رفتن به مطلب

بلاک شدن سایت توسط گوگل،موزیلا،آنتی ویروس ها و...

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر.راستش یه سوالیه که مدت هاست ذهنم رو مشغول کرده.بعضا دیده میشه که یک سری از سایت ها(از جمله سایت های معتبر) مثل سایت «مجموعه نرم افزاری پرند»،و وبسایت پرآوازه ی «سافت گذر» توسط مرورگر ها و یا آنتی ویروس ها و یا موتور های جستجوگر و به طور اخص «گوگل» بلاک میشن.

• علت این اتفاق چیه؟
  • چه میشه کرد تا از این اتفاق پیشگیری کرد؟
  • آیا در صورت بلاک شدن راهی برای گشایش دوباره آن وجود دارد؟

46892322160664085448.png

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این سایتهایی که گفتی به خاطر قرار دادن آپدیت نود 32 بلاک شدن

برای خارج شدن از بلاک نرم افزار نود 32 میتونی از این روش استفاده کنی

نود را باز کنید از قسمت advanced setup / پنجره سمت چپ روی web access protection کلیک کن و در قسمت address management آدرس سایت بلاک شده را بدون www بین دو ستاره قرار بده مثال *softgozar.com*

post-1387-0-78508100-1373390621_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این سایتهایی که گفتی به خاطر قرار دادن آپدیت نود 32 بلاک شدن

برای خارج شدن از بلاک نرم افزار نود 32 میتونی از این روش استفاده کنی

نود را باز کنید از قسمت advanced setup / پنجره سمت چپ روی web access protection کلیک کن و در قسمت address management آدرس سایت بلاک شده را بدون www بین دو ستاره قرار بده مثال *softgozar.com*

نه من مشکلم سر بازدید از این سایت ها نیست.میتونم بلاک رو دور بزنم.گفتم ببینم علتش چیه که سایت خودم دچارش نشه!

لینک به ارسال

دوست عزیز اینگونه سایت ها به دلیل ارائه محصولاتی که با قوانین نود 32 در تضاد است بسته می شوند برای رفع مشکل کلی از این این راه را دنبال کنید.

F5>>web and email>>web access protection>>HTTP,HTPPS

حالا تیک Enable HTTP checking را بردارید.مشکل برطرف می شود.

اون روشی که علی آقا گفتند مخصوص یک سایت است ولی روش بالا کلی است.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

الان سایت من اینجوریش شده چیکار کنم؟ اصلا از نود 32 هم نه مطلب گذاشتم نه یوزر و پسورد آپدیتش

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...