رفتن به مطلب

کلاهبرداری مخملی شاتل!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من الان نزدیک به سه ماهه که از شاتل سرویس اکو 512 گرفتم.همونطور که می دونید شاتل ترافیک شبانه رایگان داره(از ساعت 1 تا 8).تو روز ها هم سرعتم بسیار عالیه(ُسرعت دانلود حدود 270 تا 280 کیلوبایت در ثانیه) و در بازه زمانی ترافیک شبانه رایگان سرعت دانلودی در حدود 60-70 کیلوبایت در ثانیه دارم که این خوب بود و من دو این دو هفته نزدیک به 10 گیگابایت دانلود شبانه داشتم.

ولی از پریروز راس ساعت یک شب متوجه شدم که یکباره سرعت من به 10 کیلوبایت در ثانیه کاهش پیدا کرد و این تا ساعت 8 صبح ادامه داشت.من اول فرض رو بر این گذاشتم که نقص فنیه و موقتیه ولی فردا نیز دوباره راس ساعت 1 شب سرعت دانلود من به این میزان(10kbps) کاهش یافت.

در فروم های اینترنتی جستجو کردم و فهمیدم که این یکی از سیاست های شاتله که مشتریک پرمصرف شبانه خودش رو در شب ها از سرعت بالا محروم می کنه.ولی قبل از ثبت نام اشاره ای به این موضوع نشده بود.

با پشتیانی تماس گرفتم گفتن اون سرعت 60 کیلوبایت در ثانیه ای که ما در شب ها به شما می دادیم مافوق قرار داد بود و التزامی برای ارائه این سرعت به شما نداریم.و سرعتتون الان در حالت قرار دادیه.ولی آیا سرعت دانلود قراردادی سرویس 512 ده کیلوبایت در ثانیه اس؟آیا این چیزی به جز کلاهبرداری؟

می خواستم ببینم از بین دوستان

• کسی هست که مشترک شاتل باشه؟اگر هست با چنین مشکلی مواجه شده؟
  • با توجه به اینکه من حجم وسیعی از دانلود و آپلود دارم و سرویس های حجمی برام به صرفه نیست و در ضمن پول زیادی هم برای خرید سرویس های نامحدود ندارم چه سرویسی رو به من پیشنهاد می کنید؟
  • آیا سرویس های مخابرات جواب کار من رو میدن؟(سرویس 256)

با تشکر

89032214467807499688.jpg

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

سلام

من مدتی از شاتل سرویس داشتم و مشکلی نداشت و حالا از مخابرات سرویس 256 دارم که در بهترین حالت سرعتم چهله و در حالت معمولی 30.

به طور کلی مخابرات حدود 10 درصد سرعتی رو که میگه میده ولی بازم خوبه دیگه تصمیم با خودتونه. ;)

لینک به ارسال

شاتل به جز این موردی که بهش اشاره کردم(افت سرعت شبانه) هیچ مشکلی دیگه ای نداره

• پشتیبانی عالی
  • طرح های تشویقی فراوان
  • سرعت بالا

ولی مساله افت سرعت در ساعات شبانه اون هم به این شدت(!) چیزی نیست که بهش خیلی راحت از کنارش گذشت!

سلام

من مدتی از شاتل سرویس داشتم و مشکلی نداشت و حالا از مخابرات سرویس 256 دارم که در بهترین حالت سرعتم چهله و در حالت معمولی 30.

به طور کلی مخابرات حدود 10 درصد سرعتی رو که میگه میده ولی بازم خوبه دیگه تصمیم با خودتونه. ;)

یکی از دوستام مث من شاتل داره ولی سرعتش 256 اونوقت سرعت دانلود روز و شبش دقیقا مث منیه که 512 دارم!!!

یعنی عملا من دارم پول الکی بهشون میدم.256 هم میخریدم همین سرعت رو بهم میدادن.مث سلمونی میمونه که تو هر مدلی بهشون بگی بزن اونا کاری ندارن مدل خودشون می زنن.

سلام

از دوستانتون کسی رو سراغ ندارید که 512 مخابرات داشته باشه؟سرعت دانلود اون چطوره؟

لینک به ارسال

كلا از هر شركتي غير از مخابرات سرويس بگيريد عاليه

من جايي زندگي ميكنم كه به شركت هاي خصوصي سرويس نميدن و اجباري بايد تو اون نقطه از شهر بايد از اينترنت مخابرات استفاده كنم

رفتم مخابرات به مسئولش ميگم سرعتم مشكل داره برگشته به من ميگه گوگل چند ثانيه باز ميشه ميگم اين چه سئواليه

بعد برگشته ميگه برو خدات شكر كن از من گوگل رو برام ده دقه تا نيم ساعتم باز نميكنه

اينم از مسئولين ما كه معلومه بيسواده نشوندنش پشت ميز

بسوزه گور پدر پارتي و پارتي بازي

لینک به ارسال

كلا از هر شركتي غير از مخابرات سرويس بگيريد عاليه

بستگی به نوع استفادت داره.اگه دنبال سرعتی خوب سرعتش به پای شرکت های خصوصی مثل شاتل و پارس آنلاین و این قبیل شرکتا نمیرسه.ولی خوب این "نامحدود" بودن ترافیکش هم کم چیزی نیست!حساب اینو بکن که میتونی هر مقدار که میخوای دانلود یا آپلود کنی.این مزیت برای منی که یک "دانلود سنتر" رو اداره می کنم خیلی خوبه!

رفتم مخابرات به مسئولش ميگم سرعتم مشكل داره برگشته به من ميگه گوگل چند ثانيه باز ميشه.اينم از مسئولين ما كه معلومه بيسواده نشوندنش پشت ميز

قبول دارم اینو!پشتیبانی مخابرات خیلی مزخرفـه!دلیلشم اینه که تمایلی به رقابت با سایر ISP ها ندارن.حتی همین ترافیک نامحدودیم که دارن ارائه میدن باعث شده از سوی خیلی از ISP ها به دامپینگ متهم بشن!

لینک به ارسال

ببين شاتل فقط معروفه

من ماهي 30 تومن ميدم براي دانلود نامحدود سرعتم 128 ولي در ماه مگه مي تونم چقدر دانلود كنم فوقش ده گيگ

افت سرعتش زياددههه قطعيش زيادههه

شايد در ماه سه يا چهار روز سرعتم 90 كيلو بايت بشه اغلب روي 15 تا 20 كيلو بايته

متاسفانه مجبور م كه از شاتل استفاده كنم واقعا كلاه برداره

معلوم نيست چطوري هر سال اول ميشه

لینک به ارسال

شاتل به جز این موردی که بهش اشاره کردم(افت سرعت شبانه) هیچ مشکلی دیگه ای نداره

• پشتیبانی عالی
  • طرح های تشویقی فراوان
  • سرعت بالا

ولی مساله افت سرعت در ساعات شبانه اون هم به این شدت(!) چیزی نیست که بهش خیلی راحت از کنارش گذشت!

یکی از دوستام مث من شاتل داره ولی سرعتش 256 اونوقت سرعت دانلود روز و شبش دقیقا مث منیه که 512 دارم!!!

یعنی عملا من دارم پول الکی بهشون میدم.256 هم میخریدم همین سرعت رو بهم میدادن.مث سلمونی میمونه که تو هر مدلی بهشون بگی بزن اونا کاری ندارن مدل خودشون می زنن.

از دوستانتون کسی رو سراغ ندارید که 512 مخابرات داشته باشه؟سرعت دانلود اون چطوره؟

من خودم قبل از این 512 داشتم اون هم سرعتش حداکثر 70 بود و در حالت معمولی حدود 60.

لینک به ارسال

ببين شاتل فقط معروفه

من ماهي 30 تومن ميدم براي دانلود نامحدود سرعتم 128 ولي در ماه مگه مي تونم چقدر دانلود كنم فوقش ده گيگ

توصیه من به شما طبق فرمایش دوستمون(chikablog) ===> "دویست و پنجاه و شش" مخابرات = ماهی 12000 تومان / سرعت دانلود 30kbps

لینک به ارسال

اینم اسکرین شات از سرعت "همین لحظه" دانلودم.سرویس من 512 شاتله.البته اینو هم بگم شاتل عاشق چشم و ابروی من نیست که سرعت بالا بهم بده.میدونه که وقتی سرعت بالا باشه کاربرا میتونن حجم بیشتری رو در شبانه روز دانلود کنن و مبلغ بیشتری رو برای خرید ترافیک بپردازن.(پس از این جهت سود می کنه)

علته سرعت فجیعش در شب ها هم اینه که شب ها چون سرویس رایگانه دیگه انگیزه ای برای بالا نگه داشتن سرعت ما نداره و اینترنتمون رو اشتراکی می کنه و سرعت به قول خودشون "واقی" رو به ما میدن.

94348987990809967728.jpg

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

داشتی بازی مکس پین رو از ایرانیان دانلود، دانلود میکردی :D

برو خداتو شکر کن که سرعتت بالای 200 هست

من مخابرات دارم چه شب چه روز چه صبح چه .. سرعت دانلود از 35 بالاتر نمیره

اگه با این سرعت برات خوبه برو از مخابرات بخر

پهنای باندشم نا محدوده قطی هم نداره

فقد تنها بدیش اینه که میخوای بازی خوب دانلود کنی پیر میشی :D

تازه اگه 512 رو از مخابرات بخری سرعت دانلود بالا بری پایین بیای بیشتر از پنجاه شصت نمیره <_<

ویرایش شده توسط Amir 90
لینک به ارسال

من 512 مخابرات دارم و هم 128 رایتل و جالب اینجاست که با رایتل سرعت دانلودم 190 کیلوبایت بر ثانیه ست و مخابرات 180 کیلو بر ثانیه ست!!!!!! دو بار هم رفتم مخابرات سوال کردم که متصدیش یه دختره در حال آلو خوردن بود(جالبه هر دوبارش داشت الو میخورد) و میگفت طبیعیه!!! میگفتم چی طبیعیه؟ میگفت همین چیزی که توضیح میدی!!!

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

من 512 مخابرات دارم و هم 128 رایتل و جالب اینجاست که با رایتل سرعت دانلودم 190 کیلوبایت بر ثانیه ست و مخابرات 180 کیلو بر ثانیه ست!!!!!! دو بار هم رفتم مخابرات سوال کردم که متصدیش یه دختره در حال آلو خوردن بود(جالبه هر دوبارش داشت الو میخورد) و میگفت طبیعیه!!! میگفتم چی طبیعیه؟ میگفت همین چیزی که توضیح میدی!!!

با مخابــــــرات داری 180 تا دانلود می کنــــی؟؟؟ کُــلاتـو بنـداز هوا !

بازم یه چالش دیگه ! <_<-_- .

به هر حال هیچی پارس آنلاین نمیشه :D

پارس آنلاین فقط ترافیک رایگانش خیلی دیر وفته و همینطور کمه! (2 تا 7)

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

الان من سرعت 512 قیمت 26000 هزار نامحدود 1 به هشت مخابرات گرفتم . سرعت دانلود بین 65 تا 70 هست البته گاهی هم افت می کنه و می رسه به 30.

اما قبلش که اختصاصی 128 گرفتم حدود 23 هزار تومن سرعتش همین قدر بود فقط همیشه روی 68 تا 70 می موند فقط خیلی خیلی کم افت می کرد.

حالا ماه بعد می خوام 256 اختصاصی رو بگیرم.

لینک به ارسال

حالا ماه بعد می خوام 256 اختصاصی رو بگیرم.

قیمتش چنده؟

داشتی بازی مکس پین رو از ایرانیان دانلود، دانلود میکردی :D

برو خداتو شکر کن که سرعتت بالای 200 هست

من مخابرات دارم چه شب چه روز چه صبح چه .. سرعت دانلود از 35 بالاتر نمیره

اگه با این سرعت برات خوبه برو از مخابرات بخر

پهنای باندشم نا محدوده قطی هم نداره

فقد تنها بدیش اینه که میخوای بازی خوب دانلود کنی پیر میشی :D

تازه اگه 512 رو از مخابرات بخری سرعت دانلود بالا بری پایین بیای بیشتر از پنجاه شصت نمیره <_<

من به این نتیجه رسیدم که باید دوتا خط تلفن بگیرم:

• اولی رو اینترنت مخابرات بگیرم وصل کنم به لپ تاپ فقط دانلود و آپلود
  • دومی رو شاتل بگیرم برای وبگردی و کارای روزمره!

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

من از یک سرویس دهنده کوچک (محلی) و نه مشهور سرویس می گیرم با سرعت 1 گیگ (اسمی) دانلودش اوایل به 500 و حتی 700 هم می رسید ولی حدود چند ماهی هست که سرعت دانلودش اومده زیر 200 و اغلب اوقات هم زیر 100 هست. وقتی هم که ساعت 1 می شه سرعت دانلود زیر 50 میره قیمت ماهیانه با ترافیک 4 هم 22 تومان هست.به نظرم من هیچکدوم از سرویس دهنده ها به کاربراشون اهمیت نمی دهند و هر کاری دوست داشته باشند انجام می دهند.

