• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
تنها در تاریکی

مشکل استفاده بیش از حد منابع سرور ...

28 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید ...

چندین روزه که من اخطار استفاده بیش از حد از منابع سرور رو از هاستینگ خودم میگیرم .

احتمال استفاده بیش از حد رو هم مشکل دیتابیس ها هستش احتمالا و مصرف بیش اندازشون .

باید چکاری انجام بدم تا مصارف سرور کم بشه . تشکر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در انجمن جستجو کنید روشهایی گفته شده

کارهایی که انجام دادید برای رفع مشکل را لیست کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ...

من دیتابیس ها رو ریپر و بهینه کردم . افزونه های اضافی رو تا جایی که امکان داشت حذف کردم . و تمامی افزونه ها رو هم بروزرسانی کردم . از افزونه W3 واسه کش هم استفاده میکنم (تازه نصب کردم) . کلا سایت رو خیلی بهینه کردم .

ضمنا من چند وردپرس رو روی یک دیتابیس نصب کردم با توجه به آموزشی که خود شما دادید (اتصال چند وردپرس) (البته فکر نمیکنم مشکل از این مورد باشه)

قابل ذکر هستش که من تا چند وقت پیش هاست 8 گیگ داشتم و تقریبا دو هفته پیش نامحدودش کردم ولی از وقتی که نامحدود کردم اینجور مشکلات واسم پیش اومده !!! (حالا به پشتیبانی هاست گفتم که یه هاست محدود بدم بهم مثلا یه هاست 15 گیگ بلکه مشکل حل بشه .

آدرس وبسایت من هم در امضام موجوده . تشکر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره سایتها را غیرفعال کنید برای بازددی کنندگان تا اگر مشکل از تعداد وردپرس هست مشخص شود

افزونه های کش هم معمولا باعث همین مشکل میشوند. مزیتها و عیب را دارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره سایتها را غیرفعال کنید برای بازددی کنندگان تا اگر مشکل از تعداد وردپرس هست مشخص شود

افزونه های کش هم معمولا باعث همین مشکل میشوند. مزیتها و عیب را دارند

افزونه کش رو بعد از این اتفاق نصب کردم بلکه مشکل حل بشه ولی همچنان مشکل هستش .

پشتیبانی پیام دادن که مصرف دیتابیس هاتون بالاس . باید چیکار کنم که مصرف دیتابیس ها کم بشه ؟!

تشکر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا یک افزونه دارید که به دیتابیس فشار میاره

لیست افزونه هاتون چی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه افزونه wp statics (اگه املاش درست باشه :D ) رو دارید غیر فعال کنید چون خیلی از به هاست فشار میاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا یک افزونه دارید که به دیتابیس فشار میاره

لیست افزونه هاتون چی هست؟

لیست افزونه ها رو پیوست کردم بصورت تصویر. تشکر ...

post-1362-0-63464100-1374009413_thumb.jp

ویرایش شده در توسط تنها در تاریکی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا افزونه جلالی بیشترین فشار رو میاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب با این حساب فکر کنم وقتش رسیده که سازندگان افزونه جلالی یه فکری بخاطر مشکلاتش بکنن چون خیلی ها باهاش مشکل دارن !

من غیر فعالش میکنم و اگر چنانچه باز مشکلی بود مطرح میکنم .

تشکر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونین پلاگین P3 (Plugin Performance Profiler) رو نصب کنین تا ببینین هر پلاگینی چقدر از منابع سیستم رو مصرف میکنه

بعد از نصب روی scan now کلیک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و خسته نباشید و با اجازه همکار عزیز

واسه منم همچین مشکلی پیش اومده الان 4 روزه سایت غیر فعال شده پشتیبانی سایت هم میگه باید هاستت رو تغییر بدی ؟!

پلاگین هائی ک نصب کردم :

contact-form-7

custom-login-widget-with-cube-points-integration

follow-nofollow-control

si-captcha-for-wordpress

user-avatar

wordpress-backup-to-dropbox

wp-polls

wp98-wordpress-seo

attachment-410471d1374057227-23893482948564846430.jpg

ادرس سایت : gamevideo.ir

الان باید چیکار کنم ؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

شما در لیست افزونه هاتون مورد خاصی ندارید که فشار آنچنانی روی سرور بیاره

نگفتن بیشتر از کجا فشار میاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ممنون

این جواب هائی هست ک تیم پشتیبانی به من داده است "

1.زمان مورد نیاز جهت رفع خطای 500 به نوع پردازه های اکانت مرتبط است. لذا هر چقدر پردازه های اجرا شده سنگین تر باشند زمان بیشترب را جهت کاهش منابع مصرفی به خود اختصاص می دهند.

پیشنهاد ما استفاده از میزبانی وب ویژه

--------------

2.ما روز گذشته اقدام به فعال سازی اکانت کردیم ، اینکه مجددا با خطای 500 مواجه شده است به آن معناست که میزان مصرف تداوم دارد.

همچنین با توجه به سوال شما مبنی و دلیل این موضوع، ما بررسی کردیم و سرور در خصوص اکانت شما گزارشی ثبت نکرده سات لذا امکان بررسی جزیی عامل این مهم وجود ندارد و حضرتعالی بایستی با جستجو در پلاگین ها و کد ها، عامل پر مصرف را تشخیص دهید.

-------------

بعد من لینکی رو گذاشتم گفتم اینجا راه حل رو توضیح داده :

ک ایشون اینگونه جواب دادن :

------------

3.ضمن سپاس از توجه شما، به استحضار می رسانم تمام موارد ذکر شده در مقاله صحیح هستند. اما توجه فرمایید این شرکت از سیستم cloud Linux استفاده می کند که منابع مصرفی اکانت ها را مورد بررسی قرار می دهد، لذا چنانچه منابع مصرفی بیش از حد تعیین شده شود، فرای دلایل ذکر شده در مقاله و سایر دلیل های مربوط به وی سرور و سطوح دسترسی، اقدام به متوقف نمودن وبسایت با خطای 500 می کند.

