jakob

2 زبانه کردن سایت به وسیله وردپرس شبکه

12 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

یه سایت دارم که میخواستم 2 زبانه باشه

پلاگین استفاده کردم ولی زیاد جالب نبود و اینکه استایل سایت انگلیسی خیلی فرق داره با فارسی

از وردپرس شبکه استفاده کردم که وقتی میخوام افزودن سایت یا کلن وارد منوی وردپرس شبکه بشم ارور زیر را نمایش میده

C:\xxamp\xampp\htdocs\site\wp-includes\capabilities.php on line 1281

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی هست که بگه چطوری 2 زبانه کنم سایت رو ؟

ترجیحا میخوام که به صورت جدا گونه باشه.

یعنی از 2 تا وردپرس استفاده کنم واسه هر زبان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی هست که بگه چطوری 2 زبانه کنم سایت رو ؟

ترجیحا میخوام که به صورت جدا گونه باشه.

یعنی از 2 تا وردپرس استفاده کنم واسه هر زبان

درود ...

شما میتونید از این افرونه استفاده کنید : لینک به افزونه

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من استفاده کردم ولی اون چیزی نبود که میخواستم، من از همون وردپرس شبکه میخوام استفاده کنم که اون ارور رو میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی لوکال تست نکنید

ببرید روی سرور نصب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی امتحان کردم، آوردم روی هاست، وقتی وردپرس رو شبکه میکنم و سایت اضافه میکنم دوتا مشکل بوجود میاد

یک اینکه از اون منوی بالا تو Netword Admin نمیره این ارور رو میده

Fatal error: Call to undefined function wp_get_current_user() in /home/tashgrou/domains/sskariz.com/public_html/wp/wp-includes/capabilities.php on line 1281

دو اینکه از تو منو نمایش ویرایشگر رو نمیاره که بخام پوسته رو ادیت کنم

ویرایش شده در توسط jakob

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد مشکل اول شما نسخه آخر وردپرس رو دارید؟

نباید خطا بگیره!

مورد دوم، سطح دسترسی ها رو بررسی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره اخرین نسخه رو دانلود و نصب کردم

سطح دسترسی رو از کجا باید ببینم ؟

باید رو چه مقداری باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه هم نمیشه نصب کرد

گزینه افزودن افزونه نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی میتونه کمکی کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یچه ها کسی نیست جواب بده ؟

من وردپرس رو شبکه کردم نه از منوی نمایش ویرایشگر میاد، نه منوی افزودن افزونه هستش!

من سطح دسترسی فولدر theme رو روی 777 و htaccess رو روی 666 گذاشتم بازم کار نکرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما کاربر جدید نیستید:

چرا تاپیک بی جواب مونده؟!

تاپیک بخاطر اسپم بایگانی شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط jevad
      سلام به همه دوستان.
      در وردپرس شبکه هنگام عضویت یک کاربر ، چکار کنم ک کاربر جدید در حین ثبت نام یکی از قالبهایی ک قبلا در شبکه فعال شدن و برای خودش انتخاب کنه( قبل از ورود ب پیشخوان) ک وقتی ک ثبت نامش تموم شد و وارد پیشخوان شد همون قالبیو ک انتخاب کرده براش فعال شده باشه.
      خلاصه بگم مثل سایت see5.ir
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط volleyworld
      سلام دوستان. من هرکاری انجام دادم نتونستم با فایل زیلا به ftp متصل بشم در صورتی که با SmartFTP Client اینکارو انجام دادم و شد، مشکل از هاست نیست. ولی این نرم افزار هم نشد کرک کنم و غیر فعال شده.

دوستان نرم افزار دیگه ای نمیشناسن که ایمن و سریع باشه؟ یا اینکه بگه چرا فایل زیلا مشکل داره؟ در صورتی که با همون مشخصات تونستم با نرم افزار دیگه وارد شم.
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده: