رفتن به مطلب

عدم ایندکس مطالب

alimir

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

دوستان من 2 روزی هست که مطالبم انگار اصلا ایندکس نمیشن!!!

تا چندوقت پیش یه ساعتم نمیکشید!!! اما الان نمیدونم چش شده!!!

لینک به ارسال

فک میکنم جدیدا یه مقدار کاهش داشتم!!!

آره، در قالب ویرایش هایی در جهت معتبرسازی و سئو انجام دادم (+ افزودن دکمه ی گوگل پلاس)...

لینک به ارسال

یه جست و جویی در مطالب انجمن و آموزش ها بکن دوست عزیزم ، بعد بیا مطلب وارد کن . :unsure: بابا هزار بار اعضا با این عنوان تاپیک زدن و جوابشنو گرفتن ، تو هم یه سر به تاپیک های دیگه بزن جوابتو پیدا میکنی . موفق باشید .

لینک به ارسال

در گوگل وب‌مستر چک کنید اروری ندارید ؟ همینطور در نقشه ببینید مطالب ایندکس میشوند یا خیر ..

لینک به ارسال

یه جست و جویی در مطالب انجمن و آموزش ها بکن دوست عزیزم ، بعد بیا مطلب وارد کن . :unsure: بابا هزار بار اعضا با این عنوان تاپیک زدن و جوابشنو گرفتن ، تو هم یه سر به تاپیک های دیگه بزن جوابتو پیدا میکنی . موفق باشید .

دوست عزیز! اولا که از کجا میدونی به تاپیک های دیگه سر نزدم؟!؟

دوما فک نمیکنم برای تاپیک زدن لازم باشه از شما اجازه بگیرم!!!

بحث سئو و ایندکس به قدری پیچیده است که سایت به سایت باهم فرق میکنه و جواب گرفتن عده ای در تاپیک های دیگه دلیل بر جواب گرفتن بقیه از اون تاپیک ها نمیشه.

مشکل من اینه که سئو و اعتبار قالبم بالاست و مشکلی که جدیدا ایجاد شده معلوم نیست از کجا ریشه گرفته!

پس لطف کن اگه راهکاری رو تو چنته نداری با این پاسخ ها سعی در ایجاد فضایی منفی در انجمن نکنی...

لینک به ارسال

سلام

بهتره بحث اصلی رو پیش بگیریم

تغییر پوسته میتونه تاثیر داشته باشه اما نه اینکه اینطور پایین بیاره

اگر افزونه سئو دارید توی اون تغییری نداشتید؟ کلا افزونه های سئو عامل مهمی توی این نوع تغییرات هستن

لینک به ارسال

از افزونه های all in seo و sitemap xml استفاده میکنم.

قبل از این مسأله تو هیچکدوم تغییری نداده بودم، اما بعد از این چند تغییر کوچیک تو سایت مپ دادم که باز به نظر مشکل حل نشده!!!

در گوگل وب‌مستر چک کنید اروری ندارید ؟ همینطور در نقشه ببینید مطالب ایندکس میشوند یا خیر ..

سلام، بررسی کردم، اونجا هم اروری وجود نداشت!!!

لینک به ارسال

جالبه

نباید از این نوع موارد مشکلی به اینصورت بیرون بیاد!

لینک به ارسال

ببینید مطالب جدید در نقشه‌ای که ثبت کردید به صورت pending می‌مونه یا index میشه ؟؟

به چه صورت چک میکنید که میگید ایندکس نشده ؟

لینک به ارسال

در نقشه ی سایت، مطالب ایندکس میشن اما در گوگل با هر عنوان و لینکی که سرچ میکنم اثری از پست های جدید نیست! در حالی که تا همین چند وقت پیش گاهی مطالب بلافاصله ایندکس میشدن!!!

البته بعد از 3 یا 4 روز یکی از مطالب بالاخره ایندکس شده!!!

لینک به ارسال

دوست عزیز! اولا که از کجا میدونی به تاپیک های دیگه سر نزدم؟!؟

دوما فک نمیکنم برای تاپیک زدن لازم باشه از شما اجازه بگیرم!!!

بحث سئو و ایندکس به قدری پیچیده است که سایت به سایت باهم فرق میکنه و جواب گرفتن عده ای در تاپیک های دیگه دلیل بر جواب گرفتن بقیه از اون تاپیک ها نمیشه.

مشکل من اینه که سئو و اعتبار قالبم بالاست و مشکلی که جدیدا ایجاد شده معلوم نیست از کجا ریشه گرفته!

پس لطف کن اگه راهکاری رو تو چنته نداری با این پاسخ ها سعی در ایجاد فضایی منفی در انجمن نکنی...

دوستان عزیزم ، من قصد بدی نداشتم . از آقا علی میر هم کمال معذرت رو میخواهم . راستی سرعت سایت و رعایت قانون کپی رایت ، همونطور که میدونید خیلی خیلی روی بازدید تاثیر داره . البته یک سری مشکلات جدیدی رو هم ربات جدید گوگل ، گوگل پنگوئن داره که گاهی این اتفاقات رخ میده که گوگل تعهد کرده هر چه سریعتر گوگل پنگوئن ، ربات گوگل را کامل و بی اشکال کنه ، ولی نمی دونم که آیا مشکل شما نشاُت گرفته از همان اشکالات حل نشده گوگله یا از سایت خودتون که بر اساس چیز هایی که در این تاپیک گفتید فکر کنم ، مشکل از گوگله . چون به قول آقا مرتضی همچین مشکلاتی کم یاب و عجیبه . با تشکر و عرض معذرت . موفق باشید .

ویرایش شده توسط baladchi
لینک به ارسال

از شما ممنونم و اگه منم کمی تندی کردم پوزش میطلبم.

از لحاظ حجم و سرعت بارگذاری، قالب در شرایط خوبی بسر میبره و در مورد مطالب ،تا حالا حتی یک مورد هم کپی برداری نداشتم!!! :)

واقعا برا خودمم عجیبه!!!

لینک به ارسال

در نقشه ی سایت، مطالب ایندکس میشن اما در گوگل با هر عنوان و لینکی که سرچ میکنم اثری از پست های جدید نیست! در حالی که تا همین چند وقت پیش گاهی مطالب بلافاصله ایندکس میشدن!!!

البته بعد از 3 یا 4 روز یکی از مطالب بالاخره ایندکس شده!!!

اگر در نقشه ایندکس میشند پس مشکلی نیست و احتمالا شما نمیتونید در جست‌جو پیداش کنید ، سرعت ایندکس ممکنه بالا و پایین بشه که مورد خاصی نیست و با آپدیت منظم سایت برطرف میشه ..

لینک به ارسال

اگر در نقشه ایندکس میشند پس مشکلی نیست و احتمالا شما نمیتونید در جست‌جو پیداش کنید ، سرعت ایندکس ممکنه بالا و پایین بشه که مورد خاصی نیست و با آپدیت منظم سایت برطرف میشه ..

با نظر ایشون موافق ، فکر کنم مشکل همینه و زیاد جای نگرانی نداره .

لینک به ارسال

متوجه نشدم این که "در نقشه ی سایت ایندکس میشن"یعنی چی؟منظورتون اینه که وارد میشن؟اگر اینه که خوب این عادی هست با هر به روز رسانی نقشه ی سایت به روز رسانی میشه.

اگر مطلب ایندکس میشه اما با جستجوی دقیق عنوان در نتایج نشون داده نمیشه میتونه از مشکلات مرتبط با سئوی سایت باشه.

لینک به ارسال

متوجه نشدم این که "در نقشه ی سایت ایندکس میشن"یعنی چی؟منظورتون اینه که وارد میشن؟

امیر جان درسته ایندکس شدن با ثبت شدن فرق داره ، بعد از ایندکس شدن نتایج در گوگل‌وب‌مستر به صورت index نمایش داده میشن و منظور من هم همین بود .. شرمنده لفظش رو اشتباه اومدیم استاد ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...