------------------------

حالا من موندم تغییر هاست بدم به Vip باز هم به این مشکل برخورد کنم ؟ خود این شرکت چطوری نمیتونه به طور دستی این مشکل را برطرف کنه ؟ ممنون میشوم شما کمک کنید. ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام منم این مشکل رو دارم با پلاگینی که گفتین آنالیز کردم که افزونه Wordpress Seo 72% فشار بر روی وردپرس میار.پاکش کردم ولی باز وقتی آنالیز میکنم بازم این مشکل وجود داره.یعنی افزونه پاک نشده اگه میشه راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما برای تست همه افزونه هاتون رو مدتی غیرفعال کنید

ببینید بازهم مشکلی پیدا می کنید؟

پوسته شما اختصاصی طراحی شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه من

شما برای تست همه افزونه هاتون رو مدتی غیرفعال کنید

ببینید بازهم مشکلی پیدا می کنید؟

پوسته شما اختصاصی طراحی شده؟

منظورم این که Wordpress Seo هنوز پاک نشده هنوز داره فشار میاره روی سرور یه عکس از آنالیز میذارم ببینید.متوجه میشد..قالب من هم اختصاصی هست .آدرس سایتم رو هم در امضام میذارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببیند برای این کار همیشه راه حل های ابتدایی زیر رو باید طی کنید تا مطمئن بشید مشکل جدی تر از این حرفاست :

1- قبل از هر چیز دیتابیستون رو بهینه سازی کنید . . .

2- پوسته پیش فرض رو فعال کنید . افزونه هاتون رو غیر فعال کنید . بزاردی یک روز سایت به همین منوال باشه .

3- فایل HTACCESS رو پاک کنید (قبلش ازش بکاپ بگیرید) و پیوندهای یکتا رو بصوت پیش فرض قرار بدید (بعضی از سرور ها از مد ریرایت پشتیبانی نمیکنن)

4- افزونه های کش مثل W3 TOTAL CACHE رو امتحان کنید . این افزونه اکثر اوقات جواب میده .

اگر با انجام این مراحل سایت شما همچنان مصرف بالایی داشت به احتمال زیاد باید مشکل از کانفیگ سرورتون یا اختصاص کم منابع سرور به شما باشه . که با رایزنی با مدیر سرور و یا تعویض میزبانی حل میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرف شما درست ولی من تمام این کارا رو کردم افزونه ای که فشار رو سر ور من میاره Wordpress Seo هستش که پاکش کردم ولی باز داره کار خودشو میکنه.چطوری کامل از شرش خلاص بشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمی دونم این جلالی چی داره که فشارش اینقد زیاده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما چطوری متوجه شدید که این مشکل از این افزونه هست ؟ وقتی پاک یا غیر فعالش میکنید همچنان لود بالاست پس مشکل این افزونه نیست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما چطوری متوجه شدید که این مشکل از این افزونه هست ؟ وقتی پاک یا غیر فعالش میکنید همچنان لود بالاست پس مشکل این افزونه نیست .

ارسالی اول منو خوندین شما؟من از افزونه P3 (Plugin Performance Profilerکه دوستان معرفی کردن استفاده کردم.

یه عکس پیوست کردم ببینید.ممنون میشم راهنمایی کنید

post-2574-0-22756500-1374474648_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در عکس دقت کنید تاثیر لود پلاگین ها رو میبینید . 21% . یعنی کل افزونه های شما جمعاً یک پنجم زمان لود سایت شما رو تشکیل میدن . حالا از این میون بیشترش مربوط به wordpress seo هست . این دلیل نمیشه که مشکل از این افزونه باشه .

ولی من تمام این کارا رو کردم

اگر مطمئن هستید که تمام اون نکاتی رو که گفتم انجام دادید و باز هم تغییری در مصرف منابعتون ایجاد نشده مطمئن باشید از کانفیگ سرورتون هست . پیشنهاد میکنم سرورتون رو عوض کنید و یک جای معتبر سرویس تهیه کنید .

پی نوشت :

سعی کنید سایتتون رو بهینه کنید . این کار تاثیر زیادی بر مصرف منابع سایتتون داره .

http://gtmetrix.com/reports/www.cafepatogh.ir/67FYEJWZ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در عکس دقت کنید تاثیر لود پلاگین ها رو میبینید . 21% . یعنی کل افزونه های شما جمعاً یک پنجم زمان لود سایت شما رو تشکیل میدن . حالا از این میون بیشترش مربوط به wordpress seo هست . این دلیل نمیشه که مشکل از این افزونه باشه .

اگر مطمئن هستید که تمام اون نکاتی رو که گفتم انجام دادید و باز هم تغییری در مصرف منابعتون ایجاد نشده مطمئن باشید از کانفیگ سرورتون هست . پیشنهاد میکنم سرورتون رو عوض کنید و یک جای معتبر سرویس تهیه کنید .

لطفا یه هاستینگ معتبر معرفی کنید که هم هاست دانلود داشته باشه هم لینوکس ، بنده هم شدیدا نیاز به یک هاستینگ دارم !

تشکر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا یه هاستینگ معتبر معرفی کنید که هم هاست دانلود داشته باشه هم لینوکس ، بنده هم شدیدا نیاز به یک هاستینگ دارم !

در بخش آزاد بصورت کامل(!) داره به این موضوع هاستینگ پرداخته میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری