سهیل

انتقال وبسایت از هاست اشتراکی به سرور

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.می خواستم بدونم اگه وبسایتم که اسکریپت وردپرس روش نصبه رو از یه هاست اشتراکی به سرورهای مجازی انتقال بدم:

• بک آپ گیریش سخته؟
  • به مشکل خاصی بر نمی خورم؟
  • در هم ریخته نمیشه؟
  • با همه پلاگین ها و افزونه ها خیلی راحت منتقل میشه؟
  • کسی بوده که این تجربه رو داشته باشه؟

با تشکر

ویرایش شده در توسط soheils

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان.می خواستم بدونم اگه وبسایتم که اسکریپت وردپرس روش نصبه رو از یه هاست اشتراکی به سرورهای مجازی انتقال بدم:

• بک آپ گیریش سخته؟
  • به مشکل خاصی بر نمی خورم؟
  • در هم ریخته نمیشه؟
  • با همه پلاگین ها و افزونه ها خیلی راحت منتقل میشه؟
  • کسی بوده که این تجربه رو داشته باشه؟

با تشکر

1 - نه سخت نیس خیلی هم راحته از توی کنترل پنل سی پنل فول بک آپ بگیرید

2 - اگر درست انجام بدید نه مشکلی به وجود نمیاد

3 - اگر منظورتون حروف فارسی هستش ، اگر از دیتابیس با فرمت gzip بک آپ بگیرید بهتره تا مشکلی پیش نیاد

4 - بله منتقل میشن

5 - تجربه خاصی نیست خیلی راحته توی انجمن جستجو کنید چندین بار کاربرها در این مورد تاپیک زدن و مشکلشون حل شده اونارو بخونید و بعد از خوندشون شروع به انتقال کنید

مشکلی بود همینجا بگید راهنماییتون میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1 - نه سخت نیس خیلی هم راحته از توی کنترل پنل سی پنل فول بک آپ بگیرید

2 - اگر درست انجام بدید نه مشکلی به وجود نمیاد

3 - اگر منظورتون حروف فارسی هستش ، اگر از دیتابیس با فرمت gzip بک آپ بگیرید بهتره تا مشکلی پیش نیاد

4 - بله منتقل میشن

5 - تجربه خاصی نیست خیلی راحته توی انجمن جستجو کنید چندین بار کاربرها در این مورد تاپیک زدن و مشکلشون حل شده اونارو بخونید و بعد از خوندشون شروع به انتقال کنید

مشکلی بود همینجا بگید راهنماییتون میکنیم

سپاس کسری جان.همشهریَم هستیم گویا.(البته من بچه فردیسم D:) شما نمی دونم کجای کرجی.چند تا سوال دیگه هم داشتم.

1. بک آپ گیری با دایرکت ادمین دشوار تره یا سی پنل؟آیا اساسا تفاوت زیادی با همدیگه دارن؟
  2. آیا از خود محتوای ورودپرس هم در بخش "برون ریزی" باید بهره ببرم یا فقط از قسمت بک آپ گیری دایرکت ادمین این کار رو انجام بدم؟
  3. آیا انتقال از هاست به سرور(بدون تغییر دامین) بر روی رنک گوگل و سایر موتور های جستجوگر تاثیر میذاره؟
  4. آیا روی بازدیدم تاثیر منفی داره؟
  5. آیا انتقال فایل های حجیم (مثلا 10 گیگابایت اطلاعات هاست دانلود به سرور مجازی) کار ساده ایه؟
    مجددا سپاسگزارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس کسری جان.همشهریَم هستیم گویا.(البته من بچه فردیسم D:) شما نمی دونم کجای کرجی.چند تا سوال دیگه هم داشتم.

1. بک آپ گیری با دایرکت ادمین دشوار تره یا سی پنل؟آیا اساسا تفاوت زیادی با همدیگه دارن؟
  2. آیا از خود محتوای ورودپرس هم در بخش "برون ریزی" باید بهره ببرم یا فقط از قسمت بک آپ گیری دایرکت ادمین این کار رو انجام بدم؟
  3. آیا انتقال از هاست به سرور(بدون تغییر دامین) بر روی رنک گوگل و سایر موتور های جستجوگر تاثیر میذاره؟
  4. آیا روی بازدیدم تاثیر منفی داره؟
  5. آیا انتقال فایل های حجیم (مثلا 10 گیگابایت اطلاعات هاست دانلود به سرور مجازی) کار ساده ایه؟
    مجددا سپاسگزارم!

خواهش میکنم خوبه منم 45 متری کاج هستم :دی

- تفاوت خاصی ندارن فقط سی پنل هم قدرتش بیشتره ( نه زیاد ) و هم راحت تره

- اگر میخواین سایت رو به صورت کامل انتقال بدین از کنترل پنل هاست باشه بهتره

- - نه هیچ تاثیر منفی ای نداره خیالت راحت

- اگر بدید به مدیر سرور اینکارو کنه که خب خیلی راحته و اگر خودت دسترسی به ssh داری میتونی انتقال بدی

یا اینکه اگر php بلد باشی با چند خط کد میشه انتقال داد

من معمولن برای حجم زیاد از خود مدیریت سرور استفاده میکنم که حدودن سرعتش 70 مگابایت در ثانیه هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به! البته الان به بلوار بسیج تغییر نام داده!من یه مدت مدرسه ام اون حوالی بود.دبیرستان تو قریشی ها و پیش دانشگاهی تو سهروردی یالبته سال اولم رو دهخدا بودم.مدرسه غیر انتفاعی معروفش هم امید ایران بود.یادش بخیر.

با توجه به اینکه من الان دارم یک دانلود سنتر رو اداره می کنم شما توصیه می کنی هر چه سریعتر به سرور منقلش کنم یا عجله نکنم و بعد از بالا رفتن بازدید ها انتقال رو انجام بدم؟میخوام بدونم با بیشتر شدن مطالب کار انتقال که سخت تر نمیشه احیانا؟ریسک پذیری بالا نمیره؟ (مخلص کلام: کار انتقال رو همین امروز انجام بدم یا یکی دو سال دیگه؟ D:)

3pas

ویرایش شده در توسط soheils

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به! البته الان به بلوار بسیج تغییر نام داده!من یه مدت مدرسه ام اون حوالی بود.دبیرستان تو قریشی ها و پیش دانشگاهی تو سهروردی یالبته سال اولم رو دهخدا بودم.مدرسه غیر انتفاعی معروفش هم امید ایران بود.یادش بخیر.

بله بهتره این چیزا تو تاپیک مطرح نشه - مرسی

توجه به اینکه من الان دارم یک دانلود سنتر رو اداره می کنم شما توصیه می کنی هر چه سریعتر به سرور منقلش کنم یا عجله نکنم و بعد از بالا رفتن بازدید ها انتقال رو انجام بدم؟میخوام بدونم با بیشتر شدن مطالب کار انتقال که سخت تر نمیشه احیانا؟ریسک پذیری بالا نمیره؟ (مخلص کلام: کار انتقال رو همین امروز انجام بدم یا یکی دو سال دیگه؟ D:)

3pas

دانلود سنتر رو خود سایت اگر روی یک هاست خوب باشه و فایل ها روی یک هاست دانلود بهتره و همه ی سایت های دانلود همین کار رو میکنن

شما با توجه به بازدیدت تصمیم بگیر و اینکه اگر کارت در آینده گسترده تر میشه از همین الآن برنامه ریزی کن و فایل هاتو در هاست دانلود ، آپلود کن و خود ساتیت در هاست دیگه

اگر دیدی هاست جواب نمیده بعد برو دنبال سرور تا هزینه هات زیاد نشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید