رفتن به مطلب

مشکل در پایگاه داده ها

پست های پیشنهاد شده

دیروز وقتی خواستم وارد سایتم بشم دیدم سایتم بالا نمیاد از پایگاه داده ها قعطی و وصلی داشت رفتم تو پی اچ پی مای ادمین دیدم اونم رفتم مشکل داره رفتم تو پخش پایگاه داده های سی پنل با این پیام مواجه شدم

06253557187514788572.png

به پشتیبان هاست خبر دادم

تقریبا همه چیز درست کار می کته و به پیشخان کاملا دسترسی دارم و حتی میتونم مطالبمو ویرایش کنتم و لی به صفحه اصلی که میخام وارد بشوم صفحه سفید میاد

پشتیبان هم جواب نمیده

لطفا یکی کمکم کنه

لینک ورود به سایت اینجا کلیک کنید

لینک به ارسال

سلام

ممنون که جواب دادین بدجور ناراحتم از قعطیه سایتم

نه قالب سایتم مال چند ماه پیشه و مشکلی نداشته بعد از همون مشکل پاگاه داده هام همچین شد :(

لینک به ارسال

هیچ تغییراتی توی این چند روز ندادین؟

یه مطلب ارسال کنید ببینید ارسال میشه.

این صفحه ها رو ببینید شاید کمکتون کنه.

http://forum.wp-parsi.com/topic/6804-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C/

http://forum.wp-parsi.com/topic/4145-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

تست کردم مطلب ارسال میکنه حتی مینویسه نمایش نوشته وقتیروی لینک نوشته کلیک میکنم باز م همون صفحه سفیدو میاره

نه اصلا این چندوقت سایت دستکاری نکردم ناگهانی همچین شد

لینک به ارسال

متن ارور لوگ

[11-Jul-2013 10:17:20] خطای MySQL server has gone away در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT option_value FROM pars_options WHERE option_name = '_transient_doing_cron' LIMIT 1 ساخته شده توسط _get_cron_lock

چیزی ازش متوجه نشدم

لینک به ارسال

فکر کنم مشکل از همین اروره ولی ازش سردر نمیارم

لطفا اگه کسی میفهمه چجوری باید این ارور را برطف کنم کمکم کنه

[11-Jul-2013 10:17:20] خطای MySQL server has gone away در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT option_value FROM pars_options WHERE option_name = '_transient_doing_cron' LIMIT 1 ساخته شده توسط _get_cron_lock

لینک به ارسال

دوست عزیز الان آقای فخار و مدیران محترم نیستن و ما هم که سر در نمیاریم.

اما شما افزونه ها رو غیر فعال و پوسته پیشفرض رو انتخاب کنبد ببینید مشکل برطرف میشه.

در ضمن همه ی کارهایی که درون اون لینک ها گفته شد رو امتحان کنید.

لینک به ارسال

مشکل از سرور میهن وب هاسته. برا منم همچین اتفاقی افاده چند روز پیش 2 روز سایتم بالا نمیومد

ویرایش شده توسط Rasoul
لینک به ارسال

سپاس آقا اشکان

آقا رسول

گفتن که دارن پیگیری میکنن خدا کنه که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد کلی به امار سایتم آسیب میخوره

مشکل از دیتا بیس سروره

ویرایش شده توسط شمشاد
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...