• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

      بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
javad abbasi

درخواست طراحی قسمتی از سایت تجاری

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام.

بنده یک سایت خبری اقتصادی دارم که مهمترین و حساس ترین قسمت آن طراحی مربوط به چارتهای قیمتهای ارز و سهام هست. تقریبا شبیه به این سایت

یعنی مثلا سهام نزدک خودش یک صفحه داشته باشه و در صفحه اول که سهام بیشتر کشورها به صورت اختصار نمایش داده خواهد شد.

یعنی در صفحه اول در یک جدول وقتی قاره آمریکا را می زنیم سهام آن قاره را به تفکیک بازار ( با چند باز شده و با چند بسته شده و درصد تغییر ) را نمایش می دهد.

می خوام بدونم اولا کسی اسکریپت آماده ای برای این کار سراغ داره یا نه و اگر کسی برام زحمت طراحی را بکشه چقدر پولش می شود.

کسانی که مایل به همکاری هستند پیغام خصوصی بدهند و کسانی که سوال دارند همین جا مطرح کنند تا جوانب کار کامل روشن شود.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دوستان اگر می توانند حداقل راهنمایی کنند که چکار باید بکنم. بنده با چند تا طراح سایت صحبت کردم گفتند ما با وردپرس کار نمی کنیم و اگر مایلید سایت را از اول خودمان بسازیم که این خواسته آنها به کلی برای من غیر قابل قبول است. برای این کار حتما باید پلاگین نوشته بشه یا می شود از کدنویسی کرد و مدیریت آن در یک صفحه مجزا از وردپرس باشد ؟ یعنی کدها را در بادی قرار دهیم .

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

چیزی که شما میخواین رو کدنویس میتونه بنویسه و بعد بصورت افزونه وردپرس تبدیلش کرد

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست