رفتن به مطلب

باز نشدن صفحه مدیریت سایت !

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من امروز متوجه شدم که قسمت مدیریت سایتم اصلا بلاز نمیشه، وقتی میزنمش کلا صفحه سفید میشه و چیزی نمیاد. کسی میدونه مشکل از چیه ؟

اینم بگم که سایت بدون مشکل باز میشه !

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه ما دقیق نگاه کنیم، این شمایی که دقت نکردی.

مشکل بنده ببا اونا فرق داره. من هیچ کاری با سایت و پوسته و .... انجام ندادم که یکدفعه اینطور شده.

بعدش هم مشکل من اینه وقتی آدرس رو وارد میکنم کلا صفحه سفید میشه و بعد از وار کردن سوزر و پس نیست !

لینک به ارسال

اگر هیچ تغییری در سایت ندادید مانند به روز رسانی - اضافه یا حذف کد و اسکریپت و از این قبیل نرم افزار ccleaner را دانلود و نصب و اجرا کنید

لینک به ارسال

این خطایی که دادید مربوط به وصل نشدن به سرور هستش (انتقال داده از سرور به کلاینت )

اما اگه سایت شما باز میشه و فقط بخش مدیریت باز نمیشه درصد کمتری مربوط به سرور هستش،

htaccess و دسترسی های پوشه مدیریت و بررسی نمایید

لینک به ارسال

أوستان درستش کردم، اما الان یه مشکل هست.

تمام ایکون های زیر قسمت تایتل جایی که میخوای پست بدی همگی عکساشون پاک شده. یعنی اصلا نمیدونی که کدومش رو بزنی مثلا نوشتت بیاد وسط.

به نظرتون مشکل از کجاس ؟ از تو هاست چیزی پاک شده ؟!

لینک به ارسال

احتمالا به خاطر مشکل js هست

ببینید در کنسول خطایاب مرورگر (F12) خطایی نمایش داده شده است یا نه

نصب دستی هم داشته باشید خوب هست

لینک به ارسال
  • 8 سال بعد...

این مشکل برای من هم به وجود اومده از دیروز بدون اینکه کاری کنم نمیتونم وارد پنل بشم

تو قسمتی که میخوام لاگین کنم وقتی رو ورود کلیک میکنم با همون ادرس میره رو صفحه اصلی و هیچکاری نمیشه کرد

موارد بالا رو هم خوندم ولی مشکل رفع نشد

هیچ تغییریم ندادم سایت رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...