رفتن به مطلب

سوال در مورد افزونه لایک

پست های پیشنهاد شده

سلام.من از افزونه i like this برای لایک مطالبم در وب سایت زیر استفاده می کنم.حالا میخوام کاری کنم پستی که لایک زیادی داشته باشه رو یه جای پوسته نشون بدم اما کدش رو پیدا نمی کنم.آیا میشه این کار رو کرد؟

http://jokbook.com

لینک به ارسال

سلام،

اگه منظورتون نمایش بیشترین لایک شده هاست، این افزونه یک ویجت رو به صورت پیشفرض داره که این کار رو براتون انجام میده.

لینک به ارسال

سلام.من از افزونه i like this برای لایک مطالبم در وب سایت زیر استفاده می کنم.حالا میخوام کاری کنم پستی که لایک زیادی داشته باشه رو یه جای پوسته نشون بدم اما کدش رو پیدا نمی کنم.آیا میشه این کار رو کرد؟

http://jokbook.com

اگر از افزونه wp like استفاده می کردید اونوقت یک ابزارک نیز داشت که به راحتی پستهایی که بیشترین لایک را داشتند نمایش می داد به راحتی. امکاناتش هم خوبه. ساده و کاربردی

لینک به ارسال

تست کنید:

<?php echo most_liked_posts(); ?>

Warning

: Missing argument 1 for most_liked_posts(), called in /home/gallexy/public_html/wp-content/themes/jokbook/line1.php on line 220 and defined in

/home/gallexy/public_html/wp-content/plugins/i-like-this/i-like-this.php

on line

163

Warning

: Missing argument 2 for most_liked_posts(), called in /home/gallexy/public_html/wp-content/themes/jokbook/line1.php on line 220 and defined in

on line

163

Warning

: Missing argument 3 for most_liked_posts(), called in /home/gallexy/public_html/wp-content/themes/jokbook/line1.php on line 220 and defined in

on line

163

Warning

: Missing argument 4 for most_liked_posts(), called in /home/gallexy/public_html/wp-content/themes/jokbook/line1.php on line 220 and defined in

on line

163

لینک به ارسال

در نسخه رایگان فکر میکنم وجودنداره

یک دوست دیگه هم این مشکل رو داشت که قرار هست کدش رو در سایت قرار بدم

لینک به ارسال

من نمی خوام تو ابزارک باشه.کد باشه.آیا نمی شه کدی نوشت؟

چه فرق میکنه دو تاشون بیشترین لایکو نشون میده

لینک به ارسال

در نسخه رایگان فکر میکنم وجودنداره

یک دوست دیگه هم این مشکل رو داشت که قرار هست کدش رو در سایت قرار بدم

به منم خبر بدین لطفا

لینک به ارسال

سلام،

بفرمایید اینم از کد:

<?php if ( function_exists( 'add_widget_most_liked_posts' ) )widget_most_liked_posts($args); ?>

فقط ممکنه در خط 180 فایل i-like-this، به دستور extract($args); خطا بگیره که میتونید این کد رو حذف یا غیرفعالش کنید.

یه جورایی فک میکنم این دستور وظیفه ی هماهنگ سازی ابزارک با قالب رو داره که با حذف و استفاده ی از کد معرفی شده به جای ابزارک، باید یک مقدار هماهنگ سازی هم در کدهای قالبتون ایجاد کنید.

لینک به ارسال

سلام،

بفرمایید اینم از کد:

<?php if ( function_exists( 'add_widget_most_liked_posts' ) )widget_most_liked_posts($args); ?>

فقط ممکنه در خط 180 فایل i-like-this، به دستور extract($args); خطا بگیره که میتونید این کد رو حذف یا غیرفعالش کنید.

یه جورایی فک میکنم این دستور وظیفه ی هماهنگ سازی ابزارک با قالب رو داره که با حذف و استفاده ی از کد معرفی شده به جای ابزارک، باید یک مقدار هماهنگ سازی هم در کدهای قالبتون ایجاد کنید.

من اگر کد بالا رو قرار بدم حله؟

کار دیگه ای لازم نیست.لطفا دقیقا توضیح دهید

لینک به ارسال

در تاپیک قبلی اشاره کردم...

این کد لیست خام رو بهتون نشون میده، اما اگه برای سایدبارتون استایل و تگ های خاصی رو به کار بردید برای نمایش صحیح باید هماهنگ سازی های لازم رو در قالب انجام بدید.

همچنین extract($args); هم باید از فایل i-like-this حذف بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...