/extend/plugins/watermark-reloaded/
http://wordpress.org/extend/plugins/watermark-my-image/

بايد در بخش افزونه‌ها/درخواست افزونه مطرح ميشد ، به بخش مورد نظر انتقال داده ميشه ..

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من افزونه رو نصب کردم

فعال کردم

و تنظیمات رو انجام دادم

حالا عکس رو باید چطوری بذارم که اون تکست روی عکس تگ بشه؟

من وقتی در حالت عادی عکس رو میذارم اتفاقی نمیفته

تکنیک خاصی وجود داره برای گذاشتن عکس تا اون تکست روش بیوفته؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدوم افزونه رو نصب کردید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

watermark-reloaded

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز اولا كه بايد متني كه انتخاب ميكنيد حتما انگليسي باشه ،

به قسمت تنظيمات افزونه بريد و در Enable watermark for يكي از گزينه‌ها رو انتخاب كنيد ، مثلا Medium ، و در قسمت Watermark text هم متن مورد نظرتون ( انگليسي) بنويسيد و ذخيره كنيد ( ساير تنظيمات هم براي رنگ ، محل قرار گيري و ... هستش )

در هنگام ارسال پست از قسمت باگذاري/گذاشتن عكستون رو در پست قرار بديد ، ميبينيد كه متن اضافه ميشه ..

موفق باشيد ../.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

من همیشه عکسها رو drag میکنم و میذارم واسه مطلبم

از این قسمتی که گفتین گزینه ای وجود نداره واسه گذاشتن عکس

ببینید

402peyu3tcul1m4bxf6s_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط mx10
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزودن عکس کمی بالاتز از این بخشی هست که شما عکس گرفتید. post-1-0-40973400-1340298797_thumb.png

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من عکس رو اضافه میکنم

ولی خب توی قسمت متن اضافه نمیشه

یعنی اونجایی که متن نوشته میشه

یعنی اونجا عکس دیده نمیشه

طبیعیه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متوجه نشدم دوست عزيز ..

من تست كردم و هيچ مشكلي نيست و متن اضافه ميشه به عكس ، از داخل تنظيماتش هم ميتونيد align محل قرارگيريش رو تايين كنيد ..

مگه الان متن انتخابي شما به عكس اضافه نميشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید

من عکس رو با توجه به اون گزینه ای که گفتین آپلود کردم

و زیرش دکمه ی افزدون به نوشته رو میزنم که توی نوشته من نشون داده بشه

عکس میاد

ولی اون افزونه هیچ متنی رو اضافه نکرده

اینم تنظیمات افزونه من

alahv9l28jaj98f540ky_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه گزینه های enable watermark for رو فعال کن.

رنگ متن روز از سفید به رنگ دیگه تغییر بده.

این افزونه به خوبی کار می کنه.

نمونه ش:

http://tafrih98.com/wp-content/uploads/2012/06/ipad.jpg

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز چه گزینه ای آخه؟

قسمت اول سایز هست که مدیوم رو انتخاب کردم

قسمت دوم مکانش هست که من پایین سمت چپ رو انتخاب کردم

قسمت سوم هم که طول و عرضشه

قسمت چهارم هم که متن و فونت و رنگ و...

خب من همه اینهارو انجام دادم

توی ارسال پستم، وقتی بارگزاری عکس رو میزنم و عکس آپلود میشه، بعد از اون دکمه افزدون به نوشته رو میزنم

عکس وارد میشه، ولی متنی که باید افزونه روش بندازه نیوفتاده

کسی دیگه نیست بدونه مشکل چیه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از كدوم نسخه‌ي وردپرس استفاده ميكنيد ؟ با قالب پيشفرض تست كنيد ببينيد باز هم متن رو روي عكس نميندازه ؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از جدیدترین نسخه

یعنی از نسخه ای که من دارم جدیدتر وجود نداره

ـــــــــــــــــــــــــــــ

خیر باز هم جواب نداد (با قالب پیشفرض)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امكان نداره ، من تو نسخه‌ي جديد و با قالب پيشفرض تست كردم، كاملا درست كار ميكنه .. واقعا عجيبه ..

تنظيماتش رو ريست كنيد و از نو امتحان كنيد..

در نهاست از افزونه‌ي ديگه‌اي استفاده كنيد ، يكي ديگه تو همين تاپيك گفتم .. افزونه‌هاي watermark زياد هستند و ميتونيد سرچ كنيد ..

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری