رفتن به مطلب

این عکس نشونه اینه که سایتم رو هک کردن ؟

Sepehr2015

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان ، وقت بخیر

آقا ما دیروز دو ساعت تو سایت نبودیم که دیدیم یهو 217 تا نظر واسه سایتمون اومده ، بعد که رفتم دیدم یه آی پی خاص تا تونسته نظر گذاشته ، اینم یه عکس از نظراتش :

1373655239681.jpg

به نظرتون سایتم هک شده ؟ یا میخواد بشه یا ... ؟ اصلا این عکس یعنی چی ؟ من باید چیکار کنم ؟ تو رو خدا زود جوابمو بدید

لینک به ارسال

نه دوست عزیز ؛ ربات های نظر دهنده هستن که طبیعیه ... واسه ما هم اینجور چیزا اتفاق میفته

نگران نباشید ...

لینک به ارسال

افزونه کدکپچا رو نصب کنید و همچنین آکیسمت رو فعال کنید، جلوی خیلی از این ربات ها رو می گیرند.

لینک به ارسال

یه سوال ، من الان کد کپچا رو نصب کردم اما میره پایین فرم ها ، اصلا معلوم نیست ، کاربران هم گیج میشن وقتی میخوان نظر بدن :(

لینک به ارسال

شما اگه فقط اکیسمت فعال کنید حل میشه و جلوی نظرات جفنگ گرفته میشه و کپچا تا حدودی نیاز نمیشه ولی با بودن کپچا خیالتون کامل راحت میشه

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز ، الان شما این تکه کد رو ببینید :

#adminmenu #toplevel_page_bws_plugins div.wp-menu-image {

background: url("../images/icon_16.png") no-repeat scroll center center transparent;

}

.admin-color-classic #adminmenu #toplevel_page_bws_plugins div.wp-menu-image {

background: url("../images/icon_16_b.png") no-repeat scroll center center transparent;

}

#adminmenu #toplevel_page_bws_plugins:hover div.wp-menu-image, #adminmenu #toplevel_page_bws_plugins.wp-has-current-submenu div.wp-menu-image {

background: url("../images/icon_16_c.png") no-repeat scroll center center transparent;

}

.wrap #icon-options-general.icon32-bws {

background: url("../images/icon_36.png") no-repeat scroll left top transparent;

}

.admin-color-classic .wrap #icon-options-general.icon32-bws {

background: url("../images/icon_36_b.png") no-repeat scroll left top transparent;

}

#toplevel_page_bws_plugins .wp-submenu .wp-first-item {

display:none;

}

.cptch_example_fields_actions {

float: left;

height: 18px;

width: 140px;

position:relative;

top: -20px;

padding:2px 0;

}

.cptch_example_fields_actions img {

position:relative;

width:30px;

top: 6px;

}

.cptch_block {

direction: rtl;

}

میشه برام درستش کنید تا رنگ پس زمینه کد کپچا یه رنگ غیر از رنگ سفید و مایل به سفید باشه ؟

مثلا نارنجی یا یه رنگی که کد کپچام با پس زمینه سایتم فرق داشته باشه

ممنون از لطفتون

لینک به ارسال

تو پروفایلتون هم رفتم ادرسی ندیدم

اقای فخار هم دارند میگن لطفا ادرسی بگذارید تا دوستان مشکلتون رو مشاهده کنند تا بتونند کمکتون کنند

لینک به ارسال

اگه میشه بگید چجوری کد کپچا رو بیارم بالا تر از دکمه ارسال ، خیلی ممنون ، لطف میکنید

آدرس سایت : bavanat.ir

شرمنده یه لطف دیگه هم بهم بکنید ، شرمنده عزیزان ، من میخوام نظرات مدیران سایت با نظرات بقیه کاربران متفاوت باشه ، اگه میشه اینم واسم بگید چیکارش کنم ، ممنون :wub:

لینک به ارسال

.post p {
line-height: 10px;
margin: 0px 0px 10px;
padding: 3px;
text-align: justify;
}

لاین رو یکم کمش کردم +پادینگ ببینید درست شد؟(تو خط 17 استایل بزارید)

.

یا اینکه میخوایید کپچا رو بالای سند بزارید؟ :)

وارد comment.php بشید و کد مربوطه رو بالای سند بزارید.

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

خیر دوست عزیز.این ها ربات های نظر دهنده یا اسپمر(spammer) هستند.شما دو راه برای حل این مشکل دارید:

1. امکان نظردهی را فقط برای کاربران عضو فعال کنید
  2. از کد های تصویری(چپتا) برای بخش نظرات استفاده کنید.

لینک به ارسال

ممنون از جوابت علیرضا جان ، شرمنده میشه یخورده بیشتر توضیح بدی ؟

ببین من دو تا مشکل داشتم :

1 ) میخوام پس زمینه کد کپچا با پس زمینه سایتم فرق داشته باشه و کد کپچا بیاد بالای قسمتی که متن نظرشون رو مینویسن ، عکس زیر رو ببین :

http://up.bavanat.ir/uploads/1373708661261.jpg

توی عکس بالا ببین ، میخوام کد امنیتی بیاد بالای کادر نظر دهی و رنگ پس زمینش فرق داشته باشه تا کامل معلوم بشه

2 ) مشکل دومم اینه که میخوام وقتی مدیر سایت نظر میده رنگ پس زمینه نظرش با رنگ پس زمینه نظر بقیه کاربران متفاوت باشه

مثل سایت همیار ورد پرس

ممنون میشم اگر واضح تر بگید ، شرمنده

لینک به ارسال
ممنون میشم اگر واضح تر بگید ، شرمنده

والا واضح تر از این یکم سخت میشه :D .

