رفتن به مطلب

مشکل عجیب! بعد از بروز رسانی ، دسته ها (category) های سایتم از حذف شدن

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک مشکل عجیب با ورد پرس دارم

بعد از اینکه نسخه وردپرس رو به روز کردم دسته های سایتم غیب میشن و بعد از چند دقیقه دوباره ظاهر میشن ! مثلا وقتی میرم تو بخش دسته ها هیج دسته ای نمایش پیدا نمیکنه اما صفحه بندی شده هست ینی جدول دسته ها با اینکه خالی هست اما دارای 3 صفحه هست که همه صفحات خالی هستن

تو بخش ازسال پست هم وقتی میخوام برا پستم دسته انتخاب کنم کادر دسته ها خالی هست !

بعد از چند دقیقه که رفرش زدم درست شد ولی الان دوباره (بعد از حدود ده دقیقه از اولین مشکل) دوباره این اتفاق افتاده

میخواستم ببینم مشکل چی هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

یک مورد دیگه هم همین امروز مسئله مشابه مطرح شد

شما بودید که در تایپیک دیگه مطرح کردید یا کس دیگه؟

جون آخرین نتیجه بحث ایشون این بود که مشکل از سروره و تا شنبه صبر کنند

اگر مورد شما فرق می کنه

اول کوکی هاتون را پاک کنید یا بروسر را تغییر دهید و چک کنید

اگر مشکل ادامه داشت اسکرین صفحه مشکل دار را بگذارید

لینک به ارسال

نه من نبودم دوست عزیزم

الان باز این مشکل رفع شد ! جالب اینجاس که من قالب سایتم ب صورتیه که تو صفحه ایندکس پست های هر موضوع رو در دیو با استایل خبری نمایش میدم مثلا بخش سرگرمی و اخبار و ... تو صفحه ایندکس سایتم دسته ها نمایش داده نمیشه (وقتی این مشکل بالا پیش میاد) و اصلا انگار دسته ای ندارم ولی از منو ناوبری سایت اگه برم تو آرشیو مثلا دسته سرگرمی تمامی پست های سرگرمی رو نشون میده !

آدرس سایتم اینه : http://woroojak.ir

این سایت چند روزه آپ کردم و هنوز کامل نیست و بازدید چندانی هم نداره اما دوست ندارم این مشکلات ادامه پیدا کنه برای همین خواهش میکنم اگه چیزی به ذهنتون میرسه هم در مورد این مشکل و هم در مورد ظاهر و کلا چیزهایی که کمک میکنه سایتم کامل تر بشه دریغ نکنید خوشحال میشم نظر صاحبنظران رو بدونم

ممنون

لینک به ارسال

معمولا در سرویس های عمومی که یک پارچه نیستند این جور مشکلات در مقاطع زمانی کم و بی اثر در کل روند کار سایت دیده می شه و هنوز من راهکاری درست درمورد رفع دامیش از طرف کاربر نه دیده ام نه شنیده

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

این مشکل برای یکی از سایتهای من هم بوجود اومده .

فکر کنم بعد از آپگرید به آخرین نسخه این مشکل بوجود اومد. امروز فایلهای نسخه 3.4.1 رو هم ریختم و برگردوندم به این نسخه!

اما تغییری نکرد. 3 صفحه دسته وجود داره در ظاهر. ولی هیجکدوم از دسته ها رو نشون نمیده

روی همین سرور سایتهای دیگری با وردپرس دارم که بدون مشکل کار میکنند

لینک به ارسال

نه از سرور نیست. دیگه به parspack که اعتماد داریم

در ضمن 3-4 تا دیگه سایت وردپرسی روی همین سرور هست و مشکلی ندارن

ما که هنگ کردیم از دست این وردپرس. بخوایم انتقال بدیم به جوملا هم که سئوی سایت نابود میشه! موندیم چه کنیم والا

لینک به ارسال

معمولا این مشکل از خود وردپرس نیست

میتونه از افزونه ها باشه که مشکل ایجادکردن یا یک قطعی در سرور باشه که این مشکل ایجاد شده و یا...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...