رفتن به مطلب

انتقال وبسایت از هاست اشتراکی به سرور

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.می خواستم بدونم اگه وبسایتم که اسکریپت وردپرس روش نصبه رو از یه هاست اشتراکی به سرورهای مجازی انتقال بدم:

• بک آپ گیریش سخته؟
  • به مشکل خاصی بر نمی خورم؟
  • در هم ریخته نمیشه؟
  • با همه پلاگین ها و افزونه ها خیلی راحت منتقل میشه؟
  • کسی بوده که این تجربه رو داشته باشه؟

با تشکر

ویرایش شده توسط soheils
لینک به ارسال

سلام دوستان.می خواستم بدونم اگه وبسایتم که اسکریپت وردپرس روش نصبه رو از یه هاست اشتراکی به سرورهای مجازی انتقال بدم:

• بک آپ گیریش سخته؟
  • به مشکل خاصی بر نمی خورم؟
  • در هم ریخته نمیشه؟
  • با همه پلاگین ها و افزونه ها خیلی راحت منتقل میشه؟
  • کسی بوده که این تجربه رو داشته باشه؟

با تشکر

1 - نه سخت نیس خیلی هم راحته از توی کنترل پنل سی پنل فول بک آپ بگیرید

2 - اگر درست انجام بدید نه مشکلی به وجود نمیاد

3 - اگر منظورتون حروف فارسی هستش ، اگر از دیتابیس با فرمت gzip بک آپ بگیرید بهتره تا مشکلی پیش نیاد

4 - بله منتقل میشن

5 - تجربه خاصی نیست خیلی راحته توی انجمن جستجو کنید چندین بار کاربرها در این مورد تاپیک زدن و مشکلشون حل شده اونارو بخونید و بعد از خوندشون شروع به انتقال کنید

مشکلی بود همینجا بگید راهنماییتون میکنیم

لینک به ارسال

1 - نه سخت نیس خیلی هم راحته از توی کنترل پنل سی پنل فول بک آپ بگیرید

2 - اگر درست انجام بدید نه مشکلی به وجود نمیاد

3 - اگر منظورتون حروف فارسی هستش ، اگر از دیتابیس با فرمت gzip بک آپ بگیرید بهتره تا مشکلی پیش نیاد

4 - بله منتقل میشن

5 - تجربه خاصی نیست خیلی راحته توی انجمن جستجو کنید چندین بار کاربرها در این مورد تاپیک زدن و مشکلشون حل شده اونارو بخونید و بعد از خوندشون شروع به انتقال کنید

مشکلی بود همینجا بگید راهنماییتون میکنیم

سپاس کسری جان.همشهریَم هستیم گویا.(البته من بچه فردیسم D:) شما نمی دونم کجای کرجی.چند تا سوال دیگه هم داشتم.

1. بک آپ گیری با دایرکت ادمین دشوار تره یا سی پنل؟آیا اساسا تفاوت زیادی با همدیگه دارن؟
  2. آیا از خود محتوای ورودپرس هم در بخش "برون ریزی" باید بهره ببرم یا فقط از قسمت بک آپ گیری دایرکت ادمین این کار رو انجام بدم؟
  3. آیا انتقال از هاست به سرور(بدون تغییر دامین) بر روی رنک گوگل و سایر موتور های جستجوگر تاثیر میذاره؟
  4. آیا روی بازدیدم تاثیر منفی داره؟
  5. آیا انتقال فایل های حجیم (مثلا 10 گیگابایت اطلاعات هاست دانلود به سرور مجازی) کار ساده ایه؟
    مجددا سپاسگزارم!

لینک به ارسال

سپاس کسری جان.همشهریَم هستیم گویا.(البته من بچه فردیسم D:) شما نمی دونم کجای کرجی.چند تا سوال دیگه هم داشتم.

