hassanlakaei

چه انجمن سازی را پیشنهاد میکنید

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

میخواهم یک انجمن برای سایتم قرار بدم میخوام زیبا و کارای خوبی داشته باشه چه اسکریپتی را پیشنهاد میکنید در ضمن بعد نصب هم میخوام یک بلوک از آخرین رویدادهای انجمن تو سایت وردپرسم قرار بدم مثل سایت های پی اچ پی نیوک؟باتشکر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر هاست شما وارز باشه که پیشنهاد من VB است.در غیر این صورت مابی بی استفاده کنید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط VB

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

VBulitin-ویبولیتین خیلی خوبه

کارایی های خیلی خوبم داره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی به انجمنتون داره به نظره من VB به درد انجمن های تفریحی میخوره ولی اگه انجمن آموزشی شیکی دارید به نظر من IP.Board عالیه ...

سرعت خوبی داره به نظره من هم بسیار شیک و سنگین هست ( البته این ها از نظر من هست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه مشکلی با خرید لایسنس و یا استفاده از وارز ندارید ، مطمئناً ویبولتین + ipb موارد خوبی هستند

ولی پیشنهاد میکنم از ورژن های نال شده به هیچ وجه استفاده نکنید ، چون امنیت ندارند و ممکنه شامل فایل های مخرب باشن .

البته mybb هم انجمن رایگان و بسیار مناسبی هست.... ما هم حدودا 2-3 روزی میشه انجمن مون رو با mybb بالا اوردیم : http://web-master.ir/

پیشنهاد میکنم اگه میخواین به مشکل نخورید ، یا از ورژن کامل و اصلی ها استفاده کنید ، یا از رایگان ها.

ویرایش شده در توسط Farzad
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با تشکر از راهنمایی دوستان

حالا قیمت لایسنس این انجمن چقدری میشه ؟در ضمن آقا فرزاد فکر کنم این انجمن شما را هم نصب بکنم کارم راه بیافته برای انجمن آموزشی میخوام واینکه این دو انجمن ساز کدی یا افزونه ای است که بشه به وردپرس نصبش کرد تا آخرین کارهای انجمن تو وردپرس نشان داد مثل سایت های پی اچ پی نیوک؟

ویرایش شده در توسط hassanlakaei
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حالا قیمت لایسنس این انجمن چقدری میشه ؟

https://www.vbulletin.com/purchases/

.

البته میتونید از vbiran تهیه کنید :) .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظر شخصی بنده IP.Board

همین انجمن نیز از این سیستم استفاده میکنه که بهترین خصوصیت آن بارگزاری سریع هستش

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی به انجمنتون داره به نظره من VB به درد انجمن های تفریحی میخوره ولی اگه انجمن آموزشی شیکی دارید به نظر من IP.Board عالیه ...

سرعت خوبی داره به نظره من هم بسیار شیک و سنگین هست ( البته این ها از نظر من هست

آیا میشه با کدی بلوک آخرین مطالب به وردپرس نصب کرد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه مشکلی با خرید لایسنس و یا استفاده از وارز ندارید ، مطمئناً ویبولتین + ipb موارد خوبی هستند

ولی پیشنهاد میکنم از ورژن های نال شده به هیچ وجه استفاده نکنید ، چون امنیت ندارند و ممکنه شامل فایل های مخرب باشن .

البته mybb هم انجمن رایگان و بسیار مناسبی هست.... ما هم حدودا 2-3 روزی میشه انجمن مون رو با mybb بالا اوردیم : http://web-master.ir/

پیشنهاد میکنم اگه میخواین به مشکل نخورید ، یا از ورژن کامل و اصلی ها استفاده کنید ، یا از رایگان ها.

ورژن کامل واصلی چطوریه ورایگان ها چطوری میشه کمی توضیح بدید؟باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ورژن کامل واصلی چطوریه ورایگان ها چطوری میشه کمی توضیح بدید؟باتشکر

ورژن اصلی یعنی شما برید لایسنس ویبلوتین رو خریداری کنید یا از نسخه رایگان و اصلی mybb که نیازی به لایسنس نداره استفاده کنید. بستگی به خودتون داره که ورژن های نال شده رو بخواین یا رایگان رو یا کلاً بخواین لایسنس خریداری کنید اگه نظر تون روی vb هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آیا میشه با کدی بلوک آخرین مطالب به وردپرس نصب کرد ؟

بله میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم