رفتن به مطلب

عدم شناسایی سایت توسط گوگل!

پست های پیشنهاد شده

سلام،من الان نزدیک به 2 ماهه که یک وبسایت آموزشی رو برای یکی از اساتیدم راه اندازی کردم ولی متاسفانه تا به امروز این وبسایت به گوگل معرفی نشده.ضمنا دامنه این وبسایت بر روی یک هاستینگ رایگان خارجی قرار گرفته.

• مشکل از کجاست؟
  • آیا هاستینگ های رایگان میتونن باعث عدم معرفی سایت به موتور های جستجوگر بشن؟
  • چرا سایر سایت هایی که با همین شیوه و بدون نصب هیچ گونه پلاگین اضافی راه اندازی کردم در عرض 4 روز الی یک هفته توسط گوگل شناسایی شدن ولی این یه مورد خاص تا به امروز مورد شناسایی قرار نگرفته؟

سپاسگزارم

ویرایش شده توسط soheils
لینک به ارسال

از طریف راه هایی ( حالا هر راهی ) راه ربات های گوگل رو نبستید ؟

افزونه ای چیزی نصب نکردید ؟

سایتتون رو در گوگل وب مستر ثبت کردید ؟

لینک به ارسال

والا ملت چه انتظارایی دارنا ! شما حداقل یه پست میذاشتید اگه ثبت نمیشد اونوقت یه حرفی ! الان شما فقط به خودتون زحمت نوشتن "

این وبسایت بزودی راه اندازی خواهد شد." رو دادید ؛ خسته نباشید :D

لینک به ارسال

والا ملت چه انتظارایی دارنا ! شما حداقل یه پست میذاشتید اگه ثبت نمیشد اونوقت یه حرفی ! الان شما فقط به خودتون زحمت نوشتن "

این وبسایت بزودی راه اندازی خواهد شد." رو دادید ؛ خسته نباشید :D

وبسایتی دارم با چندین پست که اونم تو گوگل ثبت نشده.سه ماه هم از راه اندازیش میگذره! golchin.heliohost.org

(پس بحث سر تعداد پست نیست!)

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

هاست رایگان ، چه خارجی و چه داخلی باعث ثبت شدن سایت شما در لیست سیاه گوگل میشود . گوگل هیچ میونه ی خوبی با ابزار ها و لینک ها و هاست و دامنه های رایگان ندارد و هر سایتی که این ویژگی ها را داشته باشد در لیست سیاه گوگل ثبت می شود و در نتایج جست و جو نمایش داده نمی شود .

لینک به ارسال

هاست رایگان ، چه خارجی و چه داخلی باعث ثبت شدن سایت شما در لیست سیاه گوگل میشود . گوگل هیچ میونه ی خوبی با ابزار ها و لینک ها و هاست و دامنه های رایگان ندارد و هر سایتی که این ویژگی ها را داشته باشد در لیست سیاه گوگل ثبت می شود و در نتایج جست و جو نمایش داده نمی شود .

واقعا؟!نمی دونستم این رو.چه بی انصافه این گوگل :D سپاس!

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز حداقل میتونستی بااین شرایط وبلاگ بزنی تو سایت های وبلاگنویسی یک وبلاگ درست میکردی که این مشکلات نداشتی بعدا" هم تصمیمت جدی شد با یک بک آپ بری به هاست خریداری شده الا" خیلی از سایت های وبلاگنویسی با نصب یک دامین روش خیلی ها متوجه نمیشن این وبلاگ.یک دامین ir با5000تومان میشه خریداری کرد :)

ویرایش شده توسط hassanlakaei
لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز حداقل میتونستی بااین شرایط وبلاگ بزنی تو سایت های وبلاگنویسی یک وبلاگ درست میکردی که این مشکلات نداشتی بعدا" هم تصمیمت جدی شد با یک بک آپ بری به هاست خریداری شده الا" خیلی از سایت های وبلاگنویسی با نصب یک دامین روش خیلی ها متوجه نمیشن این وبلاگ.یک دامین ir با5000تومان میشه خریداری کرد :)

به خاطر تازه کار بودنت سکوت می کنم :|

لینک به ارسال

اگر برای سایتتون بک لینک داشته باشید خیلی روی رتبه و ایندکس شدن مطالبتون توی گوگل تاثیر گذاره .

لینک به ارسال

اگر برای سایتتون بک لینک داشته باشید خیلی روی رتبه و ایندکس شدن مطالبتون توی گوگل تاثیر گذاره .

"بک لینک" چیه دوست عزیز؟میشه یه مقدار توضیح بدید؟

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

لینک های شما در سایت های دیگر ، البته سایت هایی که موضوعاتشان با سایت شما بخونه . هر چه در سایت های معتبر ، بیشتر لینک داشته باشید ، بهتره .

لینک به ارسال

به جز موارد گفته شده توسط دوستان من بهترین کار داشتن یک اکانت توی وبمستر تولز گوگل گرفتن فایلی که گوگل به شما میده وآپلود آن تو هاست

ویرایش شده توسط hassanlakaei
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...