reazah

مشكل با wamp و xampp

5 پست در این موضوع قرار دارد

من با هر دو اينا wamp و xampp مشكل دارم

كه اصلا پورت ها مشغوله شماره پورتم كه عضو ميكني باز مشغوله xampp

با wamp مشكلم كمتر چراغ سبز و زردش مياد اما كد هاي php نمايش داده نميشه

نرم افزار خاصيم به جز دريم ويور و فوتوشاپ نصب نكردم

تمام تنظيماتيم كه تو نت بود انجام دادم ولي بازم كار نكرده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام منم همین مشکل رو داشتم

این پست رو به نظر من بخونید

http://portal.designlearn.ir/92/%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-apache-xampp/

من که خسته شدم از این نرم افزار xampp به نظر من به easy php نصب کن و خودت رو راحت کن ;)

هم کاراییش به نظر من راحت تره و هم اینکه به نظر من سایت رو میخواد بیاره بالا مثل زمپ احساس نمیکنی داری از اینترنت استفاده میکنی و 2 ساعت طول نمیکشه :rolleyes:

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين كار قبلا انجام دادم

جواب نداده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ومپ سرور مجهزترین سروره

ویندوزتون چیه ؟

بعد از نصب برای دیدن کدهای php باید فایل های php را در پوشه www ذخیره کنید و در آدرس بار با localhost احضارشون کنید

مثلا فایل

test.php اگر در روت www باشه آدرسش می شه

http://localhost/test.php

و برای داخل شدن به پوشه www روی آیکون سبز رنگ کلیک کنید نواری که باز می شه به ترتیب از اول نوشته localhost و phpmyadmin و www_directory

گزینه سوم محل ذخیره فایل هاست و گزینه اول آدرس صفحه ایندکس شما تمام فایل های php باید از همین طریق باز بشند یعنی اگر آدرس واقعی فایل بود

c:/wamp/www/folder/tst.php

در آدرسبار بنویسید

http://localhost/folder/tst.php

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسي استادم OK شد بالاخره

در آدرس دهي پسوند PHP و نميزاشتم

ویرایش شده در توسط reazah
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirhsyn
      سلام قبل از نصب وردپرس وقتی میخوام دیتابیس توی لوکال هاست ایجاد کنم اولی که وارد صفحه ی phpmyadmin میشم این ارور رو نمایش میده :
      Could not save configuration 
      Table phpmyadmin pma__userconfing don't exist in engine 
      به ارور توجه نکردم و دیتابیس رو ساختم وقتی و وقتی روی دیتابیسی که ساختم کلیک میکنم این ارور به نمایش میاد 
      Table phpmyadmin.pma__tracking doesn't to exist in engine 
      ممنون میشم راهنمایی کنید چکار باید بکنم
      (از xampp استفاده میکنم)

• توسط mahmood77
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت هم انجمنی های عزیز بنده یه مشکلی دارم اونم این که یه هاست cpanel دارم که ازش بک اپ کامل گرفتم چون میخواستم تغییراتی روش انجام بدم ولی به سایت لطمه نخوره بردمش و روی یک سایت که با لوکال هاست xampp ساخته بودم نصبش کردم هم دیتابیس رو ساختم و درون ریزی کردم و هم وردپرس رو الان تو صفحه اصلی ارور "برگه یافت نشد" میده و حتی وقتی wp-admin میزنم تا به خود وردپرس دسترسی داشته باشم هم موضوع همینه لطفا راهنماییم کنید
      راستی سایت من ssl داشت و حتی وقتی اوردمش روی local host در ابتدای ادرس https خورده بود اونم حذف کردم حل نشد!!!!! مشکل میتونه از این موارد باشه ؟؟؟؟؟؟؟ 

• توسط mmotahari5
      سلام
      من با xampp خیلی کار میکنم و با ارور های متفاوتی برخورد کردم و جست و جو کردم و درست شده
      ولی این یکی دیگه نمیتونم حلش کنم
      خیلی کارم گیر کرده
      توی xampp دکمه mysql غیر فعال هستش و خیلی از روش ها رو رفتم ولی نشد
      الان میگه برو از دایرکتوری زمپ رو اجرا کن
      منم وقتی از دایرکتوری میزنم میگه فایل c:\xampp\mysql\bin\mysqld.exe رو پیدا نکردم
      اگه کسی هم نمیدونه چجوری درست میشه حداقل بگید چجوری از پروژه ای که کار میکردم خروجی بگیرم بدون اینکه mysql زمپ رو استارت کنم
      ممنون
    • توسط mohsenfk
      با سلام خدمت اساتید عزیز
      یک سوال روی ویندوز سرور 2016 نرم افزار xampp آخرین ورژن رو از سایت دانلود کردم و نصب کردم حالا سوال این هست که این نرم افزار زمپ توانایی پاسخ دهی به 3000 هزار یوزر در شبکه داخلی رو داره و درخواست هایی که بهش میشه رو میتونه پاسخ بده یا خیر ؟ دوستان این 3000 هزار یوزر همه با هم درخواست نمی دهند در پریود زمانی های خاص درخواست میدن
      نرم افزار AMPPS رو هم تست کردم ولی در ویندوز سرور 2016 هر کاری کردم سرویس Mysql راه اندازی نشد . ممنون میشم راهنمایی کنند دوستان - این موارد برای شبکه داخلی هست و یک سایت وردپرسی رو میخایم نمایش بدیم
    • توسط farza2535
      باسلام
      من روی کامپیوترم وردپرس را روی لوکال هاست ومپ نصب کرده بودم و یک سایت با محتویات و افزونه ای مختلف طراحی کرده بودم. متاسفانه کامپیوترم مشکلدار شد و مجبور به تعویض ویندوز شدم.(ویندوز7) فقط یک فایل به نام ومپ روی درایو کپی دارم که  فایلهای سایتم هست. راهی هست بتونم سایت رو بازیابی کنم؟ دوباره روی لوکال جدید؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.