سرعت دانلود همین الان هم به شکل زیر هست:

post-412-0-22984600-1373745100_thumb.png

لینک به ارسال

یکی از دوستان هم که سرویس از شاتل داشت و شبها زیاد دانلود می کرد دقیقا همین مشکل رو داشت، زنگ زد پشتیبانی شاتل و گفت قضیه چیه که شبها اینقده سرعت رو میارین پائین و طرف که کارمند شاتل بود خندش گرفت و ضایع کرد :D و اعتراف کرد که اگه دانلود شبانتون خیلی زیاد باشه مجبوریم فتیله رو بکشیم پائین ;)

من خودم چند وقت با مبین نت کار می کردم که روزها معمولا سرعت 130 کیلوبایت بود و شبها به 30 می رسید، ولی خوبیش این بود که اگه چند فایل رو همزمان دانلود می کردم هر کدومشون تقریبا با همین سرعت دانلود میشدن، یعنی مثلا 4 فایل همزمان با سرعت 20 الی 30، حالا دیگه نمی دونم علتش چی بود! (البته نصف شبها که خواب بودم رو دیگه نمی دیدم و حواسم نبود، فقط صبح زود ساعتهای 5 به بعد رو خودم می دیدم)

لینک به ارسال

فعلا بهترین سرویس دهنده از نظر سرعت+قیمت (یعنی هردوباهم) مخابرات هست

شاتل رو بیخیال بشید

مبین نت که اصلا هیچی :)

آسیاتک همون افزایش سرعت و کم کردن پهنای باند رو داره

پاس آنلاین که ....

با همه این ها کار کردم و آخرش به مخابرات رسیدم که اونهم عالی نیست ولی از بقیه بهتره

لینک به ارسال

من هم مخابرات دارم 256

سرعتش همیشه روی 32 کیلوبایت ثابته برای دانلود دی:

حداقلش اینه خیالم از بابت حجم دانلود راحته. قطعی هم خیلی به ندرت داشته

لینک به ارسال

از سرویس Eco 128-6 شاتل استفاده می کردم و به دلیل افت شدید سرعت در ساعت 1 تا 8 صبح (همون اول که سرعت و پایین اوردند) حتی پیج ها ساده هم به سختی باز می شد به خاطر اینکه بنده دانلودی نداشتم، سرویس رو به 128 اداری تغییر دادم و دیگه 1 تا 8 رایگان نیست ولی ماهانه 1 گیگ ترافیک بیشتر از سرویس های خانگی می گیرم (یعنی بنده قرار داد هام 3ماه هست و 3گیگ از 3 ما 128 خانگی بیشتر ترافیک می گیرم) و هیچ مشکلی دیگه ندارم.

سرعت دانلود هم 256kb بیشتر اوقات و خیلی راضیم از شاتل، به نظرم حقش اول بشه هر سال، با اطمینان می تونم بگم بین شرکت های خصوصی ADSL شاتل بهترینه با فاصله زیاد از بقیه...! چون قبلش حدود 1 سال و خورده ای پیشگامان داشتم واقعا فضاحت بار بود...

موفق باشید

لینک به ارسال

فعلا بهترین سرویس دهنده از نظر سرعت و قیمت مخابرات هست

شما کدوم پلن مخابرات رو پیشنهاد می کنی؟ 128/256/512 یا 1مگابایت؟ اختصاصی یا اشتراکی؟شما از کدومش استفاده کردی و راضی بودی؟

لینک به ارسال

امسال پنج ساله از شاتل استفاده می کنم مشکلات زیاده ولی به نسبت مرتب تر و درست ذتر از جاهای دیگه است (شغلم شکلیه که الزاما با اکثر سرویس ها کار می کنم)

شاتل به نظر من گرچه نمره قبولی نمی گیره ولی شاگرد اوله کلا به درس خوندن اینها نمی شه دل بست :D

البته سرویس من نامحدوده و کار زیادی هم با آپلود و دانلود ندارم در حد پشتیبانی

لینک به ارسال

نامحدود واقعی رو فقط مخابرات میده.

کمی بالا پایین داره سرعت هاش اما می ارزه برای کسایی که دانلود زیاد میکنند !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...