رفتن به مطلب

مشکل در ایندکس تگ ها

alimir

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

دوستان به طرز عجیبی تگ های من انگار اصلا ایندکس نمیشن!!!

نمیدونم مشکل از چیه! من خیلی وقته از افزونه ی all in seo استفاده میکنم و با زدن تیک use tags for meta keywords ارسال تگ های نوشته رو به خود افزونه سپردم.

حالا موندم چرا ایندکس نمیگیرم!!!

لینک به ارسال

با سلام.

نمیدونم مشکل از چیه! من خیلی وقته از افزونه ی all in seo استفاده میکنم و با زدن تیک use tags for meta keywords ارسال تگ های نوشته رو به خود افزونه سپردم.

سلام افزونه XML Sitemap Generator نصب کردید ؟ اگه میشه ادرس نقشه سایتتون رو بدید ...

به احتمال زیاد تنظبمات XML Sitemap Generator رو درست تنظیم نکردید

لینک به ارسال

سلام،

آره نصبه...

http://alimir.ir/sitemap.xml

نشونه ای از ایندکس شدن تگ نیست ...

شما یه بار تنظیمات سایت مپتون رو با توجه به این ادرس تنظیم کنید http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/308-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%BE-google-xml-sitemaps/

به احتمال زیاد الویت کمتری به ایندیکس شدن تگ ها دادید یا اینکه تیک گزینه Use noindex for Tag Archives رو زدید

لینک به ارسال

با سلام.

دوست عزیز شما تگ هاتون رو توی index.php نگذاشتید نمایش داده بشه ؛ قطعا زمان می بره تا ایندکس بشن مشکل اینه !

ویرایش شده توسط omid0098i
لینک به ارسال

با تشکر از دوستان.

این گزینه رو که

Use noindex for Tag Archive در سایت مپ مشاهده نکردم اما متوجه شدم که include tag pages رو انتخاب نکردم، حالا که زدمش سایت مپ پر شد از تگ مطالب.

:)

امید عزیز منظورتون index قالبه؟ این رو تا حالا نشنیده بودم! چون بیشتر به نمایش تگ در تک نوشته ها تأکید شده!

راستی تو تنظیمات all in seo، بخش no index سه گزینه ی فیلتر وجود داره.

حالا که من تگ ها و دسته بندی ها رو فعال کردم باید تیک اونها رو هم بردارم؟

ویرایش شده توسط alimir
لینک به ارسال

امید عزیز منظورتون index قالبه؟ این رو تا حالا نشنیده بودم! چون بیشتر به نمایش تگ در تک نوشته ها تأکید شده!

بله دوست عزیز (!) صفحه اصلی سایت شماست که رنک داره و باعث میشه صفحات زودتر ایندکس بشن پیشنهاد میشه توی ایندکس قالب برچسب ها درج بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...