• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
Amir 90

حذف اطلاعات هاست

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من تغریبا 20 گیگ تو هاستم اطلاعات دارم

اما الان که رفتم دیدم شده 6 گیگ :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

کل زندگیم ازبین رفت

چیکار کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هاست دانلود ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کلا یه هاست دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب باید به سرویس دهندتون بگید نه اینجا !

ویرایش شده در توسط mahdiar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کلا یه هاست دارم

یه تیکت بدید به میزبان وبتون تا بررسی کنن مشکل از چی میتونه باشه ! نگران نباشید اگه هم مشکلی پیش اومده باشه بکاپ برمیگردونن اطلاعات برمیگرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه تیکت بدید به میزبان وبتون تا بررسی کنن مشکل از چی میتونه باشه ! نگران نباشید اگه هم مشکلی پیش اومده باشه بکاپ برمیگردونن اطلاعات برمیگرده

تا حالا بکاپ نگرفتم

راستش هاستم رو از دوستم گرفتم

به اونم ایمیل میکنم دیر به دیر جواب میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثلا اگه 20 گیگ بود و میخواستم بکاپ بگیرم

باید یه فایل 20 گیگی رو دانلود کنم

آخه من هر دفعه میخواستم بکاپ بگیرم idm میگه حجم فایل نامعلوم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستم گفت این سرور آمریکاست

چون بازی کرک شده میذارم حذف میکنن

میگه اونجا قانون کپی رایت دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعید می دونم به فایل هاتون برسید ، موارد مشابه رو هم زیاد دیدم بدون هیچ اطلاعی حذف و میکنند و اصلا تعارف ندارند ... .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اگر هاستتون توی آمریکاست و بازی کرک شده و ... اینجور چیزا میذارید ، خوب معلومه اطمینانی به باقی ماندن اطلاعاتتان نیست . توی دنیا ، البته بجز ایران ، یه قانونی هست به اسم کپی رایت . اگر سایتتون خیلی ضایع اونو رعایت نکنه و سعی کنه اونو دور بزنه ، یا دامینتون رو می بندند یا هاستتون رو ، یا اطلاعاتتون رو پاک می کنند که تنبیهتون کنن . اگر هم در ایران نباشید و در اروپایی جایی باشید (زندگی می کنید) ازتون جریمه هم می گیرند . البته احتمال دیگری هم هست که گاهی اوقات شرکتی که هاست رو بهتون داده سرور هاش رو عوض کنه یا انتقال بده که در اون صورت گاهی اوقات اطلاعات یک سری هاست ها و یا قسمتی از یک هاست در بین پروسه ی انتقال پاک میشه . اگر هم که بکاپ ندارید باید با شرکت هاستینگتون تماس بگیرید ببینید امکان بازیابی رو دارند یا نه که البته به احمال 99 درصد پولیه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از همتون ممنون

فقط به سوالمم جواب بدین:

مثلا اگه 20 گیگ بود و میخواستم بکاپ بگیرم

باید یه فایل 20 گیگی رو دانلود کنم

آخه من هر دفعه میخواستم بکاپ بگیرم idm میگه حجم فایل نامعلوم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون لینک غیرمستقیم هست اندازه مشخص نیست

بعد از اینکه بکاپ گرفتید اگر برروی روت ذخیره میشود

آدرس آن را به همراه دامین در مرورگر وارد کنید تا مستقیم دانلود شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون لینک غیرمستقیم هست اندازه مشخص نیست

بعد از اینکه بکاپ گرفتید اگر برروی روت ذخیره میشود

آدرس آن را به همراه دامین در مرورگر وارد کنید تا مستقیم دانلود شود

نفهمیدم

یعنی بجای دانلود رو کامپیوتر ، رو هاست دانلود کنم!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر

منظور نحوه آدرس گیری فایل پشتیبان شما برای دانلود هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی : مکانی رو که بکاپتون در اون ذخیره شده یه آدرسی داره که با آدرس سایتتون شروع میشه ، مثلا : www.domain.com/backups/my-backup.zip . وقتی این آدرس رو گیر آوردید در سرچ بار مرورگر بزنید تا به صورت مستقیم بتونید دانلودش کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری