رفتن به مطلب

مشکل با افزونه XML Sitemap Generator

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر.

افزونه xml sitemap generator برای من مشکل آفرین شده.هرکاری می کنم نصب نمیشه.مشکل اینجاست که این افزونه قادر به تولید دو فایل sitemap.xml و sitemap.xml.gz نیست.وقتی هم که به صورت دستی این دو فایل رو ایجاد می کنم و به 777 تغییرشون می دم هیچ تغییری حاصل نمیشه و همچنان پیغام زیر میاد!

90553069161455758431.png

واقعا دیگه خستم کرده.لطفا اگه کسی راه حلشو بلده بگه.ممنون

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

شما اشتباه نوشتید قطعا ؛ افزونه XML sitemap هست ؛ خب به رنگ قرمز نوشته دسترسی ندارن که بشه بخونیشون ...

- افزونه را از اینجا دانلود کنید.

۲- پوشه حاوی فایلهای افزونه را در پوشه پلاگین های وردپرس کپی کنید.(wp-content/plugins)

3- دو فایل با نامهای sitemap.xml و sitemap.xml.gz در مسیری که وردپرس نصب شده بسازید( در جایی که فایل wp-config قرار دارد) و آنها را قایل نوشتن کنید یعنی سطح دسترسی آنها را روی ۶۶۶ تنظیم کنید.

۴- سطح دسترسی فایل .htaccess موجود در محل نصب وردپرس را از ۶۴۴ به ۷۷۷ تغییر دهید.

۵- پلاگین را از صفحه مدیریت پلاگین های وردپرس فعال کنید.

۶- به بخش تنظیمات پلاگین(XML-sitemap) در بخش تنطیمات بروید و روی دکمه update در پایین صفحه کلیک کنید.

۷- سطح دسترسی فایل .htaccess را مجددا به ۶۴۴ تغییر دهید.

نقشه سایت شما ساخته شده و از آدرس http://yourname.com/sitemap.xml در دسترس میباشد.

از حالا بعد از نوشتن هر مطلب در وردپرس نقشه سایت نیز بطور اتوماتیک آپدیت میشود و مطالب شما تقدیم گوگل خواهد شد.

منبع : یک وب ؛ ساخت نقشه سایت برای وردپرس

لینک به ارسال

شما اشتباه نوشتید قطعا ؛ افزونه XML sitemap هست ؛ خب به رنگ قرمز نوشته دسترسی ندارن که بشه بخونیشون ...

- افزونه را از اینجادانلود کنید.

۲- پوشه حاوی فایلهای افزونه را در پوشه پلاگین های وردپرس کپی کنید.(wp-content/plugins)

3- دو فایل با نامهای sitemap.xml و sitemap.xml.gz در مسیری که وردپرس نصب شده بسازید( در جایی که فایل wp-config قرار دارد) و آنها را قایل نوشتن کنید یعنی سطح دسترسی آنها را روی ۶۶۶ تنظیم کنید.

۴- سطح دسترسی فایل .htaccess موجود در محل نصب وردپرس را از ۶۴۴ به ۷۷۷ تغییر دهید.

۵- پلاگین را از صفحه مدیریت پلاگین های وردپرس فعال کنید.

۶- به بخش تنظیمات پلاگین(XML-sitemap) در بخش تنطیمات بروید و روی دکمه update در پایین صفحه کلیک کنید.

۷- سطح دسترسی فایل .htaccess را مجددا به ۶۴۴ تغییر دهید.

نقشه سایت شما ساخته شده و از آدرس http://yourname.com/...sitemap.xml��در دسترس میباشد.

از حالا بعد از نوشتن هر مطلب در وردپرس نقشه سایت نیز بطور اتوماتیک آپدیت میشود و مطالب شما تقدیم گوگل خواهد شد.

منبع : یک وب ؛ ساخت نقشه سایت برای وردپرس

آقا امید تمام این مراحلی که گفتی رو انجام دادم!ولی بازم نشد.خیلی عجیبه!!!

لینک به ارسال

روی سرور شما suPHP فعال هست؟

نمی دونم.از کجا باید بفهمم؟سرور مال خودم نیست.هاست اشتراکیه که از یه شرکت خریدم!

لینک به ارسال

ازشون بپرسید

همین مشکل افزونه رو هم باهاشون مطرح کنید

متاسفانه الان 2 روزه که این سوال رو به صورت تیکت ارسال کردم ولی هنوز پشتیبانی پاسخگو نیست.(پشتیبانی تلفنی هم ندارن) میشه من Team Viewer بدوم خودتون بررسی کنید؟شاید مشکل از جای دیگه ای باشه.خدا خیرتون بده

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

وقتی هم روی "rebuild the sitemap" کلیک می کنم این پیغام میاد و دوباره به صفحه اصلی افزونه بر میگرده!

24219442350055587047.png

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

مشکل از تنظیمات سرور هست

سطح دسترسی پوشه ها روی چند هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...