1. بک آپ گیری با دایرکت ادمین دشوار تره یا سی پنل؟آیا اساسا تفاوت زیادی با همدیگه دارن؟
  2. آیا از خود محتوای ورودپرس هم در بخش "برون ریزی" باید بهره ببرم یا فقط از قسمت بک آپ گیری دایرکت ادمین این کار رو انجام بدم؟
  3. آیا انتقال از هاست به سرور(بدون تغییر دامین) بر روی رنک گوگل و سایر موتور های جستجوگر تاثیر میذاره؟
  4. آیا روی بازدیدم تاثیر منفی داره؟
  5. آیا انتقال فایل های حجیم (مثلا 10 گیگابایت اطلاعات هاست دانلود به سرور مجازی) کار ساده ایه؟
    مجددا سپاسگزارم!

خواهش میکنم خوبه منم 45 متری کاج هستم :دی

- تفاوت خاصی ندارن فقط سی پنل هم قدرتش بیشتره ( نه زیاد ) و هم راحت تره

- اگر میخواین سایت رو به صورت کامل انتقال بدین از کنترل پنل هاست باشه بهتره

- - نه هیچ تاثیر منفی ای نداره خیالت راحت

- اگر بدید به مدیر سرور اینکارو کنه که خب خیلی راحته و اگر خودت دسترسی به ssh داری میتونی انتقال بدی

یا اینکه اگر php بلد باشی با چند خط کد میشه انتقال داد

من معمولن برای حجم زیاد از خود مدیریت سرور استفاده میکنم که حدودن سرعتش 70 مگابایت در ثانیه هست

لینک به ارسال

به! البته الان به بلوار بسیج تغییر نام داده!من یه مدت مدرسه ام اون حوالی بود.دبیرستان تو قریشی ها و پیش دانشگاهی تو سهروردی یالبته سال اولم رو دهخدا بودم.مدرسه غیر انتفاعی معروفش هم امید ایران بود.یادش بخیر.

با توجه به اینکه من الان دارم یک دانلود سنتر رو اداره می کنم شما توصیه می کنی هر چه سریعتر به سرور منقلش کنم یا عجله نکنم و بعد از بالا رفتن بازدید ها انتقال رو انجام بدم؟میخوام بدونم با بیشتر شدن مطالب کار انتقال که سخت تر نمیشه احیانا؟ریسک پذیری بالا نمیره؟ (مخلص کلام: کار انتقال رو همین امروز انجام بدم یا یکی دو سال دیگه؟ D:)

3pas

ویرایش شده توسط soheils
لینک به ارسال

به! البته الان به بلوار بسیج تغییر نام داده!من یه مدت مدرسه ام اون حوالی بود.دبیرستان تو قریشی ها و پیش دانشگاهی تو سهروردی یالبته سال اولم رو دهخدا بودم.مدرسه غیر انتفاعی معروفش هم امید ایران بود.یادش بخیر.

بله بهتره این چیزا تو تاپیک مطرح نشه - مرسی

توجه به اینکه من الان دارم یک دانلود سنتر رو اداره می کنم شما توصیه می کنی هر چه سریعتر به سرور منقلش کنم یا عجله نکنم و بعد از بالا رفتن بازدید ها انتقال رو انجام بدم؟میخوام بدونم با بیشتر شدن مطالب کار انتقال که سخت تر نمیشه احیانا؟ریسک پذیری بالا نمیره؟ (مخلص کلام: کار انتقال رو همین امروز انجام بدم یا یکی دو سال دیگه؟ D:)

3pas

دانلود سنتر رو خود سایت اگر روی یک هاست خوب باشه و فایل ها روی یک هاست دانلود بهتره و همه ی سایت های دانلود همین کار رو میکنن

شما با توجه به بازدیدت تصمیم بگیر و اینکه اگر کارت در آینده گسترده تر میشه از همین الآن برنامه ریزی کن و فایل هاتو در هاست دانلود ، آپلود کن و خود ساتیت در هاست دیگه

اگر دیدی هاست جواب نمیده بعد برو دنبال سرور تا هزینه هات زیاد نشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...