رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چطوری میتونم به آرشیو دسته ای خاص ی استایل جدا بدم؟

مثلا فرض کنین ی آرشیو داریم به اسم "ایکس".

چطوری میشه کاری کرد این آرشیو دسته بندی نحوه نمایش مطالبش فرق کنه با بقیه؟مثلا تصویر شاخص نداشته باشه،یا فقط عنوان باشه مثلا.

ممنون

لینک به ارسال

از صفحه category.php داخل قالب یا اگر ندارید archive.php یک کپی بگیرید و اسمش را بگذارید category-ID.php که آی دی شماره دسته است و بهش استایل بدید

لینک به ارسال

ببخشید مثلا میخوام برای دسته ای با آیدی 3 استایل جدا بدم باید ی همچین فایلی درست کنم؟

category-3.php ?

لینک به ارسال

ببخشید مثلا میخوام برای دسته ای با آیدی 3 استایل جدا بدم باید ی همچین فایلی درست کنم؟

category-3.php ?

بله دیگه ...

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

عذر میخوام تاپیک قدیمی بروز میکنم!

حالا اگر ما برای 10 تا دسته موضوعی بخوایم از یک الگوی خاص استفاده کنیم چطور میشه؟ روش اسم فایل جوابگو هست؟

(من داخل خود فایل category یه شرط گذاشتم که اگر دسته موجودی که الان توشیم جزو این ها بود، این بخش کد رو اجزا کنه. در غیر اینصورت کد معمولی ...)

حالا برای پست های مربوط به یک دسته خاصی چطور ساختار جداگونه بسازم؟ با همون چک کردن دسته ممکنه؟

لینک به ارسال

برای صفحه مطالب، چطوری باید شرط بزارم که: اگر نوشته زیر مجموعه دسته ی مادر فلان بود، این کد ها رو اجرا کن...؟

به عبارت دیگه، چطور دسته مادر یک نوشته رو پیدا کنم؟ و بنویسم اگر برابر مقدار پیشفرض من بود دستورات خاصی رو اجرا کنه.

لینک به ارسال

برای صفحه مطالب، چطوری باید شرط بزارم که: اگر نوشته زیر مجموعه دسته ی مادر فلان بود، این کد ها رو اجرا کن...؟

به عبارت دیگه، چطور دسته مادر یک نوشته رو پیدا کنم؟ و بنویسم اگر برابر مقدار پیشفرض من بود دستورات خاصی رو اجرا کنه.

با تابع in_category برای پستها میتوانید بررسی کنید. جستجو

لینک به ارسال

ممنون.

سوال بنده طرز پیدا کردن دسته نبود:

من داخل خود فایل category یه شرط گذاشتم...

دوستان بیرون فروم کمک کردن. جوابم استفاده از single-xx.php میشد. اگر بقیه براشون سوال بود استفاده کنن :)

لینک به ارسال

ممنون.

سوال بنده طرز پیدا کردن دسته نبود:

دوستان بیرون فروم کمک کردن. جوابم استفاده از single-xx.php میشد. اگر بقیه براشون سوال بود استفاده کنن :)

این روش برای تغییر یک پست هست

اما برای پستهای یک دسته از in_category باید استفاده کرد

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...