رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود فراوان خدمت تمامی شما وردپرسی های گل عزیز ...

------------------------------------------------------------------------------------------

همونطور که از قبل قولشو داده بودیم، امروز این افتخار رو داریم که بی بی پرس فارسی رو برای اولین بار منتشر و به اشتراک بگذاریم !!!

شما با بی بی پرس فارسی میتوانید یک انجمن در کنار سایت وردپرسی خود داشته باشید و دیگر استرس ساخت یک انجمن برای وبسایت خود را نخواهید داشت.

نکته : این اولین نسخه فارسی شده بی بی پرس میباشد و بزودی نسخه های تکمیل تری نیز منتشر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این افزونه میتوانید به صفحه رسمی این افزونه سری بزنید.

دانلود بی بی پرس فارسی نگارش 2.3.2 :

bbpress-parsi.zip

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده :

www.gamerha.net|www.wp-parsi.com

آموزش نصب :

فایل bbpress-parsi.zip را از حالت فشرده خارج نمایید و فایل bbpress.zip را از قسمت افزونه های وردپرس آپلود و فعال نمایید. و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

• امتیاز 18
لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز با اجازه شما افزونه ویرایشگر برای افزونه بی بی پرس

http://wordpress.org/plugins/bbpress-post-toolbar/

که آقا مرتض قبلا" به من معرفی کرد اینجا قرار میدم که فکر کنم برای بی بی پرس خیلی لازمه

ویرایش شده توسط hassanlakaei
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

با سلام و درود فراوان خدمت تمامی شما وردپرسی های گل عزیز ...

------------------------------------------------------------------------------------------

همونطور که از قبل قولشو داده بودیم، امروز این افتخار رو داریم که بی بی پرس فارسی رو برای اولین بار منتشر و به اشتراک بگذاریم !!!

شما با بی بی پرس فارسی میتوانید یک انجمن در کنار سایت وردپرسی خود داشته باشید و دیگر استرس ساخت یک انجمن برای وبسایت خود را نخواهید داشت.

نکته : این اولین نسخه فارسی شده بی بی پرس میباشد و بزودی نسخه های تکمیل تری نیز منتشر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این افزونه میتوانید به صفحه رسمی این افزونه سری بزنید.

دانلود بی بی پرس فارسی نگارش 2.3.2 :

bbpress-parsi.zip

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده :

www.gamerha.net|www.wp-parsi.com

آموزش نصب :

فایل bbpress-parsi.zip را از حالت فشرده خارج نمایید و فایل bbpress.zip را از قسمت افزونه های وردپرس آپلود و فعال نمایید. و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

ممنون

جدا از وردپرس نمیشه نصبش کرده؟ نسخه جداش را کی مدید؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال

کاش اساتیدی که در زمینه ترجمه افزونه ها فعالیت میکنند افزونه های که مرتبط با بی بی پرس هستن برای تکمیل کردن بی بی پرس و گرفتن ضعف ها وافزودن امکانات جدید به این افزونه را ترجمه کنند و در همین تاپیک قرار دهند

لینک به ارسال

ممنون

جدا از وردپرس نمیشه نصبش کرده؟ نسخه جداش را کی مدید؟

نسخه های قبلی بی بی پرس همگی بصورت جداگانه و بدون نیاز به وردپرس بودند و الان دیگه میشه گفت از رده خارج هستند، و تیم بی بی پرس هم دیگه نسخه های جدید تری از نسخه های جداگانه منتشر نخواهد کرد و تمام تمرکز خودشون رو روی نسخه افزونه ای بی بی پرس گذاشتند که تمام و کمال امکانات نسخه جداگانه را دارا میباشد.

با این حال چنانچه شما میخواهید که بی بی پرستون از وردپرستون جدا باشه براحتی یک وردپرس دیگه نصب کنید و سپس روی اون بی بی پرس رو هم نصب کنید و استفاده کنید.

:)

کاش اساتیدی که در زمینه ترجمه افزونه ها فعالیت میکنند افزونه های که مرتبط با بی بی پرس هستن برای تکمیل کردن بی بی پرس و گرفتن ضعف ها وافزودن امکانات جدید به این افزونه را ترجمه کنند و در همین تاپیک قرار دهند

افزونه های مربوط به بی بی پرس و هک های کاربردی اون بزودی در انجمن های مربوط به بی بی پرس در wp-parsi منتشر خواهند شد، ضمنا شما چنانچه نیاز به امکان و افزونه خاصی دارید میتونید در تاپیک جداگانه ای مطرح بفرمایید تا بررسی و در صورت امکان تهیه شود .

تشکر ...

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

با سلام خدمت عزیزان

سایت ما برای پیوند یکتا از ساختار دلخواه بصورت زیر استفاده می کند

/%category%/%post_id%

انجمن نمایش داده میشود ولی در ارسال موضوعات و فعالیت ها لینک نمایش موضوع بصورت زیر است

http://yoursite.ir/forum/%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%87%D9%86%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D8%B4

ارور نهایی

نشانی معتبر نیست.

میخواستم ببینم اگر نخواهیم تنظیمات پیوند یکتا را دستکاری کنیم میشه این مشکل را با تنظیمات انجمن برطف کرد ؟

با سپاس

لینک به ارسال

سلام،

فکر کنم در داخل تنظیمات bbpress آپشنی برای تغییر پیوندیکتا هست.

تنظیمات انجمن رو بررسی کنید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام،

فکر کنم در داخل تنظیمات bbpress آپشنی برای تغییر پیوندیکتا هست.

تنظیمات انجمن رو بررسی کنید.

بی بی پرس از پیوند یکتای وردپرس استفاده می کند. یعنی خودش را با اون ست می کند.

با سلام خدمت عزیزان

سایت ما برای پیوند یکتا از ساختار دلخواه بصورت زیر استفاده می کند

/%category%/%post_id%

انجمن نمایش داده میشود ولی در ارسال موضوعات و فعالیت ها لینک نمایش موضوع بصورت زیر است

http://yoursite.ir/f...تصادی-ورزشی-و-ش

ارور نهایی

نشانی معتبر نیست.

میخواستم ببینم اگر نخواهیم تنظیمات پیوند یکتا را دستکاری کنیم میشه این مشکل را با تنظیمات انجمن برطف کرد ؟

با سپاس

این مشکل می تواند بع علت دسته بندی که تعریف کردین باشد. بی بی پرس از پیوند یکتای وردپرس استفاده می کند و بی بی پرس دسته بندی ندارد.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بی بی پرس از پیوند یکتای وردپرس استفاده می کند. یعنی خودش را با اون ست می کند.

این مشکل می تواند بع علت دسته بندی که تعریف کردین باشد. بی بی پرس از پیوند یکتای وردپرس استفاده می کند و بی بی پرس دسته بندی ندارد.

سلام

با این حساب پیوند یکتا که داده ایم چرا با بی بی پرس ست نشده ؟

لینک به ارسال

با سلام

پیوندهای یکتا را روی پیش فرض گذاشتیم . باز هم ارور میزند . چکار کنیم انجمن ما راه بیافتد ؟

ارور :

نشانی معتبر نیست

بی بی پرس در یک حدی مربوط تبعیت می کنه. یا اسم تاپیک را میاره یا از پیوند پیش فرض استفاده می کنه. فقط در قسمت تنظیمات > انجمن ها ، می تونید در نوع ساختار آدرس فوروم ها تغییر ایجاد کنید. من سایت شما را نگاه کردم. حتی با http://yoursite.ir/forum/ هم خطا میده.

آدرس انجمن ما

http://ibforums.net/forums

لینک به ارسال

یک سئوال : در ورد پرس انگلیسی پلاگین را که نصب کردم بدون هیچ نظیمی ارسال انجام شد .. در این پلاگین فارسی تنظیمی برای مسیر باید قبل از شروع کار انجام بشود ؟ آیا قالب تاثیر دارد ؟

آدرس ما

teb17.ir

آدرس یک انجمن آزمایشی

http://teb17.ir/?forum=%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%BA%D9%84%DB%8C

لینک به ارسال

یک سئوال : در ورد پرس انگلیسی پلاگین را که نصب کردم بدون هیچ نظیمی ارسال انجام شد .. در این پلاگین فارسی تنظیمی برای مسیر باید قبل از شروع کار انجام بشود ؟ آیا قالب تاثیر دارد ؟

آدرس ما

teb17.ir

آدرس یک انجمن آزمایشی

http://teb17.ir/?for...forum=امور-شغلی

اگر وردپرس جدید 3.7 را استفاده می کنید یه مشکلاتی را در خصوص پیوند یکتا بوجود آورده. از داخل خود بخش مدیریت نیز امتحان کردید ؟ من تا حالا با چنین مشکلی مواجه شدم. با پوسته پیش فرض وردپرس چک کنید. اگر جواب داد که احتمالش خیلی زیاد هست آنوفت مشکل از پوسته است. شما پلاگین را از سایت اصلی وردپرس دریافت کردید یا از سایتهای دیگر ؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بله از قبل به آخرین ورشن اپدیت کرده بودم 3.7 است . راه حل چیست آیا دیگه نمیشود استفاده کرد

درود ...

نسخه جدید بی بی پرس فارسی رو نصب کنید, یه سری باگ ها درش برطرف شده, تست کنید,

نسخه جدید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

از باگ نیست احتمالا مشکل سرور نیست ؟ مشکل میگید مال تنظیمان بی بی پرس و وردپرس هست؟ این مشکل من مشکل لینک دادن به افزونه هست نسخه 2.41. مشکل پی دا کردن مسیر رو هم برطرف میکنه؟

نظر من را بخواهید شما برید تو هاست و و بی بی پرس را پاک کنید و سپس دوباره از خود قسمت افزونه ها و بی بی پرس را نصب کنید. سپس تنها فایلهای زبان فارسی را در قسمت languages آپلود کنید. اینطوری مطمعن می شویم که نسخه اصلی را دریافت کرده اید. برای تست هم از پوسته های پیش فرض وردپرس استفاده کنید. ببینید که بار همون مشکل هست یا نه.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

این افزونه هم کار فارسی سازی بی بی پرس و حتی بادی پرس و هم وردپرس رو انجام میده ( همراه با چند امکان اضافی ) :

http://wpu.ir/w7hnl

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

لطفا افزونه جدید بی بی پرس رو ترجمه کنید ممنون میشم

درود ...

افزونه Persian World رو نصب کنید - پس از نصب پلاگین بی بی پرس بصورت کامل فارسی میشه - همچنین امکان تغییر رشته های زبان نیز بصورت دستی از طریق تنظیمات افزونه Persian World نیز هستش.

موفق باشید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

درود ...

افزونه Persian World رو نصب کنید - پس از نصب پلاگین بی بی پرس بصورت کامل فارسی میشه - همچنین امکان تغییر رشته های زبان نیز بصورت دستی از طریق تنظیمات افزونه Persian World نیز هستش.

موفق باشید.

به این میگن یک جواب درست و حسابی!

سالها بود منتظر بودم یکی بیاد بگه این بی بی پرس لعنتی رو چطور میشه بدون مشکل فارسی کرد که وقتی آپدیت میکنیش مشکلی پیش نیاد. اما همه روضه الکی میخوندن

ایول

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • اضافه کردن...