jakob

2 زبانه کردن سایت به وسیله وردپرس شبکه

12 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

یه سایت دارم که میخواستم 2 زبانه باشه

پلاگین استفاده کردم ولی زیاد جالب نبود و اینکه استایل سایت انگلیسی خیلی فرق داره با فارسی

از وردپرس شبکه استفاده کردم که وقتی میخوام افزودن سایت یا کلن وارد منوی وردپرس شبکه بشم ارور زیر را نمایش میده

C:\xxamp\xampp\htdocs\site\wp-includes\capabilities.php on line 1281

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی هست که بگه چطوری 2 زبانه کنم سایت رو ؟

ترجیحا میخوام که به صورت جدا گونه باشه.

یعنی از 2 تا وردپرس استفاده کنم واسه هر زبان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی هست که بگه چطوری 2 زبانه کنم سایت رو ؟

ترجیحا میخوام که به صورت جدا گونه باشه.

یعنی از 2 تا وردپرس استفاده کنم واسه هر زبان

درود ...

شما میتونید از این افرونه استفاده کنید : لینک به افزونه

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من استفاده کردم ولی اون چیزی نبود که میخواستم، من از همون وردپرس شبکه میخوام استفاده کنم که اون ارور رو میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی لوکال تست نکنید

ببرید روی سرور نصب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی امتحان کردم، آوردم روی هاست، وقتی وردپرس رو شبکه میکنم و سایت اضافه میکنم دوتا مشکل بوجود میاد

یک اینکه از اون منوی بالا تو Netword Admin نمیره این ارور رو میده

Fatal error: Call to undefined function wp_get_current_user() in /home/tashgrou/domains/sskariz.com/public_html/wp/wp-includes/capabilities.php on line 1281

دو اینکه از تو منو نمایش ویرایشگر رو نمیاره که بخام پوسته رو ادیت کنم

ویرایش شده در توسط jakob

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد مشکل اول شما نسخه آخر وردپرس رو دارید؟

نباید خطا بگیره!

مورد دوم، سطح دسترسی ها رو بررسی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره اخرین نسخه رو دانلود و نصب کردم

سطح دسترسی رو از کجا باید ببینم ؟

باید رو چه مقداری باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه هم نمیشه نصب کرد

گزینه افزودن افزونه نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی میتونه کمکی کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یچه ها کسی نیست جواب بده ؟

من وردپرس رو شبکه کردم نه از منوی نمایش ویرایشگر میاد، نه منوی افزودن افزونه هستش!

من سطح دسترسی فولدر theme رو روی 777 و htaccess رو روی 666 گذاشتم بازم کار نکرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما کاربر جدید نیستید:

چرا تاپیک بی جواب مونده؟!

تاپیک بخاطر اسپم بایگانی شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط aliaz
      سلام دوستان چطور میتونم تکست ادیتور پیشفرض ورد پرس رو به niceditor  تغییر بدم یعنی وقتی میخوام تایپ کنم رابط niceditor برام بیاد 

با تشکر
    • توسط hiwa
      سلام دوستان
      یک مشکل خاصی 1-2 هفته است من رو بدون گرفتن نتیجه به خودش مشغول کرده (با کلی استرس و اعصاب خوردی). الان به ذهنم رسید که مشکل رو اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه کمکم کنه. حتی اگه هزینه ای مطالبه باهاش واقعا ممنونتون میشم.
      من در یک سایت آگهی (لینک) که از افزونه wp job manager و افزونه های مکمل این افزونه برای ساخت این سایت استفاده کرده ام (قالب listify).
      سایت به خوبی کار میکرد تا اینکه مجبور شدم سایت رو به کمک polylang دو زبانه کنم (توسعه دهنده قالب این افزونه رو توصیه کرده: لینک)
      پس از نصب این افزونه، فایل mo افزونه job manager دیگه لود نمیشه. یعنی بخشهایی از سایت که مربوط به این افزونه است، انگلیسی میشه (این صفحه سایت، وقتی polylang غیرفعال باشه کاملا فارسیه اما وقتی فعال باشه به این صورت نمایش داده میشه یعنی ترکیبی از فارسی و انگلیسی)
      با غیر فعال کردن polylang مشکل رفع میشه
      اما من باید سایت رو دو زبانه کنم. پس مجبورم از polylang استفاده کنم.
      آیا راهی وجود داره که بدون استفاده از فایل po بخشهایی که مربوط به این افزونه job manager هست رو فارسی کنم؟
      ممنون میشم هر راه حل و سرنخی به ذهنت میرسه رو بهم بگید
      زیاد سرچ کردم. بقیه هم این مشکل رو با ترکیب این دو افزونه دارند(لینک) اما راه حلی که واسه من موثر باشه رو پیشنهاد نکرده ان.

• توسط shikpars_com
      باسلام خدمت  همه دوستان ی سوال داشتم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      در وردپرس قابلیتی رو میشناسید که از طریق اون بشه به دیتابیس سایت وردپرسی دسترسی پیدا کرد 
      مثلا بشه تمام دسته بندی هارو یکجا با یک کوئری از دیتابیس گرفت؟؟
    • توسط AbbasZandPour
      سلام.
      من وردپرس شبکه رو نصب کردم و مراحل رو به درستی انجام دادم ولی یه مشکلی دارم 
      داخل ویلد کارت وردپرس رو نصب کردم و وقتی که بلاگ جدیدی ساخته میشه تمامی ادرس های قالب به abbas.nightblog.in میره
      حتی لاگین خود وردپرس