1)برای اینکه کد کپچا بالای سند قرار بگیره comment.php یا شاید هم function.php رو باز کن دنبال این باش:

<textarea id="comment" class="replyarea" tabindex="4" name="comment"></textarea>

زیر این کد ،کدی که باهاش کپچا رو نمایش میدی بزار.

.

.

2)بسیار سادس:اول خودتون یه کامنت بزارین ببینید کلاسش با بقیه فرق داره یا نه و اگه فرق داشت با سی اس اس هر بلایی خواستی سرش بیارین :D .

اگر نه بگید تا راهنمایی کنم :)

لینک به ارسال

ممنون علیرضا جان ، مورد اول رو جستجو کردم ، همچین کدی داخل هیچکدومش نیست ، نه comment.php و نه function.php

مورد دوم رو متوجه نمیشم ، شرمنده :|

لینک به ارسال

1)عجیبه! :o دنبال این یکی باشین ، بالاخره باید یه ردی ازش زد که بشه ادیتش کرد :D

<input id="submit" class="replybutton" type="submit" value="ارسال" tabindex="5" name="submit"></input>

2)ساده بود که :D

بزارید تو فایل استایل متوجه تغیرات میشید ایشالا :) .

li #comment-269{
background:#000 !important;
}

.

.

+یکم هم اطلاعاتتون رو بالا ببرید میتونه خیلی بهتون کمک کنه. :);)

لینک به ارسال

پیداش کردم اما مشکل اینجاس که نمیدونم چجوری کپچا رو فراخونی کنم :(

قسمت دوم هم گذاشتم ، تغییری نکرد ، هیچ جاش :unsure:

لینک به ارسال

1) با همین کدی که الان فراخوانی کردید دیگه! ! :D (آخرای comment.php دنبالش باشین) :)

.

.

2)واسه قسمت اول تا به کامنت مدیر سایت آیدی یگانه ای ندید نمیشه کاریش کرد. ;)

(برای این کار از codex ها استفاده کنید _ مثلا این <?php comment_ID(); ?> )

به طور مثال اینطوری میزارید تو comment.php

<div class="comment" id="<?php comment_ID(); ?> ">
.
.
</div>

حالا آیدی خاصی برای مدیر در نظر میگیره که به عنوان یه عنصر یگانه میتونید با css متفاوتش کنید.

لینک به ارسال

هیچکدومش رو درست متوجه نشدم ، شرمنده ، همینطوری که گفتید عمل کردم اما جواب نداد :(

لینک به ارسال

هیچکدومش رو درست متوجه نشدم ، شرمنده ، همینطوری که گفتید عمل کردم اما جواب نداد :(

1)یکم دقت کنید و دست به کد شید، جواب میده :) در صورت لزوم comment رو بزارید خودم یا دوستان رسیدگی میکنن.

.

.

2)تقریبا غیر ممکنه :o . یعنی شما اصلا آیدی نمیگیرید واسه کامنت مدیر؟ (آیدی یک عدد میباشد!!)

لینک به ارسال

علیرضا جان شما گفتید این کد رو پیدا کن :

<input id="submit" class="replybutton" type="submit" value="ارسال" tabindex="5" name="submit"></input>

منم پیداش کردم ، بعد گفتی زیر این کد ،کدی که باهاش کپچا رو نمایش میدم بذارم

راستش نمیدونم چجوری کد کپچا رو بذارم زیر این کد ، اصلا نمیدونم کد فراخوانی کپچا رو از کجا باید بیارم ، تا این حد اطلاعات منو در نظر بگیر ، بعد بهم بگو که چیکار کنم :unsure:

==================================================================================

میدونم آی دی یه عدده ، الان فرض کن آی دی مدیر سایت 4 باشه ، حالا این 4 رو کدوم قسمت باید بذارم ؟ باید چیکار کنم ؟

شرمنده که اینقدر مزاحمت میشم اما واقعا نمیدونم

علیرضا جان سوال دومم میدونی در چه موردیه ؟

میخوام رنگ نظر مدیر سایت با بقیه نظر دهندگان فرق داشته باشه ها

لینک به ارسال

بهتر بود این سوالات رو در تاپیک جدید مطرح می کردید

راستش نمیدونم چجوری کد کپچا رو بذارم زیر این کد ، اصلا نمیدونم کد فراخوانی کپچا رو از کجا باید بیارم ، تا این حد اطلاعات منو در نظر بگیر ، بعد بهم بگو که چیکار کنم :unsure:

کدوم افزونه رو استفاده می کنید؟

لینک به ارسال

سلام آقا مرتضی

آره ببخشید ، باید توی یه تاپیک جدید عنوان میکردم

افزونه Captcha

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...