رفتن به مطلب

افزونه آمار برای شبکه

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان بهترین افزونه آمار برای شبکه که به سرور فشار نیاره چیه اگر فارسی هم باشه که بهتره؟

لینک به ارسال

افزونه آماره. البته یک روشی رو یکی از کاربران وردپرس فارسی پیشنهاد داده تست کنید:

ابتدا افزونه WP-Statistics رو نصب کنید ولی در شبکه فعالش نکنید .

افزونه Multisite Plugin Manager رو هم نصب کنید و فعالش کنید .

در مدیریت شبکه بخش افزونه ، پلاگین منیجمنت رو بزنید و در صفحه باز شده WP-Statistics رو All Users قر ار بدید .

تویه بخش تنظمیات شبکه هم باید امکان انتخاب افزونه رو فعال کنید .

نهایتا کاربرا فقط باید برند بخش افزونه و افزونه WP-Statistics رو فعال کنند اون موقع تیبل هم ساخته میشه

لینک به ارسال

افزونه آماره. البته یک روشی رو یکی از کاربران وردپرس فارسی پیشنهاد داده تست کنید:

دوتا مشکل اینجا هست

1.بعد اینکه این کارها را انجام دادیم مدیر وبلاگ میتونه افزونه را فعال بکنه تو وبلاگ خودش اما توی خود افزونه یک گزینه ای هست به نام (فعال کردن آمارگیر)که باید تیک این گزینه را فعال کرده تا افزونه شروع به کار بکنه اما مدیران وبلاگ این تیکت میخوان فعال بکنند ارور (شما اجازه دسترسی به این قسمت ندارید میده)

و فقط مدیر شبکه میتونه این گزینه را برای تک تک وبلاگ ها فعالش کنه آنهم یکی یکی

2. آیا این افزونه در وبلاگ ها فعال بشه زیاد به سرور فشار نمیاره؟

لینک به ارسال

بالاتر هم گفتم نقل قول بوده و تست نشده

در مورد افزایش حجم هم شما از افزونه دیگه ایی هم استفاده کنید بازهم اشغال فضا داره

لینک به ارسال

ابتدا افزونه WP-Statistics رو نصب کنید ولی در شبکه فعالش نکنید .

افزونه Multisite Plugin Manager رو هم نصب کنید و فعالش کنید .

در مدیریت شبکه بخش افزونه ، پلاگین منیجمنت رو بزنید و در صفحه باز شده WP-Statistics رو All Users قر ار بدید .

تویه بخش تنظمیات شبکه هم باید امکان انتخاب افزونه رو فعال کنید .

نهایتا کاربرا فقط باید برند بخش افزونه و افزونه WP-Statistics رو فعال کنند اون موقع تیبل هم ساخته میشه

سلام

نهایتا ما برای وردپرس شبکه از چی استفاده کنیم؟یعنی کی این تست میشه؟!!!

اگه الان بصورت عادی رو شبکه فعالش کنیم مشکلش چیه؟اینه که بازدید کل از تمام ساست شامل اصلی و ساب دامنه رو نشون میده؟

اون افزونه Multisite Plugin Manager چیه؟

ویرایش شده توسط foumanvilla
لینک به ارسال

اگر وردپرس شبکه دارید چرا خودتون تست نمیکنید ؟؟

باید به صورتی که نقل‌و‌قول شد استفاده بشه و افزونه هم برای همین کار هست ..

لینک به ارسال

سلام

نهایتا ما برای وردپرس شبکه از چی استفاده کنیم؟یعنی کی این تست میشه؟!!!

اگه الان بصورت عادی رو شبکه فعالش کنیم مشکلش چیه؟اینه که بازدید کل از تمام ساست شامل اصلی و ساب دامنه رو نشون میده؟

اون افزونه Multisite Plugin Manager چیه؟

افزونهMultisite Plugin Managerبرای این هستش که شما چه افزونه های را میخواهید در دسترس کل کاربرا قرار بدین و چه افزونه ای را میخواهید فقط یک تعداد کاربر بخصوص استفاده بکنند یا افزونه ای را میخوایید فقط خود شما استفاده بکنید ودر دسترس دیگر کاربرا نباشه درکل برای مدیریت افزونه های شبکه

ویرایش شده توسط hassanlakaei
لینک به ارسال

بنده خودم با دادن آمارگیر به کاربران شبکه مخالفم

چون واقعا اذیت میکنه و سنگینی فشارش خیلی محسوس هستش

بهتر اسکریپتی مثل سایت های ابزار وب برای دادن آمار سایت به کاربران شبکه استفاده کنید و از استغاده از افزونه اجتناب کنید.

لینک به ارسال

سنگینیش رو سرور؟

من سایتم فقط واسه خودمه و هیچ کاربر دیگیی ندارم.

باز هم پیشنهادتون آمارگیر خودمونی نیست؟

سایتای ابزار وب به خاطر ترافیک بالاشون ممکنه باعث دیر بالا اومدن سایتمون واسه کاربرا بشن(به دلیل اسکریپت امار)

لینک به ارسال

من WP-Statistics آقا مصطفی رو تو سایتای شبکه فعال کردم و درست همزمان در همه سایت های زیرمجموعه و سایت اصلی دارند کار میکنن.

لینک به ارسال

درسته افزونه اقا مصطفي عالي هستش ولي من فقط نظرمو گفتم و منظورم اين بود كه خودتون امارگير با اسكريپت براي خودتون راه اندازي كنيد

البته افزونه اقا مصطفي كارايي خوبي دارند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...