رفتن به مطلب

افزونه تماس با ما خیلی ساده

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم انجمن

من دنبال یک افزرونه خیلی ساده برای تماس با ما در قسمت فوتر سایتم می باشم که فقط شامل ایمیل و پیغام باشه

برای این منظور من از افزونه tiny-contact-form.0.7 که در سایت http://alimir.ir/fre...n-contact-form معرفی شده استفاده کردم

ولی وقتی قسمتهای اضافی رو پاک می کنم پیغام میده که فیلد ها رو کامل کن .

اومدم از ابزارک استفاده کنم ولی اونم نمیشه آخه قالب رو خودم نوشتم خیلی ساده است و قسمت ابزارک هم فعال نیست ابزارک معرفی شده هم از سایت http://picor.ir بود حالا موندم چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

با سلام.

فرم بخش ارسال از خط 86 فایل contact-us-form.php شروع میشه.

اونجا میتونید label و input های غیر ضروری رو حذف کنید.

اما... فرضا با حذف فیلدهای name و subject، در جاهای دیگه مثل بخش توضیحات ارسال در ایمیل و... ممکنه با اشکالاتی مواجه بشید!

برای همین موضوع باید به php تسلط کافی داشته باشید تا بخش های مرتبط دیگه رو هم بتونید ویرایش یا حذف کنید.

لینک به ارسال

آره، اتفاقا بهترین و بهینه ترین راه همون کدنویسه...

به زودی آموزش ساخت یک فرم تماس php ساده و زیبا رو در سایت خودم قرار میدم.

لینک به ارسال

من قالب رو خودم نوشتم و وقتی این افزونه رو استفاده می کنم نمی دونم از کجاش css اش رو تغییر بدم ؟

من همیشه برای اینکه css یک قسمتی از سایتم رو تغییر بدم روش راست کلیک می کنم و گزینه Element(Q) Inspect رو می زدم واز اونجا مسیر css رو پیدا می کردم ولی این افزونه تو سایتم مسیر cssاش رو نشون نمیده ؟

به نظرتون امکان داره که چون قالب رو خودم نوشتم این افزونه رو نصب کردم افزونه لینک هاش رو تو مسیر پیش فرض ایجاد کرده ؟

لینک به ارسال

این اسکریپت یکی از سایت ها گرفتم فکر کنم خوب باشه با استفاده از این اسکریپت دیگر نیاز به هیچ پلاگینی ندارید و با حذف حجمی از اسکریپت ها از قالب اصلی خود، سرعت بارگذاری سایت را افزایش می دهید.

این فرم با کدنویسی html5، css3 و بهره گیری از قابلیت Ajax دارای انعطافی بالا و حجمی کم است و می تواند همه ی نیاز شما را از یک فرم تماس جذاب و قدرتمند برآورده سازد.

alimir.ir/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=94

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...