سهیل

مشکل با افزونه XML Sitemap Generator

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان وقتتون بخیر.

افزونه xml sitemap generator برای من مشکل آفرین شده.هرکاری می کنم نصب نمیشه.مشکل اینجاست که این افزونه قادر به تولید دو فایل sitemap.xml و sitemap.xml.gz نیست.وقتی هم که به صورت دستی این دو فایل رو ایجاد می کنم و به 777 تغییرشون می دم هیچ تغییری حاصل نمیشه و همچنان پیغام زیر میاد!

90553069161455758431.png

واقعا دیگه خستم کرده.لطفا اگه کسی راه حلشو بلده بگه.ممنون

ویرایش شده در توسط سهیل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اشتباه نوشتید قطعا ؛ افزونه XML sitemap هست ؛ خب به رنگ قرمز نوشته دسترسی ندارن که بشه بخونیشون ...

- افزونه را از اینجا دانلود کنید.

۲- پوشه حاوی فایلهای افزونه را در پوشه پلاگین های وردپرس کپی کنید.(wp-content/plugins)

3- دو فایل با نامهای sitemap.xml و sitemap.xml.gz در مسیری که وردپرس نصب شده بسازید( در جایی که فایل wp-config قرار دارد) و آنها را قایل نوشتن کنید یعنی سطح دسترسی آنها را روی ۶۶۶ تنظیم کنید.

۴- سطح دسترسی فایل .htaccess موجود در محل نصب وردپرس را از ۶۴۴ به ۷۷۷ تغییر دهید.

۵- پلاگین را از صفحه مدیریت پلاگین های وردپرس فعال کنید.

۶- به بخش تنظیمات پلاگین(XML-sitemap) در بخش تنطیمات بروید و روی دکمه update در پایین صفحه کلیک کنید.

۷- سطح دسترسی فایل .htaccess را مجددا به ۶۴۴ تغییر دهید.

نقشه سایت شما ساخته شده و از آدرس http://yourname.com/sitemap.xml در دسترس میباشد.

از حالا بعد از نوشتن هر مطلب در وردپرس نقشه سایت نیز بطور اتوماتیک آپدیت میشود و مطالب شما تقدیم گوگل خواهد شد.

منبع : یک وب ؛ ساخت نقشه سایت برای وردپرس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اشتباه نوشتید قطعا ؛ افزونه XML sitemap هست ؛ خب به رنگ قرمز نوشته دسترسی ندارن که بشه بخونیشون ...

- افزونه را از اینجادانلود کنید.

۲- پوشه حاوی فایلهای افزونه را در پوشه پلاگین های وردپرس کپی کنید.(wp-content/plugins)

3- دو فایل با نامهای sitemap.xml و sitemap.xml.gz در مسیری که وردپرس نصب شده بسازید( در جایی که فایل wp-config قرار دارد) و آنها را قایل نوشتن کنید یعنی سطح دسترسی آنها را روی ۶۶۶ تنظیم کنید.

۴- سطح دسترسی فایل .htaccess موجود در محل نصب وردپرس را از ۶۴۴ به ۷۷۷ تغییر دهید.

۵- پلاگین را از صفحه مدیریت پلاگین های وردپرس فعال کنید.

۶- به بخش تنظیمات پلاگین(XML-sitemap) در بخش تنطیمات بروید و روی دکمه update در پایین صفحه کلیک کنید.

۷- سطح دسترسی فایل .htaccess را مجددا به ۶۴۴ تغییر دهید.

نقشه سایت شما ساخته شده و از آدرس http://yourname.com/...sitemap.xml��در دسترس میباشد.

از حالا بعد از نوشتن هر مطلب در وردپرس نقشه سایت نیز بطور اتوماتیک آپدیت میشود و مطالب شما تقدیم گوگل خواهد شد.

منبع : یک وب ؛ ساخت نقشه سایت برای وردپرس

آقا امید تمام این مراحلی که گفتی رو انجام دادم!ولی بازم نشد.خیلی عجیبه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی سرور شما suPHP فعال هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی سرور شما suPHP فعال هست؟

نمی دونم.از کجا باید بفهمم؟سرور مال خودم نیست.هاست اشتراکیه که از یه شرکت خریدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ازشون بپرسید

همین مشکل افزونه رو هم باهاشون مطرح کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ازشون بپرسید

همین مشکل افزونه رو هم باهاشون مطرح کنید

متاسفانه الان 2 روزه که این سوال رو به صورت تیکت ارسال کردم ولی هنوز پشتیبانی پاسخگو نیست.(پشتیبانی تلفنی هم ندارن) میشه من Team Viewer بدوم خودتون بررسی کنید؟شاید مشکل از جای دیگه ای باشه.خدا خیرتون بده

ویرایش شده در توسط سهیل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی هم روی "rebuild the sitemap" کلیک می کنم این پیغام میاد و دوباره به صفحه اصلی افزونه بر میگرده!

24219442350055587047.png

ویرایش شده در توسط سهیل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل از تنظیمات سرور هست

سطح دسترسی پوشه ها روی چند هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .