رفتن به مطلب

سوال در رابطه با سئو

سهیل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. می خواستم بدونم آیا اگر در عنوان مطلب با عنوان مطلب در افزونه "آل این وان سئو پک" یکی باشه برای رنک گوگل تاثیر منفی میذاره؟در مورد برچسبها و متاتگ چطور؟در مورد دیسکرایپشن هم بگین بی زحمت.سپاس

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

عنوان اگه یکی باشه طبیعتا بهتره تا تغییرش بدی .. (در ضمن اگه عنوان پست طولانی شد و شما بیاین توی افزونه کوتاه ترش کنید بهتره).

توضیحات هم جوری انتخاب کنید که توش از کلمه های عنوان استفاده شده باشه ...

لینک به ارسال

(در ضمن اگه عنوان پست طولانی شد و شما بیاین توی افزونه کوتاه ترش کنید بهتره).

منظورتون از پست چیه؟تو افزونی دیگه قسمتی واسه پست وجود نداره که!

راستی شما ادمین فارس رویدی؟:دی

امروز به صورت خیلی اتفاقی(فک کنم از طریق گوگل) به وبسایتت برخورد کردم.خیلی ازش خوشم اومد.مخصوصا اونجا که نوشته بودی از کپی برداری رضایت نداری و شرعا حرامه.خیلی جالب بود.قالبش هم فوق العادست.فقط تو فوترت اسم اون اندرویدیفا رو بردار !

لینک به ارسال

وفتی عنوان برابر با عنوان مطلب را در فیلد title افزونه وارد کنید

هیچ تفاوتی ندارد با وارد نکردن آن

افزونه پیشفرض عنوان مطلب رو قرار میده

اون فیلد برای عنوانی هست که به موتور جستجو معرفی میشود

برای بخشهای دیگر هم همینطور

لینک به ارسال

به نظر من اگر خودتون بر اساس معیار های اصلی سئو سایتتون رو بهینه کنید بهتر است . مثلا به نظر من بزارید موتور های جست و جو بر اساس معیار های خودشون عنوان و خلاصه رو براتون انتخاب کنند و برای بازدیدکنندگان نمایش بدهند . چون بیشتر اوقات ، توضیح و عنوانی که جست و جو گر برای مطلبتون انتخاب می کند بهتر است و از نظر سئو بهینه تر است . مثلا من یه بار مطلبی رو در All in Seo با عنوان تکنیک های اندرویدی ثبت کردم که از نظر سئو این عنوان 85 درصد بود ولی وقتی پیشنهاد خود گوگل رو برای عنوان مطلبم دیدم ، دیدم بهتر است : کلک های اندرویدی ، که سئوی اون 97 درصد بود . من فقط قسمتی از تجربمو گفتم . شاید درست و شاید غلط باشه .

ویرایش شده توسط baladchi
لینک به ارسال

ولی وقتی پیشنهاد خود گوگل رو برای عنوان مطلبم دیدم ، دیدم بهتر است : کلک های اندرویدی ، که سئوی اون 97 درصد بود . من فقط قسمتی از تجربمو گفتم . شاید درست و شاید غلط باشه .

از پیشنهاد های گوگل چگونه آگاه شوم؟آیـا افزونه خاصی دارد؟

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

از طریق Google Analytics البته با آی پی ایران کار نمی کنه باید آی پی تون رو تغییر بدید . صفحه اصلیش میاد ولی با آی پی ایران نمی تونید لاگین و یا ثبت نام کنید .

ویرایش شده توسط baladchi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...