• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
reazah

مشكل با wamp و xampp

5 پست در این موضوع قرار دارد

من با هر دو اينا wamp و xampp مشكل دارم

كه اصلا پورت ها مشغوله شماره پورتم كه عضو ميكني باز مشغوله xampp

با wamp مشكلم كمتر چراغ سبز و زردش مياد اما كد هاي php نمايش داده نميشه

نرم افزار خاصيم به جز دريم ويور و فوتوشاپ نصب نكردم

تمام تنظيماتيم كه تو نت بود انجام دادم ولي بازم كار نكرده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام منم همین مشکل رو داشتم

این پست رو به نظر من بخونید

http://portal.designlearn.ir/92/%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-apache-xampp/

من که خسته شدم از این نرم افزار xampp به نظر من به easy php نصب کن و خودت رو راحت کن ;)

هم کاراییش به نظر من راحت تره و هم اینکه به نظر من سایت رو میخواد بیاره بالا مثل زمپ احساس نمیکنی داری از اینترنت استفاده میکنی و 2 ساعت طول نمیکشه :rolleyes:

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين كار قبلا انجام دادم

جواب نداده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ومپ سرور مجهزترین سروره

ویندوزتون چیه ؟

بعد از نصب برای دیدن کدهای php باید فایل های php را در پوشه www ذخیره کنید و در آدرس بار با localhost احضارشون کنید

مثلا فایل

test.php اگر در روت www باشه آدرسش می شه

http://localhost/test.php

و برای داخل شدن به پوشه www روی آیکون سبز رنگ کلیک کنید نواری که باز می شه به ترتیب از اول نوشته localhost و phpmyadmin و www_directory

گزینه سوم محل ذخیره فایل هاست و گزینه اول آدرس صفحه ایندکس شما تمام فایل های php باید از همین طریق باز بشند یعنی اگر آدرس واقعی فایل بود

c:/wamp/www/folder/tst.php

در آدرسبار بنویسید

http://localhost/folder/tst.php

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسي استادم OK شد بالاخره

در آدرس دهي پسوند PHP و نميزاشتم

ویرایش شده در توسط reazah
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط salihoosainione
      به نام خدا
      دوستان سلام 
      من امروز اومدم xampp رو اجرا کنم و appach and mysql رو اجرا کنم که در داخل کادر xampp این خطا را داد
      2:03:18 PM  [Apache]     Error: Apache shutdown unexpectedly.
      2:03:18 PM  [Apache]     This may be due to a blocked port, missing dependencies, 
      2:03:18 PM  [Apache]     improper privileges, a crash, or a shutdown by another method.
      2:03:18 PM  [Apache]     Press the Logs button to view error logs and check
      2:03:18 PM  [Apache]     the Windows Event Viewer for more clues
      2:03:18 PM  [Apache]     If you need more help, copy and post this
      2:03:18 PM  [Apache]     entire log window on the forums
      ممنون میشم از دوستان اگر کسی می دونه من رو راهنمایی کنه.

• توسط PejmanDesigner
      با عرض سلام و خسته نباشید .
      من این تاپیک رو جای دیگه مطرح کردم ولی پاسخی نشدنیدم .
      مجبور به زدن موضوع جدید شدم .
      بنا به مشکلی ک داشتم از یکی از استادان ساین یک پلاگین دریافت کردم .. برای نصب اون پلاگین نیاز به PHP بالاتر داشتم ک مجبور شدم wamp رو پاک کنم و جدیدترشو نصب کنم . قبل از پاک کردن از پوشه www کپی گرفتم و بعد نصب پوشه رو انتقال دادم به سر جاش ولی حالا سایتم رو لوکال بالا نمیاد و پیغام زیر رو میده که عکسش رو هم میزارم .
      Warning: require_once(C:\wamp\www\wordpress/wp-load.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\wordpress\wp-blog-header.php on line 13 Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\wamp\www\wordpress/wp-load.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\wamp\www\wordpress\wp-blog-header.php on line 13 توی پیغام ها چیزی درباره هدر میگه .. نمیدونم ؟
      PHP MY ADMIN باز میشه .
      شاید مشکل از دیتابیس باشه .
      لطفا کمک کنید و بگید از کجا و چجوری میتونم رفعش کنم .
      بینهایت سپاس

• توسط Navid T
      سلام
      دوستان، من سایتم رو روی هاست نصب و راه اندازی کردم، و طبیعتا برای هر تغییری در محتوای سایت مجبورم که آنلاین باشم و به سراغ هاست برم.
      آیا این کار امکان پذیره که از ابتدا بعد از نصب اولیه سایت روی WAMP و سپس upload کردن کل سایت در بار اول به روی هاست،
      بتونم هر موقع که خواستم تغییرات رو توی WAMP اعمال کنم، و فقط تغییرات جدید رو به هاست انتقال بدم.
      کلا میخوام بدونم استراتژی کلی برای این کار چیه؟ که زمانی هم که آفلایم محتوای localhost من با هاست آنلاینم در تعامل باشند
      با تشکر
    • توسط runy
      سلام
      برنامه xampp سرعتش مثل دایل آپ شده و وقتی به اینترنت وصل میشم سرعتش بد نیست اما از ADSL خیلی پایین تره.
      این برنامه که از هارد کار می کنه چرا سرعت کمه بعضی وقت ها اصلا نمی تونه صفحه بیاره؟