16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وردپرسی

با افزونه اوقات شرعی که تقریبا همه بزرگواران آشنا هستید..

http://www.3zar.ir/4883-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%B4%D9%85.html

مشکل بزرگی که در این افزونه هست اینه که زمان رو از سمت کاربر(کامپیوتر بازدیدکننده) میگیره که البته دلیلش هم این هست که با جاوا نوشته شده..

این تاپیکو زدم تا دوستان برنامه نویس به مناسبت این ماه مبارک هم که شده راه حلی برای رفع این مشکل از افزونه اوقات شرعی پیدا کنن تا این افزونه کامل تر و به قول گفتنی version 2 افزونه تولید بشه!

با تحقیقی که من در اینترنت داشتم بعضی از دوستان برنامه نویس معتقد بودن که میشه با جیکوری یه جورایی زمان رو از سرور گرفت و به جاوا خوراند!

من از برنامه نویسی چیز زیادی نمیدونم.. لذا تقاضا دارم خیلی مبتدیانه راهنمایی کنید.. سپاس :unsure:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده کلی درخواست دادم که دوستان زحمت این کار رو بکشن که فعلاً خبری نشده و اجباراً باید از اسکریپت های رایگان استفاده کرد.

البته میشه بخش اوقات شرعی سایت پارسی بلاگ رو با کد فراخوانی کرد.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یک سایت مرجع رو معرفی کنید که بروز باشه و معتبر باشه و بشه از خروجیش استفاده کرد.

بنده بصورت افزونه درش میارم!

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازم آقا مرتضی..

آقا مرتضی فکر میکنم این معتبرترین سایت باشه:

{ .:. مقام معظم رهبري موافقت فرمودند نظر اعضاي محترم شوراي مركز تقويم براي محاسبه اوقات شرعي مورد عمل قرار گيرد.}

مركز تقويم:

http://calendar.ut.ac.ir/Fa/Software/CalOghat.asp

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خروجی مناسبی نداره

باید بررسی بشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره.. فکر کنم بهشون ایمیل بدیم همکاری کنن:

geohome@ut.ac.ir
calendar@ut.ac.ir

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر به نتیجه نرسیم حتما تماس میگیریم.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر به نتیجه نرسیم حتما تماس میگیریم.

خدا خیرت بده اقا مرتضی ( البته اسپمه ها ولی دیگه ببخشید )

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی با این که میدونم سرت شلوغه و سرگرم انجام تغییرات جدید در انجمن و .. هستی اما در مورد این افزونه تونستی به نتیجه‌ای برسی؟ ممنون

راستی عید فطر هم مبارک :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله بررسی ها رو انجام دادیم و میشه ازش استفاده کرد

در برنامه تولید افزونه هست

عید شما هم مبارک

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی عزیز این افزونه به امید خدا کی به بهره بداری میرسه؟

ممنون از زحماتت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انشاله ناله زود :D

توی لیست کار هست

بزودی چند افزونه آماده شده منتظر میشه و اینکار استارت میخوره

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت هم عالی و معتبره، اگه بشه کاریش کرد

http://owghat.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقریبا ساده بود.

البته به صورت اچ تی ام ال آماده اش کردم.

فایل owghat.html نسخه ی کامل تره که به عنوان یک برگه جدا قرار بگیره.

فایل owghat2.html هم برای گذاشتن توی ابزارکه.

دمو 1 و 2 .

موفق باشید.

owghat.zip

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقریبا ساده بود.

البته به صورت اچ تی ام ال آماده اش کردم.

فایل owghat.html نسخه ی کامل تره که به عنوان یک برگه جدا قرار بگیره.

فایل owghat2.html هم برای گذاشتن توی ابزارکه.

دمو 1 و 2 .

موفق باشید.

owghat.zip

ضمن تشکر از دوستان:

این که یک عکس هست که میذارید تو سایت.. کار باید اساسی باشه..

بنده حدودا یه سال از این سایت برای اوقات شرعی استفاده کردم.. اما بعد از طرف مدیر سایت اوقات بهم ایمیل اومد که لطفا اون عکسو از سایت بردارید یا ماهانه فلان تومن باید بدید چون به سرورهای ما فشار میاد و از جایی هم حمایت نمیشیم.. و اگر این طور پبش بره مجبور به تعطیلی این سرویس میشیم..

لذا دوستان کمی صبر داشته باشن، دوست بزرگوارمون جناب مرتضی گرانسایه قول ساخت افزونه رو از مرجع رسمی اوقات شرعی رو در این پست دادن.

ویرایش شده در توسط sajjadnajafi
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ضمن تشکر از دوستان:

این که یک عکس هست که میذارید تو سایت.. کار باید اساسی باشه..

بنده حدودا یه سال از این سایت برای اوقات شرعی استفاده کردم.. اما بعد از طرف مدیر سایت اوقات بهم ایمیل اومد که لطفا اون عکسو از سایت بردارید یا ماهانه فلان تومن باید بدید چون به سرورهای ما فشار میاد و از جایی هم حمایت نمیشیم.. و اگر این طور پبش بره مجبور به تعطیلی این سرویس میشیم..

لذا دوستان کمی صبر داشته باشن، دوست بزرگوارمون جناب مرتضی گرانسایه قول ساخت افزونه رو از مرجع رسمی اوقات شرعی رو در این پست دادن.

طبق درخواست دوستمون .Ibrahim کد رو آماده کردم وگرنه حرف شما کاملا درسته.

این که یک عکس از یک سرور دیگه لود بشه چندان جالب نیست ولی شاید افرادی بخوان این کار رو بکنند.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mpi
      با سلام دوستان
      من حالت ریسپانسیو رو از سایتم برداشتم و اونو 100% کردم . با مرورگر کروم در حالت موبایل ببینید همه چیز درسته ، اما مرورگر فایرفاکس هنوز ریسپانسیو نشون میده ! مشخص نیست چرا با هم فرق دارند . لطفا راهنمایی بفرمایید .
      با تشکر
    • توسط عمارگراف
      سلام
      وقتتون بخیر
      داشتم با سایت کار میکردم. مشکلی هم نبود. آخرین پلاگینی که نصب کردم افزونه پست پیشتاز و سفارشی بود. بعد از نصب افزونه هم چند دقیقه با سایت کار کردم مشکلی نداشت.
      اما یهو صفحه سفید شد. به هیچ صفحه ای دیگه دسترسی ندارم. نه مدیریت نه فروشگاه.
      مدام هم داره رفرش میشه.
      دیباگ وردپرس رو هم فعال کردم اما چیزی نیشون نمیده.
      پوشه پلاگین ها رو تغییر نام دادم اما اتفاقی نیوفتاد.
      پوشه پوسته اصلی سایت رو هم تغییر نام دادم اما درست نشد.
      لطفاً راهنمایی کنید.
      یا علی
      آدرس سایت : http://bonyadtarikhbook.ir/

**به روز رسانی **
      در حین نوشتن این تاپیک بودم که سایت خود به خود بالا اومد! :|
      نمیدونم مشکل از کجاست اما قاعدتاً دوباره اتفاق میوفته. چون این بار هم من درستش نکردم. ممنون میشم دوستان از تجربیاتشون بهم بگن که ووکامرس چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه.
      الآن هم سایت رو ببینید، دیباگ رو خاموش نکردم که دوستان ارورها رو ببینن.
      بازم ممنون
    • توسط Hamedgh
      سلام 
      من میخوام بخش دیگری رو به وبسایت الحاق کنم 
      از بین ساب فولدر و ساب دامین بنابر همگونی سایت اصلی با سایت روی ساب فولدر در رنکینگ ؛ موتورهای جستجو و سئو نسبت به ساب دامین میخوام وردپرس دومم رو روی ساب فولدر نصب کنم 
      الان یک ساب دامین ساختم و در document root  مسیر public_html/fanous براش نوشتم 
      الان وردپرس رو در پوشه fanous در مسیر public_html قرار بدم و نصب کنم؟ برای سایت اصلی مشکلی پیش نمیاد ؟ 
    • توسط shahrzad
      سلام 
      برای من مشکلی پیش آمده که اگر کمکم کنید حلش کنم ممنون میشوم.
       بعد از بروز رسانی قالب وبسایتم، دیگر کامپوننت های جاوااسکریپتی اجرا نمیشوند و حتی در سورس کد نمی آیند. مثلا پلاگین ulike دیگر نمیتوان لایک کرد. 
      آدرس سایت shahinkalantari.com 
      پ.ن: با جستجو در پرسشهای قبلی دیدم که کسی مشکلی مانند مسئله من داشته است. راه حلی که به ایشان ارائه شده بود را امتحان کردم اما جواب نگرفتم. 
    • توسط Pluto65
      سلام
      وردپرس 4.8.1 دارم و افزونه پارسی دیت را نصب کرده ام.این افزونه، ابزارکی به نام "بایگانی تاریخ خورشیدی" دارد که تاریخ را به شمسی تبدیل می کند اما فونت نمایش اعداد در آن با فونت اصلی سایت منطبق و هماهنگ نیست.
      برای سایت از فونت "یکان" استفاده کرده ام و در تمام سایت این فونت اعمال شده اما در این ابزارک اعمال نمی شود.
      لازم به ذکر است با افزونه جلالی هم تست کردم و همین مشکل در آن جا هم وجود داشت.

برای حل مشکل، راهنمایی بفرمایید .